تور جزایر قناری ، شگفت انگیز ترین سفری که خواهید رفت

تور جزایر قناری ، شگفت انگیز ترین سفری که خواهید رفت


تور جزایر قناری ، شگفت انگیز ترین سفری که خواهید رفت
تاریخ : 28/01/2019 07:00:46 ب.ظ

مجموعه جزایر قناری مرکب از هفت جزیره زیبا در اقیانوس اطلس و هم مرز با مراکش است، اما جزو ۱۷ منطقه خودمختار اسپانیا است. پایتخت این مجموعه جزایر در شهر لاس پالماس است که مانند نگینی در دل اقیانوس اطلس می‌درخشد.

جالب است بدانید نام پرنده قناری از نام این جزایر گرفته شده است، چون این پرنده بومی این جزایر است. اکثر مردم این جزیره مسیحی کاتولیک هستند و یکی از با اعتقادترین مردم نسبت به مذهب خود هستند. هفت جزیره قناری عبارتند از جزایر تنریف ، گرن کاناریا، لانزاروته ،لاپالما، لا گومرا ،ال هیرو و فوئرته‌ونتورا که در تور جزایر قناری آنها را خواهید دید. جاذبه های گردشگری فراوانی در این مجموعه جزایر وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

 

در جزایر قناری چه جاذبه هایی منتظر ما هستند.

  • پارک ملی تیده

این پارک که در جزیره تنریف(Tenerife) قرار دارد که یکی از زیباترین و بزرگ ترین پارک های ملی دنیاست که در فهرست میراث جهانی ثبت شده است. در سفر به جزایر قناری می توانید از این پارک طبیعی بازدید کنید که بی شک فرصت ثبت تصاویر فوق العاده ای را به شما خواهد داد.

  • پارک لورو

پارک لورو بیشتر یک باغ وحش بزرگ است. پارک لورو بسیار منحصر به فرد است. 350  گونه طوطی و گونه های دیگری از جمله شامپانزه، کروکودیل و انواع ببر در این پارک وجود دارند که بازدید از آنها خالی از لطف نیست.

 

  • ساحل لاس کانتراس

اگر می خواهید سفر ماه عسل را تبدیل به خاطره انگیز ترین سفر تمام عمرتان کنید. تور جزایر قناری و اقامت در ساحل لاس کانتراس بهترین گزینه برای این کار است. به جرات می توان گفت این ساحل رویایی ترین ساحل برای داشتن آرامشی عمیق در خلال سفر شما است.

 

  •  خانه هنرمند مشهور سزار مانریک

سراز مانریک یک هنرمند هنجار شکن اسپانیایی است که برای خلق آثار خود چیزی را خلق نمی کند بلکه المان های مستعد هنری را از طبیعت وام می گیرد و آن ها را تبدیل به اثری جدید و زیبا می کند . آثار و خانه این هنرمند بزرگ را می توانید در سفر به جزایر قناری مشاهده کنید که در آثارش با طبیعت در صلح کامل است.

 

  • دریانوردی در سواحل پاپاگایو (Papagayo)

شما در یکی از زیباترین ساحل های دنیا می توانید بر روی قایق ساحل جزیره را ببینید که بی شک تجربه ای بی نظیر خواهد بود. با پوشش گیاهی نادر و جنگل های انبوه این ساحل یکی از برترین و پرطرفدار ترین ساحل های جهان است.

 

 

  • ده ها مکان برای ورزش های آبی و به خصوص غواصی

سواحل جزایر قناری برای غواصی و دیگر ورزش های آبی بسیار مناسب است. سواحل گرم و آبهای شفاف و تمیز این جزایر باعث می شود. این جزایر بسیار پرطرفدار و در فصل تابستان مملو از گردشگر است که نشان دهنده اهمیت این جزایر است.

 

اگر شما در جستجوی ساحلی بدیع برای تورهای نوروزی هستید، جزایر قناری را از دست ندید. برای اینکه تعداد بسیار معدودی جزایر در دنیا وجود دارند که مانند جزایر قناری شکل و شمایلی زیبا داشته باشند. این جزایر سواحلی زیبایی را در خود جای داده است که بسیار منحصر به فرد هستند سفر به این جزایر می توانند بسیار خاطره انگیر و لذت بخش باشد.

در تورهای اسپانیا که شامل سفر به جزایر قناری هم می شود توصیه می کنیم به فرصت غواصی در غارهای این جزایر را از دست ندهید که مطمئنا برای علاقه مندان به این نوع فعالیت بسیار هیجان انگیز است. سالانه میلیون ها نفر به این جزیره سفر می کنند تا در گرمای سواحل قناری معجزه سفر را تجربه کنند.

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط