چرا باید تور سنگاپور را انتخاب کنیم

چرا باید تور سنگاپور را انتخاب کنیم


چرا باید تور سنگاپور را انتخاب کنیم
تاریخ : 20/02/2019 02:34:54 ب.ظ

شهر سنگاپور مرکز کشور جمهوری سنگاپور است و بزرگ ترین شهر این کشور کوچک نیز محسوب می شود. یکی از قدرتمند ترین اقتصاد های آسیا مربوط به این کشور کوچک است که دو همسایه مالزی و اندونزی را در کنار خود دارد. جزایری که جمهوری سنگاپور را تشکیل می دهند، یک جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک تر را شامل می شود .

این کشور نزدیک خط استوا قرار دارد و به همین دلیل یکی از سبز ترین کشور های جهان نیز است که جزایر و شهرهای بسیار زیبایی دارد. سنگاپور چندین دهه جزو مستعمرات بریتانیا بوده و حتی در دوره ای کوتاه به تصرف کشور ژاپن درآمد. این کشور در نهایت در سال 1965 استقلال یافت و به سمت پیشرفت و توسعه گامهای بزرگی برداشت. اگرچه این کشور بسیار کوچک است اما از اقتصاد بسیار قدرتمندی سود می برد . سنگاپوری ها همراه با تجارت و بندرگاه های بزرگ و پیشرفته خود، به صنعت گردشگری نیز توجه ویژه داشته اند. امکانات و تفریحگاه های گردشگری در سنگاپور بسیار فراوان است. سازه های مدرن و امکانات رفاهی عالی، همگی دلیل خوبی برای انتخاب تور سنگاپور است. در این مقاله می خواهیم به دلایل انتخاب تور سنگاپور برای سفر بعدی شما بپردازیم که مطالعه آن می تواند برای شما نیز جذاب باشد.

 

دلایل سفر به سنگاپور بیشمار است. در اینجا فقط به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد :

1- تنوع فرهنگی یکی از دلایل جذب گردشگر در این کشور است. شور و هیجانی که سنگاپور با تلفیق فرهنگهای بوداییان، مسلمانان و هندو پدید آورده است کاملا یک فرهنگ جدید را ارائه می دهد. انواع جشنها و مراسم که در طول سال برگزار می شود به سنگاپور زیبا چهره ای شاد و جذاب بخشیده است.

2- مشکل ارتباط برقرار کردن به زبان کشور مقصد همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های گردشگران است اما در سفر به سنگاپور شما این دغدغه را نخواهید داشت. تقریبا اغلب مردم سنگاپور به دلیل فرهنگ غنی می توانند به راحتی انگلیسی صحبت کنند. پس اگر به این زبان آشنایی داشته باشید می توانید به راحتی در این کشور زیبا سفری خوشایند را تجربه کنید.

3- شهر سنگاپور پر از پارک های تمیز و زیبا است و به جاذبه هایی برای گردشگران تبدیل شده است. این پارک ها برای گردشگران مخصوصا کودکان و نوجوانان جذاب است و اگر قصد دارید همراه با خانواده یک تور خانوادگی را انتخاب کنید سنگاپور یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود.

4- تور کشتی کروز در سنگاپور معنای واقعی از یک سفر لوکس است. در سفر با کشتی کروز یکی از برترین و لوکس ترین سفر های کل عمرتان را خواهید داشت. تور کروز سنگاپور یکی از دلایل مهم سفر به این کشور است. اگر می خواهید یک تور لوکس داشته باشید یکی از بهترین انتخاب های ممکن تور کشتی کروز سنگاپور است.

 

5- بازدید از هتل های لوکس و اقامت در آنها در تور سنگاپور یک سفر رویایی را به ارمغان می آورد. هتل هایی با امکانات رفاهی فوق العاده که یکی از برترین آنها هتل Marina Bay Sands است که استخری بزرگ بر روی بام خود دارد که یکی از نماد های گردشگری در سنگاپور است.

6- سنگاپور شهری است که هرگز نمی خوابد. در تمامی طول شبانه می توانید در این شهر گردش کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید. در کنار این مزیت سفر به سنگاپور ، این شهر بسیار امن است و همین امر یکی از جاذبه ها و مزیت های این شهر است.

7- در سنگاپور تلفیق مدرنیته را با فرهنگ غنی این کشور را خواهید دید.  فرهنگ سنگاپور را در بناها وجاذبه های مدرن این کشور می توان یافت. همین طور فستیوال های موسیقی و دیگر فستیوال ها که در این کشور برگزار می شود، انعکاسی از فرهنگ سنتی این کشور است. همین موضوع بر جاذبه های فرهنگی این کشور می افزاید و سالانه میلیون ها نفر را به سمت این کشور کوچک و بی نهایت زیبا جذب می کند.

8- سفر به سنگاپور، سفر به هند و کشورهای عربی است! شما می توانید در سنگاپور با فرهنگ های دیگر کشورها مانند کشورهای عربی و کشور هند آشنا شوید. در واقع سنگاپور یک شهر چند فرهنگی و پر از رستوران ها و کافه هایی از ملل مختلف جهان است که در آن می توانید غذاهای مورد علاقه خود را نوش جان کنید.

 

سنگاپور زیبا هر ساله مقصد بسیاری از گردشگران از اقصی نقاط جهان است. سفر به این شهر می تواند یک تجربه به یاد ماندنی و خاطره انگیز باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای سنگاپور با کارشناسان ما تماس بگیرید و یک سفر رویایی را برای خود و خانوادتان رقم بزنید.

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط