فستیوال های شاد را در سفر به اسپانیا ببینید

فستیوال های شاد را در سفر به اسپانیا ببینید


فستیوال های شاد را در سفر به اسپانیا ببینید
تاریخ : 12/02/2019 06:54:35 ب.ظ

اسپانیایی ها فرهنگ شادی دارند. شادی همراه با موسیقی مخصوص اسپانیایی و فستیوال های فوق العاده مهیج اسپانیا، معرف فرهنگ خاص مردم این سرزمین هستند که هر ساله گردشگران بیشماری را به سمت خود جذب می کنند. در این مقاله می خواهیم با فستیوال هایی که در تورهای اسپانیا خواهید دید، آشنا شویم .

 

  • فستیوال جنگ گوجه فرنگی (Tomato Fight Festival)

یکی از مهیج ترین فستیوال های اسپانیا، فستیوال جنگ گوجه فرنگی است که بسیار مفرح و شاد است. این فستیوال از 70 سال پیش در اسپانیا شروع شد و یکی از محبوب ترین فستیوال های اسپانیا است که گردشگران و مردم محلی بسیاری در آن شرکت می کنند. حدود بیست هزار نفر در این فستیوال شرکت می کنند که در شهر والنسیا اسپانیا و در اواخر ماه آگوست برگزار می شود. سفر به اسپانیا با شرکت در این فستیوال شاد یک سفر بسیار هیجان انگیز خواهد بود .

 

  • فستیوال آتش (Las Fallas de Valencia)

فکرش را بکنید! مجسمه های غول پیکری از شخصیت های کارتونی یا وقایعی که در طول سال مطرح شده اند، بعد از نمایش در خیابان در آتش سوزانده می شوند. فستیوال آتش اسپانیا در ماه مارس و در شهر والنسیا اسپانیا برگزار می شود که هنرمندان و گردشگران بیشماری را به سمت خود جذب می کند. اگر می خواهید در سفر به اسپانیا این فستیوال مهیج را ببینید 15 تا 19 ماه مارس زمان دقیق برگزاری این فستیوال است.

 

  • نمایشگاه ماه آوریل سوییل (Feria de Abril)

در شهر سوییل نمایشگاه ماه آوریل برگزار می شود که در واقع تکرار یک رویداد تاریخی است. در این نمایشگاه مردم محلی با لباس های محلی و سنتی در یک جا جمع می شود تا سنت های خود را زنده نگاه دارند. این نمایشگاه شما را عاشق فرهنگ اسپانیایی خواهد کرد که در آن موسیقی زنده اسپانیایی نواخته می شود و به شادی و پایکوبی می پردازند. یکی از جالب ترین فستیوال های اسپانیا که بی شک در تور اسپانیا خواهید دید، همین فستیوال است که در روزهای 15 الی 21  آوریل برگزار می شود.

 

  • فستیوال گاو بازی (San Fermin)

معروف ترین فستیوالی که در تمامی جهان برگزار می شود، جشن گاو بازی اسپانیا است که سفر به اسپانیا را برای تمامی گردشگران از اقصی نقاط دنیا جذاب می کند. این جشن گاو بازی یکی از پر طرفدار ترین فستیوال های جهان است که در پامپلونا  اسپانیا برگزار می شود که در تاریخ 6 تا 14 جولای  گردشگران بسیاری را به سمت این کشور زیبا می کشد. این جشن هر روزه از 6 جولای از ساعت 8 صبح آغاز می شود و تا شب ادامه دارد. در تور اسپانیا حتما شرکت در این جشن را در لیست فعالیت های خود قرار دهید.

 

  • فستیوال موسیقی اسپانیا یا (Benicassim Festival)

ماه جولای باز هم فستیوالی هیجان انگیز را در اسپانیا شاهد است. در روز های 19 الی 22 جولای جشنواره موسیقی برگزار می شود که به یک شوی خیابانی تبدیل می شود که بسیار جالب و هیجان انگیز است.در این فستیوال گردشگران و هنرمندان از سراسر اروپا و نقاط دیگر دنیا به اسپانیا سفر می کنند تا در این فستیوال شرکت کنند. هنرمندان به اجرای موسیقی زنده در خیابان های این شهر ساحلی زیبا می پردازند. شهر ساحلی بنیکاسیم در شرق اسپانیا پذیرای ده ها هزار توریستی است که برای لذت بردن از این فستیوال به این شهر آفتابی سفر کرده اند. تور اسپانیا را در ماه جولای از دست ندهید در این ماه می توانید در شهر بنیکاسیم در نزدیکی شهر والنسیا در این فستیوال شرکت کنید.  

  • جشنواره گریس (Festa Major de Gracia)

جشنواره گریس  در شهر بارسلون برگزار می شود که فستیوالی شامل آکروبات بازی و آتش بازی است و تفریحات دیگر که برای گردشگران بسیار جذاب است . در ماه اوت و روزهای 14 الی 20 این ماه سفر به اسپانیا را در فهرست سفرهای بعدی خود قرار دهید.

  • فستیوال هفته مقدس (Semana Santa)

این فستیوال در واقع یک مراسم آیینی مسیحی است که در زمان عید پاک برگزار می شود که در تور اسپانیا خواهید دید و بی شک یکی از خاص ترین مراسمی است که در ماه مارس برگزار می شود. مردم شهر های لئون(Leon) و وایادولید(Valladolid) با شمع هایی که به دست دارند تندیس هایی از حضرت مریم و مسیح را حمل می کنند که به راهپیمایی باشکوه و مجللی تبدیل می شود.  سفر به اسپانیا در روزهای 25 تا 31 مارس با این فستیوال مصادف می شود.

 

  • فستیوال اسب ها (Feria del Caballo)

این فستیوال در واقع یک نمایشگاه اسب است که فستیوالی سنتی است. در این فستیوال مردان و زنان اسپانیایی با پوشیدن لباس های محلی اسب های خود را به نمایش می گذارند و در این فستیوال مانند فستیوال های کلاسیک دیگر اسپانیایی همراه با رقص و موسیقی سنتی اسپانیایی است. سفر به اسپانیا در ماه می فرصت شرکت در این فستیوال را به شما خواهد داد.

 

 

 

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط