بهترین کشور های اروپایی برای سفر در زمستان

بهترین کشور های اروپایی برای سفر در زمستان


بهترین کشور های اروپایی برای سفر در زمستان
تاریخ : 18/01/2020 12:01:31 ب.ظ

بهترین کشور های اروپایی برای سفر در زمستان از گردش سورتمه ای در حومه شهر سوئیس و اسکی نفس گیر بر روی کوه های آلپ تا استراحت در استخرهای حرارتی در فضای باز و شرکت کرن در جشنواره های یخی، این ها تازه برخی از کارهای جذاب برای گردشگران در فصل زمستان است. چه فقط آخر هفته یا یک هفته کامل داشته باشید، باز مکان های نامحدودی برای خوشگذرانی در زمستان وجود دارد. ما در این مقاله لیستی از کشورهای برتر برای بازدید در زمستان را برای گردشگران تور اروپا گردآوری کرده ایم.

بهترین کشور های اروپایی برای سفر در زمستان

از گردش سورتمه ای در حومه شهر سوئیس و اسکی نفس گیر بر روی کوه های آلپ تا استراحت در استخرهای حرارتی در فضای باز و شرکت کرن در جشنواره های یخی، این ها تازه برخی از کارهای جذاب برای گردشگران در فصل زمستان است. چه فقط آخر هفته یا یک هفته کامل داشته باشید، باز مکان های نامحدودی برای خوشگذرانی در زمستان وجود دارد.

ما در این مقاله لیستی از کشورهای برتر برای بازدید در زمستان را برای گردشگران تور اروپا گردآوری کرده ایم.

وین - اتریش

مطمئنا هیچ شهری در اروپا بهتر از «وین» برای گذراندن روزها و شب‌های زمستانی نیست؛‌ شهری در قلب «هابسبورگ» با کاخ‌های «نئوکلاسیک» و کافه‌هایی با سبک »آرت دکو». در ماه ژانویه، این شهر فرهنگی در اروپای مرکزی، فستیوال‌هایی مانند « ارکستر فیلارمونیک وین» و کنسرت سال نو را برگزار می‌کند. در ماه دسامبر،‌ نمایشگاه «راتائوس» و بازارهای « اسپیتلبرگ» برگزار می‌شود. زمانی که از شهر خسته شدید می‌توانید به سمت غرب بروید و به پیست‌های اسکی «زالتسبورگ» که در کوه‌های آلپ قرار دارند سری بزنید.

گران کاناریا - اسپانیا

با وجودیکه گران کاناریا تحت تاثیر سرمای تنریف در غربش است، اما باید بدانید که دمای هوای این مکان در ماه مارس به ۲۰ درجه می ‌رسد و بر خلاف اکثر کشورهای اروپایی در ماه مارس سردتان نخواهد شد. در حقیقت گران کاناریا سومین جزیره بزرگ از جزایر قناری می‌ باشد و یک مقصد گردشگری عالی است. پایتخت این مکان یعنی لاس پالماس فرهنگ فوق العاده‌ ای دارد که در موزه مرکز آتلانتیکو دی آرت مدرنو قابل مشاهده است. اما فراموش نکنید که بهترین قسمت تعطیلاتتان در ساحل خواهد بود که باید گفت در ساحل پلایا د لاس کانتراس خدمات تفریحی و رفاهی خوبی ارائه می ‌شود

کوپنهاگ - دانمارک

اگر در فصل زمستان در دانمارک به سر می‌برید، فراموش نکنید که به پایتخت زیبای این کشور هم سری بزنید. «کوپنهاگ» یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در ماه‌های سرد سال است. زیبایی افسانه‌ای این شهر و پیست‌های اسکیت روی یخ در «فردریکزبرگ» و بازارهای فصلی‌ای که در کوپنهاگ برگزار می‌شود از جاذبه‌های زمستانی این شهر هستند. میهمان‌نوازی این شهر، نوشیدنی‌ها و رستوران‌های محلی و اهالی خونگرم کوپنهاگ شهرت فراوانی دارد.

پراگ - جمهوری چک

با خیابان‌های سنگ‌فرش و برج‌های مخروطی شکل ساختمان‌ها که با برف پوشیده شده‌اند و کلیسای جامع «سنت ویتوس» شکی نیست که «پراگ»، این پایتخت باستانی اسلاویک، یکی از زیباترین شهرهای اروپایی در زمستان و یک مقصد ایده‌آل و به یادماندنی برای سفر در زمستان است. در ماه دسامبر، مردم در خیابان‌های این شهر به خرید سال نو در مغازه‌ها و غرفه‌های فصلی در میدان « وسلسلا» و بازار «هاول» می‌پردازند یا به تماشای آتش‌بازی‌های سال نو در پل «چارلز» می‌روند. همچنین در ماه‌های فوریه و مارس در فیتیوال سالانه‌ی «ماسوپوست» و کارناول‌ها شرکت می‌کنند.

آبیسکو - سوئد

اگر شما یک هوادار زمستان سخت هستید و درجه حرارت سرد شما را آزار نمی دهد ، Abisko تجربه جذابی برای شما خواهد بود. این شهر سوئدی که تقریباً در شمال اروپا واقع شده است، از جاذبه های دیگر این شهر، خورشید هفته ها در این شهر طلوع نمی کند. کاملاً چیز بدی نیست ... این بدان معنی است که شما همیشه احساسی مثل پنجشنبه شب را خواهید داشت!

بازدید کنندگان می توانند از اسکی ، پیاده روی ، اسکیت روی یخ ، سورتمه،پارک های ملی نیز دیدن کنند. فراموش نکنید که اولین و مشهورترین هتل یخی جهان به نام Icehotel  در این شهر در مجاورت کرونا قرار دارد.

اینسبروک - اتریش

هر سال زمستان، هزاران گردشگر به شهر افسانه‌ای «اینسبروک» سفر می‌کنند. این شهر در دامنه‌ی کوه‌های آلپ و در قلب ایالت «تیرول» در اتریش قرار گرفته است. در اینسبروک کاخ‌های باشکوه و رستوران‌های زیبایی می‌توانید پیدا کنید. اما جدا از بخش فرهنگ و غذا، آنچه این شهر را در زمستان جذاب می‌کند، پیست‌های اسکی منحصربفرد آن است. این‌ها باعث شدند این شهر به یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های گردشگری در زمستان و مرکز ورزش‌های زمستانی در اروپا تبدیل شود. در این شهر دو المپیک زمستانی برگزار شده و مسابقات «اسنوبورد» هم در ژانویه برگزار می‌شود.

 


THR


تور های مرتبط


مقالات مرتبط