تور بلژیک فرصتی برای دیدن زیبایی های بروکسل

تور بلژیک فرصتی برای دیدن زیبایی های بروکسل


تور بلژیک فرصتی برای دیدن زیبایی های بروکسل
تاریخ : 25/01/2019 01:15:33 ب.ظ

بلژیک کشوری در اروپای غربی و همسایه با فرانسه، آلمان، لوکزامبورگ و هلند است. در بلژیک هم مانند دیگر کشور های اروپایی مسئله چند زبانی بودن دیده می شود و همین امر به جذابیت های فرهنگی این کشور افزوده است. هر دو زبان هلندی و فرانسوی در نهادهای دولتی آن رایج است.

بلژیک جز اتحادیه اروپاست و جزو منطقه شنگن محسوب می شود.  بخش های شمالی آن به زبان هلندی صحبت می کنند ، در قسمت‌های جنوبی به زبان فرانسوی و در قسمتهای شرقی زبان آلمانی رایج است. اگر چه در تور بلژیک شهر های زیبایی را می توانید ببینید اما ما در اینجا سعی داریم با شهر بروکسل بیشتر آشنا شویم و به جاذبه های گردشگری این شهر بپردازیم. تعطیلات نوروز و تور های نوروز اروپا فرصت خوبی برای بازدید از بلژیک و دیدن زیبایی های بروکسل است.

 

 در تور بلژیک باید بروکسل را از نزدیک دید

 بی شک شهر بروکسل مقصد اصلی شما در سفر به بلژیک خواهد بود همچنین این شهر یکی از برترین جاذبه های گردشگری در اروپاست . جاذبه های طبیعی ، بناهای تاریخی فوق العاده زیبا و مردمی شاد در فضای شهری آرام و پر جنب و جوش ، بخش کوچکی از زیبایی های بروکسل است . اولین چیزی که نظر شما را در سفر به بروکسل جذب خواهید کرد ، فانتزی بودن فضای شهر بروکسل است. بروکسل با معماری زیبا و بی نظیر بناها و فرش گلی که در میدان کاخ بزرگ این شهر درست می شود، هر ساله میلیون ها نفر را به سمت خود می کشد. اما زیبایی های بروکسل محدود به بناهای تاریخی و مدرن این شهر نیست، بلکه بروکسل زیبایی های طبیعی بسیاری را در خود جای داده است. سفر به بروکسل می تواند یک سفر رویایی و پر از خاطرات خوب باشد.

 

در تور بروکسل چه جاذبه هایی را ببینیم

- یکی از برترین جاذبه های گردشگری بروکسل ، کلیسای جامع سنت میشل است که به سبک معماری گوتیک ساخته شده است و ساخت آن نزدیک به 300 سال طول کشیده است و نهایتا در قرن 15 میلادی تکمیل شده است. این کلیسا محل تاج گذاری پادشاهان بلژیک بوده و مراسم تولد و مرگ بسیاری از آن ها را به خود دیده است. معماری باشکوه این کلیسا یک نمونه کامل و عالی در سبک گوتیک است که سالانه میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند.

- بویس د لا کامبر(Bois de la Cambre)  دریاچه و محیط جنگلی زیبایی دارد که می توانید در تور بلژیک از آن جا بازدید کنید. این مکان محل خوبی برای خانواده ها و گذراندن اوقات خوشی در محیطی آرام است. در این منطقه می توانید از زیبایی دریاچه لذت ببرید و به دوچرخه سواری بپردازید که بی شک یکی از بهترین مکان ها برای ثبت تصاویر فوق العاده از طبیعت اروپا است.

- گالری سلطنتی سنت هوبرت که به سه تالار شاه، تالار پرنس و تالار ملکه تقسیم می شود.این گالری محیطی متفاوت را در برمی گیرد که برای یک خرید شیک در قلب اروپای غربی بسیار مناسب و هوشمندانه است.

- کاخ بزرگ بروکسل نیز که معماری و ساخت آن به قرن 15 میلادی باز می گردد می تواند یکی از جاذبه های اصلی بروکسل باشد که در تور بلژیک از آن بازدید خواهید کرد.

- فرش گل در میدان اصلی بروکسل که  در جشنواره گل ماه آگوست درست می شود می تواند یکی از جاذبه های بی نظیر تورهای  بلژیک باشد که البته بازدید از آن رایگان است.  

- موزه های متعدد و متنوع در بروکسل نیز بازدید کنندگان بسیاری دارد. شما می توانید در تور بروکسل از دیدن این موزه های تاریخی و مدرن لذت ببرید. یکی از این موزه های شگفت انگیز موزه آلات موسیقی است که بیش از 7000 ابزار نواختن موسیقی را به نمایش گذاشته است. یکی دیگر از موزه های زیبای بروکسل، موزه سلطنتی هنرهای زیبای بروکسل است که آثار هنرمندان بزرگ بلژیکی را به نمایش گذاشته است.

 

 

 

 

 

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط