در فصل تابستان تور کرواسی را انتخاب کنید

در فصل تابستان تور کرواسی را انتخاب کنید


در فصل تابستان تور کرواسی را انتخاب کنید
تاریخ : 03/06/2019 10:13:18 ق.ظ

کمتر کشوری را مانند کرواسی می توان یافت که خط ساحلی آن از شمال تا جنوب کشور کشیده شده باشد. کشوری در ساحل دریای آدریاتیک (Adriatic Sea) که یکی از شگفت انگیز ترین کشورهای جهان است. با جزایر زیبای متعدد و شهرهایی که به رویاها شبیه اند.

رویاهایی زنده و پر زرق و برق در قلب کشوری که پر از دیدنی های بسیار است. شهر زاگرب نیز به عنوان پایتخت این کشور، دقیقا یکی از همان شهرهایی است که در تورهای اروپایی انتظار دیدنش را دارید. شهری پر زرق و برق، همراه با ساختمان های تاریخی و مدرن که هر کدام جاذبه های خود را دارد. کرواسی زیبا هر ساله پذیرای گردشگران بسیار است و تعداد گردشگران در فصل تابستان به بیشترین تعداد خود می رسند.

 

چرا تور کرواسی ؟

جمعیت کرواسی کمی بیش از چهار میلیون نفر است و مذهب اغلب مردم این کشور مسیحی کاتولیک می باشد. این کشور در رده بندی اقتصاد جهانی، در کنار کشورهای توسعه یافته قرار می گیرد. درآمد اصلی این کشور از طریق جذب توریست است. با بیش از یک هزار جزیره! کرواسی به یکی از برترین کشورهای جهان از نظر حجم بالای جزایر و جذب توریست در فصل تابستان بدل شده است. البته فقط 48 جزیره این کشور ساکنان دائمی را در طول سال به خود می بیند. اما همین جزایر سهم بسیار بزرگی را در جذب توریست دارد. از سوی دیگر شهرهای مرکزی این کشور نیز از زیبایی های خارق العاده ای سود می برند که حتما در تورهای تابستان کرواسی در برنامه سفر گردشگران جای داده خواهند شد. یکی دیگر از دلایل سفر به کرواسی میزان خدمات رفاهی ارائه شده است که از کیفیت خوبی برخوردار است. شهرهایی که به جز زاگرب در برنامه تورکرواسی قرار می گیرد، شهر اسپلیت  وبندر دوبرونیک است.

 

 تور تابستان کرواسی می تواند یک تور انفرادی باشد

کرواسی کشور بی نهایت زیبایی است. در کنار شهرها و روستاهای بسیار زیبا، پارک های طبیعی و سواحل چشم گیر خودنمایی می کند. اما در اغلب تورهای کرواسی فقط شهر زاگرب و شهرهای بزرگ دیگر در برنامه تور گنجانده می شوند، در حالی که کرواسی مناطق زیبای دیگری هم دارد. از این رو  یکی از کشورهایی که به عنوان مقصد پیشنهادی برای تور انفرادی معرفی می شود، کرواسی است. بی شک این کشور یکی از اولین پیشنهاد های ما برای این تورها خواهد بود. جزایر گرم و آفتابی در کنار پارک های طبیعی که به معنای واقعی بهشتی بر روی زمین هستند، یک انتخاب خوب برای طراحی یک تور انفرای است. تورهایی که می تواند با توجه به علایق شما طراحی شود و بی شک هر شهر و منطقه ای در کشور کرواسی که مورد علاقه شما است می تواند در لیست برنامه تورهای انفرادی (اختصاصی) شما قرار گیرد. اگر می خواهید لوکیشن های سریال بازی تاج و تخت را از نزدیک ببینید، تورهای کرواسی بهترین فرصت برای دیدن این لوکیشن ها است. اما اگر بازدید از بندر دوبرونیک (Dubrovnik) در برنامه تورهای استاندارد کرواسی قرار ندارد، نگران نباشید! شما می توانید تنها با یک تماس شهرها و مناطق زیبای این کشور را در تور مورد نظر خود قرار دهید، خدمات خاص خود را در تور انفرادی دریافت کنید و از سفر خود همراه با دوستان و خانواده لذت ببرید.

 

در تور انفرادی از پارک های ملی کرواسی بازدید کنید

پارک های ملی کرواسی مانند پارک ملی کارکا و  پارک ملی دریاچه های پلیتوایس از بی نظیرترین پارک های طبیعی جهان هستند که هر گردشگری را مجذوب خود خواهند کرد. تور کرواسی می تواند یک سفر ماه عسل عالی باشد که زوجهای جوان خواهان آن هستند. پارک های ملی کرواسی و سواحل این کشور نیز مقصد بسیار خوبی برای گذراندن ماه عسل و سفرهای عاشقانه است.

 

بی شک یکی از بی نظیر ترین مکان های دنیا که باید قبل از دوران پیری ببینید، کرواسی زیبا و پر جاذبه است. این کشور طیف وسیعی از زیباترین مکان های دنیا را در اختیار شما قرار خواهد داد. تورهای تابستان کرواسی را از دست ندهید. همراه شدن با این تورها فرصت کشف زیباترین مکان های دنیا را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط