تور 10 روزه اسپانیا
 • بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما با خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیبا ترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

  مادرید

  مادرید بزرگترین شهر اسپانیا و مرکز این کشور است که از دیر باز مورد توجه گردشگران نقط مختلف دنیا بوده است. برگزاری فستیوال های هنری، فرهنگی و ورزشی در این شهر زیبا باعث شده است هر ساله میلیون ها نفر از مادرید دیدن کنند. در تور مادرید از جاذبه های بسیاری دیدن خواهید کرد که قصر سلطنتی مادرید و پارک بزرگ و زیبای مادرید از جمله آنها خواهند بود . همچنین در این شهر می توانید از بناهای تاریخی بسیاری دیدن کنید که در نوع خود بی نظیرند .

  والنسیا

  والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا و شهری فوق العاده زیبا با جاذبه های گردشگری متعدد مرکز منطقه خودمختار والنسیا است که آب و هوایی مدیترانه ای و دلچسب دارد. در تور اسپانیا حتما این شهر بزرگ و زیبا را خواهید دید و از بودن در جو دوستانه این شهر لذت خواهید برد .

   

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط