تور اتریش فرانسه نوروز 97

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : 4 فروردین 97           مدت اقامت : 9 روزه

 • تور اتریش فرانسه نوروز 97

  4 شب وین 4 شب پاریس

  وین

  یک تور خوب دور اروپا که نه اصلاً بهترینش هم که باشد، تا وقتی جایی برای پایتخت اتریش وین، در برنامه‌‌ هایش نگذاشته باشد، بی‌ تردید چیزی کم دارد. توراتریش توری به یاد ماندنی است. یکی از منابع خوب برای علاقه مندان به شهر وین وب سایت رسمی این شهر است که دراین درگاه می توانید آن را بیابید.

  همچنین سایت لونلی پلنت یکی از قوی ترین درگاهها را راجع به دیدنی های وین است. شهری که هنوز مردمانش شب هنگام، دست‌ افشان و پای‌ کوبان ازخانه وکاشانه به سوی آوای دلربای والتسی از شاهکار های معروف اشترآوس روانه می‌ شوند. همه این ها در تور اتریش در دسترس شما است.

  این شهر زیبا در تور اتریش در کنار دانوب آبی آرمیده است. سازمان یونسکو در سال 2001 میلادی به هدف ارج نهادن به ارزش تاریخی هسته‌ی کهن‌ این شهر، آن را به فهرست میراث جهانی افزود. وین در تور اتریش درطول سده‌ های میانه، نخست در قلب امپراتوری مقدس روم و سپس در کانون امپراتوری بزرگ و قدرتمند اتریشی – مجاری هاپسبورگ قرار گرفت.

  یادگار های به جای مانده از گذشته‌ی پر نقش و با شکوه این شهر در هر گوشه و کنار به چشم می‌ خورد؛ تور اتریش شما را به بازدید از این شهر می برد.

  از کاخ سلطنتی هاپسبورگ در تور اتریش گرفته تا طاق مقبره‌ های شاهان آن امپراتوری‌ و شمار بالای کاخ – باغ‌ های با شکوه این دوره مانند؛ کاخ بِلوِدیر (کلاه فرنگی) و باغ شون بورن که محل قدیمی‌ ترین باغ‌ وحش اروپاست. در عکس زیر نمایی از کاخ شونبرون دیده می شود.

  تور اتریش تور وین کاخ شونبرون وین

  به‌ راستی که گوشه گوشه‌ی‌ این شهر مکان‌های دیدنی بسیاری خواهیم دید که یکی از دیگری معروف‌ترند؛ مانند مدرسه‌ی سوارکاری اسپانیایی، کلیسای سنت استفن و بلوار رینگ؛ بلواری که با بنا‌ های برجسته‌‌ همگانی‌ اش گویی شهر را آذین بسته است.

  اما آثار دیدنی وین در تور اتریش بیش از این‌ هاست. از آن میان باید به تفرجگاه پراتر اشاره کرد. افزون بر آن، می‌ توان از 250 جاذبه گردشگری دیگر شهر یاد کرد که شاید مهم‌ ترین‌ شان، چرخ‌‌ و فلک عظیمی ‌باشد که در فیلم معروف اورسن وِلز به نام مردِ سوم به تصویر کشیده شده.

  وین، با شمار بالای باغ‌ ها و بوستان‌ هایش یکی از سرسبز ترین شهر های اروپا به شمار می‌ آید. این شهر در زمینه‌ی فرهنگ نیز حرف‌ های بسیاری برای گفتن دارد. چرا که مرکز بهترین تئاتر ها، اُپرا ها، موزه‌ ها و تالار های اجرای موسیقی کلاسیک است، که نه تنها آثار مشهور موسیقی‌ دانانی چون اشتراوس، بتهون، وموتسارت را در آن‌ ها اجرا می‌ کنند، که آثار آهنگسازان پیش از آن‌ها را نیز شامل می‌ گردد.

  گفتنی است که آدولف هیتلر سال‌ های 1907 تا 1913 میلادی را در این شهر گذرانده است. او در تلاشی نافرجام سعی کرد تا به آکادمی هنر وین پای بگذارد که نشد!

  در هر حال امروز در این شهر، از او جز به بدی و تلخی یاد نمی‌ شود. گردشگران در این شهر نه تنها از معماری معاصر و پدیده‌ های فرهنگی و هنری بسیاری که در آن جریان دارد بهره می‌ برند که آنانی که اهل خورد و خوراک و لذت از طعم‌ های متفاوت‌ اند، می‌ توانند از غذا های خوشمزه، کافه‌ های سرزنده و شب‌ های وین که شهرتی جهانی دارند، بهره‌ مند شوند.

  دیدار از جزیره دانوب از مواردی است که به هیچ‌ وجه نباید در تور اتریش از قلم انداخت. کافه پاتوق‌ ها، رستوران‌ ها، کلوپ‌ های شبانه، ورزشگاه‌ ها، مسابقات ورزشی و سرانجام ساحل شنی دانوب هر بیننده‌ ای را سر ذوق می‌ آورد.

  در شکل زیر نمایی از طلوع خورشید در شهر وین دیده می شود.

  تور اتریش وین تور 5 روزه اتریش

  دیدنی های جذاب این شهر عبارتند از گنجینه قدیمی ‌هوف برگ؛ محل نگهداری جواهرات سلطنتی سلسله‌ی هاپسبورگ یکی از دیدنی های شهر وین است. سرای هوندرت واسِر؛ خانه‌ی آپارتمان- شکل مدرن و شگفت‌ آوری با سقف شیشه‌ ای و درختکاری زیبای نمای بیرونی که از پشت پنجره‌ ها پیداست.

  همچنین محله موزه‌ها برخی از اصطبل‌ های شاهانه که به موزه‌های گوناگون تبدیل شده؛ مثل موزه هنر های معاصر. دروازه‌ی ساعت انکرِ آرت نووا که دو ساختمان را در هوهِر مارکت یعنی کهن‌ ترین میدان وین، با پلی به هم وصل می‌ کند. کاخ‌های روکوکو- بلوِدر با مجموعه‌ای از تزئینات اتریشی و باغ‌ های شگفت‌ آور دامنه‌ی آلپ (بهترین زمان دیدار فصل بهار است).

  چشم‌ انداز زیبای پانورامایی از بالای برج دانوب با 352 متر ارتفاع، همراه با کافه - رستوران چرخان.

  پاریس

   پاریس پرنام و آوازه، در شمال فرانسه بر دو سوی رودخانه‌ی سِن گسترده شده است. هر آنچه در کناره‌ های این رود هست ‌در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این شهر که در دل مجموعه‌ ای از شهر های نزدیک به هم قرار گرفته، دوازه میلیون نفر را به خوبی در خود جای می‌ دهد. آنچه گفته شد همه گواهی است بر اعتبار و ارزش ملی و بین‌المللی شهر پاریس

  همانگونه که از یکی از محبوب‌ ترین مقاصد جهانگردی دنیا انتظار می‌ رود، آنچه در پاریس گردهم آمده از معماری درخشان تا موزه‌ های بی‌ همتا، نمایشگاه‌ هایی در سطح جهانی، پارک‌ های رویایی، تئاتر های عظیم، بلوار های دلگشا، فروشگاه‌ های درجه یک، رستوران‌ های عالی، کافه‌ های با روح و بالاخره برج ایفل به یاد ماندنی، بی‌ گمان ستایش و آفرین هر بیننده‌ی صاحب سلیقه‌ ای را در پی دارد. 

  برج ایفل، با وجود اینکه قدمت چندانی ندارد، به‌ عنوان نماد شهر پاریس شناخته شده است. اینجا روی سخنمان با آن دسته از گردشگرانی است که ممکن است لحظه‌ ای به این برج با دیده‌ی شک و تردید بنگرند! ممکن است این پرسش برایتان پیش بیاید که آیا تماشای تصویر پانورامای شهر ( چشم‌اندازی از همه‌ی زوایا در یک قاب) به‌ راستی ارزش بالا رفتن از هفتصد پله‌ی غیرعادی این برج را دارد؟ (البته از آسانسورهم می‌توان استفاده کرد!)

  پس بد نیست بدانید که از سال 1887 بیش از 200 میلیون نفر چنین زحمتی را به جان‌ و دل خریده‌ اند. برج ایفل بلند ترین سازه‌ی شهر پاریس است که البته تا سال 1930 میلادی عنوان بلند ترین سازه‌ی جهان را هم داشت. پس از آن ساختمان کریسلر در شهر نیویورک جایش را گرفت. 

  فهرست مکان‌ های شاخص و دیدنی پاریس تمامی‌ ندارد. کلیسای جامع نوتردام (که به خاطرگوژپشت نوتردام مشهوراست)، طاق ترییومف (طاق پیروزی)، خیابان معروف شانزه لیزه، سِکره کور، لِزاَن‌وَلیده، پنتئون، اُپرای گارنیه، گرَند آرشه (طاق اعظم) و بسیاری دیگر.

  موزه‌ های استثنائی این شهر هم جای خود دارند؛ موزه‌ هایی مانند موزه‌ی لوور، موزه ملی هنر مدرن، موزه دورسای و بسیاری دیگر. در آخر محله‌ های معروفی چون سن اورنیه، لوپرا، ریو گوواش، مونمارت، کارتیه لاتین و خیلی‌ های دیگر. 

  شاید آنچه از دیدنی‌ های پاریس بر شمردیم به‌ نظر سنگین و بیش از اندازه بیاید. اشتباه نمی‌ کنید، زیرا این شهر این‌ قدر جای تماشایی، تفریح و تجربه‌ های نو دارد که یک عمر هم برایش کم است. چه برسد به اینکه بخواهید همه را در یک دیدار بگنجانید.

  خوب! چاره چیست؟ پیشنهاد ما این است که دل را به دریا بزنید و تا هر کجا شد بروید. یادتان باشد به هر جا موج دریا بردتان ساحل همانجاست، و در ساحل، بهترین و ارزشمند‌ ترین تجربه‌ ها منتظر شما. آن وقت است که با چشیدن اندکی از آنچه در پاریس می‌ گذرد با خود پیمان می‌ بندید که سال‌ بعد و سال‌ های بعد دوباره به این شهر افسانه‌ ای برگردید. 

  از دیگر دیدنی های این شهر می توان به تابلوی مونالیزا؛ اثر جاودان لئوناردو داوینچی در موزه لوور. (در جواب لبخند معروف‌ ترین نقاشی دنیا شما هم لبخندی بزنید). همچنین خیابان مونتانیا و گشتن در فروشگاه‌ های مخصوص با طرح‌ های کمیاب و خاص.

  میدان پلس دُ لا باستیی؛ سنگ بنای فرانسه مدرن و آغاز انقلاب کبیر فرانسه در سال 1789 میلادی در این میدان و با درهم شکستن زندان نه چندان معروفِ این محل کلید خورد (زندانی که تنها هفت زندانی داشت).

  باغ‌ های تماشایی تویلری (این باغ‌ها در سده‌ی شانزده در اطراف یک کاخ درکنار رودخانه درست شدند) و پارک لوکزامبورگ (در کناره‌ی سمت چپ رودخانه). 

  دخمه‌ یا سردابه معروف کاتاکومبوس (در اواخر سده‌ی هجده به‌ عنوان راه‌ حلی برای شلوغی بیش از حد گورستان‌ های شهر تعدادی گور دسته‌ جمعی در گذر های زیر زمینی ایجاد شد)

  قلب راستین کهن شهر که یکی از دو جزیره‌ی رودخانه‌ی سن که امروزه غیر از در برداشتن نوتردام، مرکز ساختمان‌ های دولتی هم هست. جالب است بدانید که گوستاو ایفل ابتدا برای ساخت برجی به همین طرح، شهر بارسلون را در نظر داشت. اما اسپانیا پیشنهاد او را رد کرد. 

   

   

   

 • در این تور رفت شما از شهر تهران به شهر وین و از طریق هوایی به شهر پاریس می باشد. همچنین مسیر برگشت از پاریس به فرانکفورت و از فرانکفورت به شهر تهران متصل می شود.

  برنامه پروازی به صورت زیر می باشد:

   

  OS872  IKAVIE  24MAR  04:50  06:00

  OS415  VIECDG  28MAR  13:00  15:10

  OS416  CDGVIE  01APR  16:55  18:55

  OS871  VIEIKA  01APR  20:10  03:00

   

 • تور اتریش معمولا با تور وین مترادف است به همین دلیل مسیر سفر در تور اتریش از هر شهری باشد نخست به وین ختم می شود. اولین مقصد شما شهری بسیار زیبا و غافلگیر کننده است.

  برای مسافرانی که از تهران در تور اتریش شرکت می کنند مسیر سفر شامل پرواز تهران به وین است. از تهران به وین دو ایرلاین پرواز مستقیم دارند.

  پرواز مستقیم میان تهران و وین در حدود 4 ساعت و 35 دقیقه می باشد.

  تور اتریش وین تور وین

  اقامت شما مسافرین عزیز در وین 4 شب می باشد. همچنین گشت شهری شما در شهر وین آغاز می شود. سپس از طریق پرواز داخلی به سمت مروارید شهر های دنیا، یعنی پاریس، سفر خواهید کرد.

  پرواز از وین به پاریس در حدود 1 ساعت و 15 دقیقه می باشد. 

  اقامت شما در شهر پاریس 4 شب می باشد به همراه گشت شهری در پاریس می باشد. مسیر برگشت شما از از پاریس به فرانکفورت 1 ساعت و 15 دقیقه می باشد و از فرانکفورت به فرودگاه امام خمینی تهران تقریبا 4 ساعت و 50 دقیقه است.

  تور اتریش فرانسه با ورود به تهران به پایان خود نزدیک می شود.

   

   

 • قیمت های تور به شرح زیر است:

   

  درجه هتل

  هر نفر در اتاق دو تخته

  هرنفر در اتاق یک تخته

  کودک 4 تا 11 سال با تخت

  کودک 2 تا 4 سال بدون تخت

  نوزاد

  4*

  1950 یورو + 37،500،000 ریال

  2850 یورو + 37،500،000 رِیال

  1650 یورو + 34،500،000 ريال

  1250 یورو + 24،500،000 ريال

  500 یورو

   

  - هر نفر در اتاق دو تخته: محاسبه قیمت هر مسافر در یک اتاق دو تخته که توسط دو نفر مورد استفاده قرار گیرد.

  - هر نقر در اتاق یک تخته: محاسبه قیمت هر مسافر در یک اتاق که توسط یک نفر مورد استفاده قرار گیرد.

  - کودک 4-10 سال: بر اساس قوانین هتل های کشور مراکش کودک بین سن های 4 تا 10 سال الزاما باید در اتاق والدین از تخت سوم استفاده کند.

  - کودک 2-4 سال بدون تخت: بر اساس قوانین هتل های کشور مراکش کودکی بین سن های 2 تا 4 سال می تواند در اتاق والدین  بدون تخت بماند.

  - نوزاد: که معمولا به سن زیر 2 سال اطلاق می شود دارای قیمت بلیط پرواز و برخی هزینه های جزئی دیگر خواهد بود.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو تور می توانید با شماره 02122816500  آژانس مسافرتی صونا پرواز

  و یا با آژانس مسافرتی و جهانگردی ستاره آبی شماره 22531849 تماس بگیرید

   
 • این پکیج شامل گشت تمام روز شهری در شهر وین و پاریس می باشد.

 • راهنمای دریافت ویزای توریستی اتریش

  کلیه مدارک می بایست به زبان آلمانی ترجمه شوند.

  1- فرم درخواست یا فرم اپلیکیشن که به صورت کامل و خوانا و به زبان آلمانی باید تکمیل شده باشد.

  2- 4 قطعه عکس رنگی که قدیمی تر از 6 ماه نباشد در اندازه 3.5 در 4.5 سانتی متر. برای اطلاع بیشتر از وضعیت عکس مورد نظر سفارت کلیک کنید.

  3- گذرنامه معتبر که حداقل 6 ماه از زمان سفر دارای اعتبار باشد. همچنین ضروری است گذرنامه دارای 4 صفحه آزاد باشد.

  4- کپی از صفحه اول گذرنامه به علاوه کپی از کلیه ویزاهای شنگن، انگلستان، آمریکا، استرالیا و کانادای قبلی.

  5-  مدارکی دال بر داشتن اشتغال به همراه گواهی درآمد ( در صورت موجود بودن اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی)

  6- بیمه نامه مسافرتی با پوشش حداقل 57.777 یورو و تقبل بازگشت برای کل مدت زمان اقامت.

  7- رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی سفرهای ورودی اتریشی و یا مستقیما توسط خود هتل تأیید شده باشد (تأییدیه آنلاین هتل قابل قبول نمی باشد)

  8. بلیط سفر یا رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز ( ارائه بلیط قطعی خریداری شده، الزامی نمی باشد)

  9- مدارکی دال بر داشتن منابع مالی کافی ( برای مثال صورت وضعیت حساب های بانکی، تأییدیه بانکی و غیره به طور خاص گردش شش ماهه مالی با گردش و مانده بالا. توجه شود که مبلغ هنگفت نباید به یک باره در حساب واریز شده باشد.

  10- در صورتی که متقاضی در خصوص مورد 8 مدارک کافی ارائه ننماید و سفر توسط آژانس مسافرتی ایرانی برنامه ریزی شود، ارائه دعوتنامه یا تعهد نامه الکترونیکی توسط آژانس مسافرتی اتریشی الزامی می باشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دعوتنامه الکترونیکی به این لینک مراجعه کنید.

  11- مسافرینی که به سن قانونی نرسیده و به تنهایی قصد سفر دارند: ارائه رضایت نامه محضری والدین یا ولی قانونی و یا حکم دادگاه به همراه ترجمه آن به زبان آلمانی الزامی می باشد.

  12- هزینه رسیدگی به درخواست ویزا 67 یورو، کودکان و جوانان 6 الی 24 سال: 53 یورو و کودکان زیر 6 سال رایگان است. لازم به ذکر است هزینه رسیدگی به درخواست ویزا می بایست به یورو پرداخت شود. همچنین وجه پرداخت شده در صورت رد درخواست، مسترد نمی شود. 

  سفارت این حق را برای خود محفوظ میداند که در موارد خاص ،علاوه بر مدارک فوق، مدارک دیگری را نیز از متقاضی مطالبه نموده و/یا متقاضی را برای انجام مصاحبه تکمیلی به سفارت دعوت نماید.

  خواهشمند است به غیر از مواردی که از شما مواکدا خواسته میشود، اسناد و دعوتنامه اصل و همچنین فکس و یا دیگر مدارک خود را برای سفارت ارسال ننمائید. کلیه مدارک فوق الذکر می بایست شخصا توسط متقاضی هنگام درخواست ویزا ارائه گردند.

  یادآور میشود که درخواست ها می بایست حداقل 41 روز پیش از تاریخ پیش بینی شده سفر ارائه شوند. صدور ویزا ،تضمین کننده اجازه ورود به قلمرو جمهوری اتریش نمی باشد.

  چنانچه هنگام گذر از مرز دلایلی مبنی بر عدم پذیرش (اخراج) بوجود آید، امکان ابطال ویزا و عدم اجازه ورود وجود خواهد داشت. صدور ویزا به منزله مجوزی برای انجام کار و کسب درآمد به غیر از در چارچوب سفر های تجاری نمی باشد.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست ویزای اتریش با شماره 02122816500 تماس بگیرید.

 • 1- در صورت عدم روادید از طرف سفارت مربوطه خسارت احتمالی از هزینه های پرداختی کسر و مابقی مستردد می گردد.

  2- مسافران می بایست جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل سفارت حضور به هم رسانند.

  3- ضمانت لازم بر اساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و قرارداد الزامی است. 

  4- کنترل اعتبار با حداقل 7 ماه از زمان سفر برعهده آژانس همکار می باشد.

  5- در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقبا به مسافران محترم اعلان خواهد شد.

  6- با توجه به نوسانات نرخ ارز در صورت افزایش قیمت پرواز مابه التفاوت از مسافر دریافت خواهد شد.

  7- اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند.

  8- هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.

  9- پرداخت کل مبلغ ریالی در زمان ثبت نام و تسویه حساب مبالغ ارزی تا 15 روز قبل از سفر الزامی است.

  آخرین مهلت ثبت نام 20 بهمن ماه 1396 می باشد.

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط