شش نکته کاربردی که باید قبل از تور تابستان زوریخ بدانید

شش نکته کاربردی که باید قبل از تور تابستان زوریخ بدانید


شش نکته کاربردی که باید قبل از تور تابستان زوریخ بدانید
تاریخ : 09/04/2019 01:56:08 ب.ظ

سفر به زوریخ سوییس، یکی از آرزوهای بسیاری از گردشگران است. زوریخ در قسمت شمالی کشور سوییس قرار گرفته و یکی از شهرهای توریستی این کشور است که سالانه میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کند. زوریخ در قسمت جنوبی خود، دریاچه زیبایی به همین نام دارد که 88 کیلومتر مربع وسعت دارد و چند شهر را در همسایگی خود دارد.

یکی از جاذبه های بزرگ این شهر نیز وجود همین دریاچه است که گردشگران می توانند در تورهای تابستان سوییس و بازدید از شهر زوریخ، در این دریاچه زیبا به شنا و قایق سواری بپردازند.

در این مقاله سعی داریم به بررسی شش نکته کاربردی که قبل از تورهای زوریخ باید به آن ها توجه کنید، بپردازیم. این نکات به شما کمک خواهد کرد از تعطیلات تابستانی و بازدید از زوریخ به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

 

چرا برای تورهای تابستان، زوریخ را انتخاب کنیم؟

 

آب های گرم و شفاف دریاچه زوریخ در کنار غذاها و نوشیدنی های بی نظیر این شهر یک سفر منحصر به فرد را رقم خواهد زد. خیابان های سنگفرش و معماری سنتی بناها که به خوبی حفظ شده اند در میان دنیایی از تکنولوژی و مدرنیته در تورهای تابستان زوریخ شما را مبهوت خود خواهد کرد. در کنار همه این ها نباید جاذبه های گردشگری زوریخ را نادیده گرفت که در زیبایی و جذابیت نظیر ندارند. موزه ها و مراکز خرید فوق العاده در فصل تابستان پر از گردشگر هستند و آنقدر جذابیت دارند که همه گردشگران را به سمت خود می کشند.

زیبایی های زوریخ الهام بخش نویسندگان و هنرمندانی بوده است که آثارشان جزو برترین آثار هنری اروپا هستند. با سفر به زوریخ، دلایل انتخاب تور تابستان زوریخ را از نزدیک درک کنید.

 

نکات کاربردی که قبل از تورهای  زوریخ باید بدانید

1- بهترین زمان سفر به زوریخ

بهترین زمان سفر به سوییس و به خصوص سفر به زوریخ از ماه خرداد تا مرداد است که به خاطر دمای مطلوب در زوریخ می توانید از جاذبه های گردشگری و شنا کردن در دریاچه زوریخ لذت ببرید. شنا در این دریاچه یکی از پرطرفدارترین فعالیت هایی است که مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.در زمان بین این ماه ها به دلیل زیاد بودن توریست های این منطقه،  هزینه های سفر کمی بالاتر است. اما با انتخاب یک آژانس مسافرتی با تجربه می توانید از سفر خود لذت ببرید و هتل محل اقامت بسیار خوبی را داشته باشید.

2- دمای هوا در تابستان زوریخ

در ماه های تیر و مرداد درجه هوا به بالاترین میزان خود می رسد و اگر قصد سفر به زوریخ را دارید، باید بدانید در بین ماه های خرداد تا مرداد نیز بیشترین میزان بارش را در زوریخ شاهد هستیم که هوا را بسیار مطلوب می کند.

 

3-برای ارتباط برقرار کردن با مردم زوریخ مشکلی نخواهید داشت

 در زوریخ زبان آلمانی سوییسی صحبت می شود که به طور استاندارد آلمانی نیست. اما برای ارتباط برقرار کردن با مردم زوریخ نگران نباشید. برعکس مردم فرانسه که اگر با زبان انگلیسی با آنها صحبت کنید به زبان فرانسوی جواب خواهند داد، در زوریخ مردم به راحتی با شما ارتباط برقرار می کنند. مردم زوریخ به زبان انگلیسی صحبت می کنند و لازم نیست زبان آلمانی بلد باشید.

4- هزینه رستوران ها در زوریخ

رستوران های بسیاری از فرهنگ های مختلف در شهر زوریخ وجود دارند که می توانید با هزینه مناسبی غذاهای خوش طعم آن ها را امتحان کنید. در رستوران هایی که غذاهای سوییسی را ارائه می دهند، می توانید با پرداخت 10 تا 19 فرانک سوییس از غذاهای بسیار با کیفیت این رستوران ها استفاده کنید.البته به طور کل هزینه های وعده های غذایی در زوریخ نسبت به استانداردهای جهانی بالاتر است اما کیفیت زندگی نیز در این شهر بالاتر از استانداردهای زندگی در شهرهای دیگر جهان است.

5- تورهای تابستان زوریخ مملو از جاذبه خواهد بود

فستیوال های تابستانی، کافه ها در ساحل دریاچه که شب هنگام باز هستند و همین طور اجرای موسیقی زنده در فضای باز بر جذابیت های تورهای تابستان این شهر افزوده است. فستیوال های هنری و فرهنگی مختلفی در فصل تابستان برگزار می شود که زوریخ هم از این فستیوال ها به نحو بسیار مطلوبی استفاده کرده است.

6- برای خرید سوغات به فروشگاه های لوکس نروید

برای تهیه سوغات و به خصوص شکلات در زوریخ، از فروشگاه های مواد غذایی خرید کنید. این فروشگاه ها شکلات های ارزانتر و با کیفیت هم تراز با شکلات های فروشگاه های لوکس در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

تورهای تابستان سوییس و به ویژه سفرهایی به زوریخ زیبا، می تواند یکی از بهترین سفرهای تمام عمرتان باشد. اگر قبل از سفر به زوریخ بتوانید کمی در مورد این شهر مطالعه کنید و نکات بیان شده در این مقاله را مورد توجه قرار دهید، می توانید از سفر خود نهایت لذت را ببرید. در سفر به شهرهای سوییس حتما دوربین خود را به همراه داشته باشید تا فرصت ثبت لحظات سفر را از دست ندهید.   

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط