تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک
 • پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

  برلین

  برلین شهری که آلمانی ها با آن شکوه خود را فریاد می زنند ، در معماری ، تاریخ و جاذبه های طبیعی مثال زدنی است. تور برلین یکی از بهترین سفر های شما خواهد بود اگر بدانید  24 در صد از سطح شهر را جنگها و دریاچه ای بزرگ پوشانده است و برای همین دلیل شما با آب و هوایی مطلوب در بهار رو به رو خواهید شد . برلین یک نماد است اما در دل خود نماد های بسیاری را جای داده است . دروازه براندنبورگ،  کلیسای جامع فرانسه ، کلیسای جامع برلین  و ستون پیروزی از جمله جاذبه های برلین هستند که شکوه و زیبایی معماری آلمان را به یاد می آورند. سفر به برلین برای همیشه در خاطر شما ثبت خواهد شد ، این شهر یکی از زیباترین شهرهای آلمان است که با دیدنش دوست دارید بارها و بارها به آنجا بازگردید .


  پراگ

  در تور پراگ با جاذبه های تاریخی آشنا می شوید که هر یک به تنهایی یک شاهکار هنری است . این شهر بزرگ ترین شهر جمهوری چک است که حدود 14 در صد از ساکنانش مهاجران دیگر کشور ها هستند. هنر و معماری شاخصه برجسته ای از ابعاد این شهر هستند که برای هر گردشگری جذاب است. همه خصوصیات این شهر ، چه جاذبه های تاریخی و چه جاذبه های طبیعی و زیبایی های این شهر ، پراگ را در ردیف ده شهر برتر گردشگری در اتحادیه اروپا نگاه داشته است . قلعه پراگ، پل تاریخی چارلز، باغ وحش پراگ و موزه کافکا از جمله جاذبه های پر طرفدار این شهر هستند .

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط