در تور نوروز 98 به کدام مقاصد پرطرفدار سفر کنید

در تور نوروز 98 به کدام مقاصد پرطرفدار سفر کنید


در تور نوروز 98 به کدام مقاصد پرطرفدار سفر کنید
تاریخ : 25/12/2018 03:35:41 ب.ظ

تعطیلات نوروزی فصل داغ گردشگری در ایران است اما خوشبختانه این تعطیلات در زمانی قرار گرفته است که در دیگر کشور ها فصل خلوت گردشگری است و گردشگران ایرانی برای رزرو هتل های اروپایی مشکل چندانی نخواهند داشت. از سویی در تورهای نوروزی مقاصد متنوعی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام مزیت ها و ویژگی های خاص خود را دارند.

 در اینجا سعی داریم به معرفی سه مقصد پرطرفدار بپردازیم که هر کدام جاذبه های گردشگری فوق العاده ای دارند که با بازدید از آنها می توانید خاطرات خوبی را برای خود و خانوادتان رقم بزنید.

 

با تور مکزیک به اعماق تاریخ سفر کنید.

مکزیک در آمریکای شمالی، هم مرز با ایالات متحده است و از سه سمت با آب احاطه شده است. کشوری بسیار زیبا، کهن و بزرگترین کشور اسپانیایی زبان در دنیاست که محل تولد یکی از قدیمی ترین تمدن های دنیا به نام آزتک است. زبان رسمی مکزیک اسپانیایی است اما بیش از 60 نوع زبان سرخپوستی هم به ثبت ملی این کشور رسیده است. مکزیک کشور غنی از لحاظ جاذبه های گردشگری، فرهنگ، رسوم و قومیت های مختلف است. شهر مکزیکوسیتی به عنوان پایتخت این کشور یک شهر زیبا و توریستی نیز است که در تورهای مکزیک جایگاه ثابتی دارد. شهر آکاپولکو (Acapulco) نیز به عنوان یک شهر ساحلی زیبا، یکی از شهر های توریستی پرطرفدار در این کشور است. البته مکزیک شهرهای توریستی فراوانی دارد که هر کدام مزیت ها و ویژگی های خود را دارند. شهرهای ساحلی و تفریحات شبانه در مکزیک بسیار مشهور هستند. تور نوروزی مکزیک را با آب و هوایی دلپذیر، شهرهای فوق العاده زیبا و تماشایی و مردمی خونگرم می بینید. در تورهای مکزیک شما تنوع فوق العاده ای از تفریحات و جاذبه های توریستی را تجربه خواهید کرد که در کمتر جایی به چشم می خورند.

 

تورکانادا برای تعطیلات نوروزی فوق العاده است.

کانادا با داشتن طبیعت بکر و پر از گونه های گیاهی و جانوری و همین طور شهر های مدرن و جذاب یکی از برترین مقاصد گردشگری در دنیا است که هر ساله میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کند. خوشبختانه تورهای نوروز در زمانی برگزار می شود که در کانادا فصل خلوت گردشگری است و همین امر تورهای نوروزی کانادا را جذاب تر می کند. شهرهای ونکوور و تورنتو پر از جاذبه های شهری و توریستی است، اما پارک های ملی نیز برای بازدید از حیات وحش کانادا، فوق العاده جذاب و تماشایی است. فصل بهار هوای معتدل و گرم تری را در شهر های کانادا شاهد هستیم. علاوه بر این جاذبه ها، کانادا پر از دریاچه های کوچک و بزرگ است که می توانید برخی از آنها را در مناطق شهری ببینید. بی شک تور کانادا برای یک سفر خانوادگی نیز انتخابی بی نظیر است. مسافرانی که قصد سفر به کانادا را دارند برای اخذ ویزای کانادا چند ماه قبل از سفر باید اقدام کنند، زیرا فرایند طولانی تری را نسبت به صدور ویزای کشورهای دیگر دارد.

 

تور اسپانیا، سفر به قلب هیجان و معماری گوتیک

 سفر به اسپانیا در تعطیلات نوروز یک سفر هیجان انگیز است. اسپانیایی ها مردمی خونگرم و شاد هستند که در تمامی ایام سال فستیوال ها و جشن های متعددی را برگزار می کنند. جشن ها، سواحل و شهرهای زیبا با معماری باشکوه بناها، این کشور را به کشوری زیبا و پر طرفدار برای گردشگران تبدیل کرده است. شهرهای بارسلون، مادرید و سویا از پرطرفدار ترین شهر های اسپانیا هستند که اغلب در برنامه تورهای اسپانیا گنجانده می شوند. در شهر های اسپانیا موزه ها، کلیساهای مبهوت کننده ، بناها و نمادهای ملی و همین طور خیابان های معروف را می بینید که به زیبایی و با نظم خاصی در سطح شهر پراکنده اند. تورهای نوروز را در قلب اروپا و با کشور اسپانیا تجربه کنید که از هر جهت برای یک سفر فوق العاده در تعطیلات نوروز، انتخابی مناسب است.

 THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط