در تورهای کیوتو عاشق چه جاذبه هایی خواهید شد

در تورهای کیوتو عاشق چه جاذبه هایی خواهید شد


در تورهای کیوتو عاشق چه جاذبه هایی خواهید شد
تاریخ : 14/03/2019 02:31:47 ب.ظ

تورهای ژاپن فرصت کشف کشوری است که آکنده از زیبایی است. فرصت سفر به سرزمینی است که اگر چه مردم آن در زندگی روزمره دنیای مدرن در تکاپو هستند، اما نمونه کاملی از فرهنگ سنتی شرق را در خود دارد. فرهنگی مملو از احترام ، زیبایی ، غرور و تعصب نسبت به سنت هایشان. در سفر به ژاپن این کشور را پر جنب و جوش، پر تلاش و منظم خواهید یافت.

ژاپن پر از شهرها و روستاهایی است که می توانید نشانه های عمیقی از فرهنگ غنی ژاپن را در آنها بیابید. اما در بین این شهرها، کیوتو (Kyoto) در صدر معرفی فرهنگ ژاپنی ایستاده است. کیوتو قلب فرهنگ ژاپن است و تورهای کیوتو، فرصتی است که با آن می توانید فرهنگ عمیق ژاپنی را از نزدیک لمس کنید.  

شهر کیوتو طی قرون متوالی به عنوان پایتخت امپراطوری های ژاپن مورد استفاده قرار گرفته است و به داشتن معابد شینتو (Shinto shrine)، کاخ های امپراطوری ، باغ های ژاپنی و خانه های چوبی سنتی معروف است. در کیوتو مردان و زنان بسیاری را خواهید دید که با لباس های سنتی ژاپنی تردد می کنند، سنتی که در شهرهای دیگر کمتر به چشم می خورد.

کیوتو، یکی از بزرگ ترین شهرهای ژاپن و یکی از بزرگ ترین شهرهای دانشگاهی در غرب ژاپن است. این شهر مرکز فرهنگی کشور ژاپن است که امپراطور ژاپن که خود نمادی از فرهنگ ژاپنی است، در این شهر اقامت دارد. بعد از جنگ جهانی دوم تنها شهری بوده است که پناهگاه کسانی است که می خواهند فرهنگ غنی ژاپنی را حفظ کنند. به همین دلیل کیوتو شهری است که در هر جای آن می توانید سنت های ژاپنی را زنده و پویا ببینید.

هنوز هم در کیوتو تأثرات عمیق بودیسم را در معماری پر زرق و برق معابد خواهید دید. شهر کیوتو با 30 معبد به عنوان مراکز مختلف فرقه های بودایی و همچنین حدود 200 زیارتگاه های شینتو در محدوده شهر، مرکز مذهبی کشور ژاپن است.

 

جاذبه های برتر گردشگری که در سفر به کیوتو خواهید دید

  • قلعه نیجو (Nijo Castle) : قلعه نیوو یا نیجو در سال 1603 ساخته شده است و از دیوارهای محکم و برج و یک محوطه ورودی بزرگ تشکیل شده است که به عنوان محل حکومت ژاپن شناخته شده است.  این مجموعه دارای ساختمان های متعددی است که بسیاری از آثار هنری ارزشمند را در خود جای داده است. نقاشی ها و فلزکاری های تزئینی در این بنا بسیار حائز اهمیت است که بخشی بزرگی از فرهنگ و تاریخ ژاپن را روایت می کند. قسمت اصلی سالن امپراتوری (Jodan-no-ma) است که در کنار قسمت Ni-no-ma و Tozamurai-no-ma با نقاشی های ببرهای خود در فضای مجللی قرار دارد. پیشنهاد می کنیم در تور ژاپن و بازدید از شهر کیوتو حتما این قلعه را ببینید که یک گنجینه کامل از تاریخ ژاپن است.

 

  • معبد فوشیمی ایناری (Fushimi-Inari Taisha Shrine) : یکی از معابدی که در سفر به کیوتو خواهید دید معبد فوشیمی ایناری است. این معبد برای ستایش الهه رویش برنج ساخته شده است. یک گذرگاه یا دالانی که از 32 هزار طاق نارنجی رنگ چوبی ساخته شده است و 4 کیلومتر امتداد دارد. مجسمه های نماد الهه معبد که یک روباه است را در طول مسیر این دالان خواهید دید. در ورودی این دالان نیز بهتر است از مغازه هایی که وجود دارند، تنقلات محلی وشیرینی های سنتی کیوتو را خریداری کنید که در طول قدم زدن از خوردن آنها لذت ببرید.

 

  • معبد کیومیزو درا (Kiyomizu-dera): این معبد یکی از کهن ترین معابد ژاپن است که در سفر به کیوتو خواهد دید. این معبد به عنوان محلی برای اجرای مراسم مذهبی استفاده می شده است و دارای یک تالار بزرگ با ستون هایی به ارتفاع 30 متر است. معبد کیومیزو درا را می توانید در ارتفاعی بالاتر از سطح شهر پیدا کنید که بسیار پرطرفدار است.

 

 

  • عمارت طلایی کینکاکو جی (Kinkaku-ji) : بی شک زیباترین بنای واقع در کیوتو این عمارت است. عمارت کینکاکو جی یکی از کهن ترین بناهای ژاپن نیز است که قدمتی  700 ساله دارد. اما بنای کنونی در طی چند بار مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفته که آخرین آنها در سال 1950 بوده است. این عمارت زیبا را حتما در سفر به کیوتو ببینید تا با هنر معماری ژاپنی بیشتر آشنا شوید .

 

معابد و کاخ های متعدد دیگری نیز در کیوتو قرار دارد که در تور کیوتو می توانید از آنها بازدید کنید. در کنار این معابد و کاخ ها نیز جنگل بامبو کیوتو یکی از جاذبه های دیگر است که بسیار زیبا است. کیوتو را در سفر به ژاپن ببینید تا زیبایی های آن سالها در خاطر شما بماند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ژاپن و مسافرت به کیوتو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط