تور هلند سفر به سرزمین لاله های نارنجی

تور هلند سفر به سرزمین لاله های نارنجی


تور هلند سفر به سرزمین لاله های نارنجی
تاریخ : 30/01/2019 11:59:16 ق.ظ

هلند با دارا بودن شهرها و روستاهای بسیار زیبایی که انگار از دل افسانه های و کارتون های فانتزی بیرون آمده اند، یک بهشت گردشگری است. اگر چه ۲۵ درصد از مساحت کشور هلند پایین تر از سطح دریاست و ۲۱ درصد از مردم این کشور در این مناطق زندگی می‌کنند. اما هلند توانسته از این موقعیت جغرافیایی خود یک فرصت بزرگ خلق کند و اکنون بزرگترین صادر کننده گل دنیا است و همینطور بزرگترین بندر اروپا را در اختیار دارد.

اکثریت این کشور را مسیحیان پروتستان تشکیل می‌دهند اما این کشور شانزده و نیم میلیون نفری، نزدیک به یک میلیون نفر مسلمان دارد. پایتخت این کشور آمستردام است اما وزارتخانه و سفارتخانه های بسیاری در شهر لاهه یا پیرامون این شهر مستقر هستند.

 

این کشور کوچک شمال غربی اروپا را می توان یکی از سخت کوش ترین کشور های جهان به حساب آورد. باورتان نمی شود تقریبا ۱۷ درصد از اراضی کشور هلند غیر قابل استفاده و پر از دریاچه ها و برکه ها بوده است و با اجرای پروژه های مختلفی که دولت در سال‌های اخیر اجرا کرده خشک و قابل استفاده شده است. این کشور در سال های دور مرکز تبادلات تجاری و کشتیرانی های بوده است که به همین خاطر ، جزایری در آمریکایی مرکزی را نیز شامل می شود. مردم این کشور به زبان هلندی صحبت میکنند، زبانی که در نقاط کمی از جهان استفاده می شود. این کشور از حکومت پادشاهی مشروطه برخوردار است البته پادشاه و ملکه نقش تعیین کننده ای در سیاست‌های این کشور ندارند و بیشتر نماد وحدت هلند هستند. در تورهای هلند این کشور را یکی از آزادترین کشورهای جهان خواهید یافت. هلند از سطح رفاه بالایی برخوردار است. میزان درآمد سرانه هر هلندی بالا است و این کشور صادرات بسیار بالایی به کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای دنیا را دارد.

 

گرچه جاذبه های تاریخی هلند بسیار زیاد است و در سفر به این کشور، شهرهای قرون وسطایی با کانالهای آب متنوع را خواهید دید، اما هلند مدرن که پر از المانهای توسعه و پیشرفت است نیز بسیار دیدنی و اعجاب انگیز خواهد بود. شهرهای بزرگ هلند از آسمان خراش ها لبریز هستند. شهرهای پیشرفته، زیبا و اعجاب انگیز در سفر به هلند منتظر شما هستند. هلند به کشور  گل لاله مشهور است، سرزمین لاله های نارنجی را با تور هلند ببینید و از زیبایی های بی نظیر آن لذت ببرید.

 

درک زیبایی بهشت در سفر به هلند

  • بی‌شک شهر آمستردام یکی از زیباترین شهرهای هلند است که در تورهای نوروز هلند این شهر را خواهید دید. شهر آمستردام برای کافه ها، بوتیک ها و فروشگاههای مجللش مشهور است که آخرین دستاوردهای برندها را در این فروشگاه ها عرضه می کنند. یکی از بهترین مناطق برای گشت و گذار در آمستردام منطقه جرودان است. می‌توانید سوغات خود را از سفر به هلند در این منطقه بیابید.

 

  • اگر می خواهید در منطقه ای زیبا، دوست داشتنی و آرام بر روی کانال های آب در میان خانه های قشنگ و تاریخی لحظات رویایی را  در سفرتان به هلند داشته باشید. منطقه بروک در واترلند هلند بهترین گزینه برای این کار است. این منطقه لبریز از  کانال ها و آبراه های بسیار زیبایی است که در دو سو  آب راه ها پوشیده از گل هستند. این روستای زیبا برای سفرهای عاشقانه و سفر ماه عسل یک گزینه عالی به حساب می آید.

 

  •  از دیگر شهرهای هلند که مملو از آثار باستانی و ساختمان های زیبا و باشکوه است دلفت (Delft) است که جذب گردشگر را مدیون آثار هنری و شاخص این شهر است. این شهر الهام بخش بسیاری از نقاشان و هنرمندان دیگر هلند بوده است.دلفت شهری با کانال های آبی و  باستانی برای یک سفر خانوادگی انتخاب خوبی است.

 

  • اگر میخواهید روستایی را ببینید که بی شک یکی از زیباترین مکانهای دنیا است به روستای گیتورون (Giethoorn) سفر کنید. این روستا مانند یک تابلوی نقاشی فانتزی، پر از کانالها،  گل و خانه های زیبا و کوچکی است که می تواند یکی از بی نظیرترین و خاطره انگیزترین سفرهای شما را بسازد. اگر ونیز یک شهر باستانی و زیباست روستای گیتورون بسیار زیباتر و آرام تر است و شلوغی شهر ونیز را ندارد.

 

  • شهر لاهه با توجه به اهمیت تاریخی که در سیاست و تاثیر گذاری بر روی مسائل مهم جهان داشته است. از دیر باز مورد توجه همه افراد سرشناس جهان بوده است. معماری شهر لاهه تلفیقی از معماری مدرن با ساختمان های بلند و معماری قرون وسطی که بسیار با شکوه و مجلل است، تشکیل شده است و بی شک در تور هلند جایگاه ویژه ای برای این شهر در نظر گرفته شده است.

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط