در تورهای کانادا آبشارا نیاگارا را خواهیم دید

در تورهای کانادا آبشارا نیاگارا را خواهیم دید


در تورهای کانادا آبشارا نیاگارا را خواهیم دید
تاریخ : 24/05/2019 01:22:09 ب.ظ

تورهای تابستان کانادا مملو از زیبایی و دیدنی های شگفت انگیز است. شهرهای بزرگ و مدرن مانند اوتاوا، ونکوور، تورنتو و شهرهای دیگر همیشه برای گردشگران جذاب بوده است.نیاگارا یکی دیگر از جاذبه هایی که در نهایت زیبایی و شکوه گردشگران را به سمت خود جذب می کند.

تورهای کانادا که بازدید از نیاگارا را در برنامه خود دارد یکی از مهیج ترین سفرهای عمرتان خواهد بود. نیاگارا آنقدر بزرگ و زیبا است که هر گردشگری را مجذوب خود خواهد کرد. با ما همراه باشید تا با این آبشار زیبا بیشتر آشنا شویم.

 

آبشار نیاگارا، مرز بین دو کشور بزرگ

آبشار نیاگارا() 3 آبشار نقاب عروس، نعل اسبی و آبشار آمریکایی تشکیل شده است که هر سه این آبشارها بر روی نوار مرزی آمریکا و کانادا قرار دارند و جزء جاذبه های گردشگری ایالت های اونتاریو کانادا و ایالت نیویورک ایالات متحده آمریکا هستند. این آبشار که بر روی رودخانه نیاگارا قرار دارد و به دریاچه اونتاریو می ریزد یکی از شگفتی های آمریکای شمالی است. این آبشار 50 متر ارتفاع دارد و به دلیل حجم زیاد آب سرازیر شده به رنگ سبز زیبایی در آمده است. اگر قصد سفر ماه عسل را دارید آبشار نیاگارا بهترین مکان برای این سفر خاطره انگیز است. از پیدایش این مجموعه آبشار حدود 12000 هزار سال می گذرد و از دو قرن پیش نیز به عنوان یکی از جاذبه های آمریکا و کانادا مطرح بوده است.

 

در بازدید از نیاگارا چه تجربه هایی داشته باشیم

یکی از مهیج ترین فعالیت هایی که در تور کانادا و بازدید از نیاگارا می توانید داشته باشید. زیپ لاین بر روی رود نیاگارا و بر فراز آبشار است. در کنار زیپ لاین می توان از قایق سواری بر روی آبهای رودخانه نیاگارا لذتی فراموش نشدنی را تجربه کرد. از تجارب دیگری که می توانید در تور کانادا و بازدید از نیاگارا داشته باشید صرف وعده غذایی در کنار آبشار است که خاطره فراموش نشدنی خواهد بود.

 

جاذبه هایی که در استان اونتاریو کانادا خواهید دید

جاذبه های بسیاری را می توانید در کنار بازدید از نیاگارا داشته باشید که بی شک یکی از خاطره انگیز ترین سفرهای شما را شکل خواهد داد. در ادامه به جاذبه های گردشگری برتر ایالت اونتاریو کانادا اشاره خواهیم کرد.

1- غار بادها در نزدیکی آبشار نقاب عروس نیاگارا

برای نزدیک شدن به آبشار باید به جزیره گوت (Goat Island) بروید. در این جزیره غار بادها نزدیک ترین محل به آبشار است. برای این منظور به بازدید کنندگان لباس بارانی می دهند تا خیس نشوند. یک تجربه منحصر به فرد و مهیج در کنار آبشار نیاگارا خاطره ای فراموش نشدنی خواهد شد. البته این جزیره در قسمت

2- برج اسکای لون(Skylon Tower) با یک چشم انداز فوق العاده از آبشار

یک برج بلند در کنار آبشار نیاگارا ساخته شده است که از فراز آن می توانید، هم آبشار آمریکایی را ببینید و هم نعل اسبی را که در قسمت کانادایی قرار گرفته است.

3-بازدید از پل رنگین کمان

بازدید از پل مرزی رنگین کمان یک تجربه عالی در تورهای کانادا است . این پل عظیم بر روی رودخانه نیاگارا قرار گرفته است. نیمه این پل در قسمت کانادایی و نیمی دیگر در قسمت آمریکایی قرار دارد و شب هنگام بسیار زیبا و تماشایی است.

 

4- ماشین کابلی نیاگارا (The Whirlpool Aero Car) یکی از مهیج ترین تجربه های شما خواهد بود

یکی از جاذبه هایی که در تور کانادا حتما باید امتحانش کنید ماشین کابلی نیاگارا است که در هر بار گذر از روی رود نیاگارا 35 بازدید کننده را حمل می کند و 10 دقیقه هم طول می کشد تا از عرض رودخانه بگذرد. سوار شدن بر این ماشین کابلی تجربه بی نظیری است که فقط در تورهای کانادا آن را تجربه خواهید کرد.

 

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط