تور 10 روزه اسپانیا

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : 2 فروردین 98           مدت اقامت : 10 روز

 • بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما با خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیبا ترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

  مادرید

  مادرید بزرگترین شهر اسپانیا و مرکز این کشور است که از دیر باز مورد توجه گردشگران نقط مختلف دنیا بوده است. برگزاری فستیوال های هنری، فرهنگی و ورزشی در این شهر زیبا باعث شده است هر ساله میلیون ها نفر از مادرید دیدن کنند. در تور مادرید از جاذبه های بسیاری دیدن خواهید کرد که قصر سلطنتی مادرید و پارک بزرگ و زیبای مادرید از جمله آنها خواهند بود . همچنین در این شهر می توانید از بناهای تاریخی بسیاری دیدن کنید که در نوع خود بی نظیرند .

  والنسیا

  والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا و شهری فوق العاده زیبا با جاذبه های گردشگری متعدد مرکز منطقه خودمختار والنسیا است که آب و هوایی مدیترانه ای و دلچسب دارد. در تور اسپانیا حتما این شهر بزرگ و زیبا را خواهید دید و از بودن در جو دوستانه این شهر لذت خواهید برد .

   

 • برنامه پروازی شامل:

   

        QR491   IKA-DOH     22 MARCH    0540-0620

        QR145   DOH-BCN    22 MARCH    0900-1405

        QR150   MAD-DOH    31 MARCH   1710-0110+1

        QR482   DOH-IKA     01 APRIL    0800-1135

   

 • تور نوروزی اسپانیا از روز 2 فروردین از فرودگاه امام خمینی و با پرواز به سمت دوحه و در ساعت پنج و چهل دقیقه صبح آغاز خواهد شد

   

  بعد از توقف 2 ساعت و 40 دقیقه در ساعت 9 صبح از دوحه به سمت بارسلون پرواز خواهید کرد

  بعد از گذراندن 3 شب در شهر زیبای بارسلون  از طریق زمینی به شهر والنسیا سفر خواهید کرد

   پس از 3 شب اقامت در والنسیا از طریق زمینی به مادرید سفر خواهید کرد

  سه شب را در مادرید خواهید بود و پس از آن در ساعت پنج و ده دقیقه بعد از ظهر به سمت دوحه پرواز خواهید کرد و در ساعت یک و ده دقیقه فردای آن روز به دوحه خواهید رسید .

  پس از توقف 6 ساعت و 50 دقیقه در ساعت 8 صبح به سمت فرودگاه امام خمینی پرواز خواهید کرد و در ساعت 11 و 35 دقیقه در فرودگاه امام خمینی خواهید بود .

   

   

   

 • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ، ترانسفر های فرودگاهی،ترانسفرهای بین شهری،اقامت در هتل­های4 ستاره با صبحانه، بیمه مسافرتی، گشت­های شهری همراه تور لیدر فارسی زبان طبق برنامه تور

   

  کودک 2 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  890یورو+ هزینه پرواز

  1550یورو+ هزینه پرواز

  3150یورو+ هزینه پرواز

  1890 یورو +هزینه پرواز

  4*

   

 • گشت شهری بارسلون شامل:

  خیابان رامبلا: بی شک یکی از خیابان هایی که در تور اسپانیا خواهید دید خیابان رامبلا در بارسلون است که در زیبایی و محبوبت نظیر ندارد. این خیابان پر از جاذبه های فوق العاده است که در شهر بارسلون منتظر حضور شما است.

  میدان کاتالونیا : این میدان بزرگ و زیبا همیشه مملو از گردشگران و مسافرانی است که در تور بارسلون به دیدن این میدان می آیند. این میدان تاریخی و ساختمان های تاریخی اطرافش به عنوان نمادی برای کاتالان ها به شمار می رود که در سفر به اسپانیا با آن آشنا خواهید شد. 

  میدان کریستوفر کلومبوس : در بازدید از خیابان رامبلا بارسلون به میدان کریستوفر کلومبوس می رسیم که شیر های سنگی و ستون بلند وسط میدان جزو مشخصه های آن است که برای گردشگران بسیار جذاب است. این میدان را در تور بارسلون خواهید دید و می توانید چند عکس یادگاری با شیرهای معروف این میدان بگیرید .

  ساحل زیبای بارسلون : بی شک سواحل زییبای بارسلون یکی از جاذبه هایی است که در تور بارسلون گنجانده می شود . شما می توانید ساعات خوشی را در سواحل زیبای این شهر به استراحت بپردازید . سواحل بارسلون در روز آفتابی و گرم است و در شب نیز روشن و زیباست .

  تپه المپیک: ازاین تپه نمای چشم نوازی از شهر بارسلون را می بینید که خاطره انگیز ترین لحظات را برای شما به ارمغان می آورد. در تور بارسلون بازدید از تپه المپیک را از دست ندهید .

  گشت شهری والنسیا شامل بازدید

   از پارک علم و هنر والنسیا: پارک علم و هنر وانسیا با نمای باشکوه و مدرن خود هر ساله تعداد زیادی از گردشگران که به اسپانیا سفر می کنند را به سمت خود جلب می کند.این پارک بزرگترین پارک آبی اقیانوس شناسی را دارا می باشد.  

  نمای بیرونی آکواریوم زیبای والنسیا: کوسه ها، دلفین ها و جانوران آبی بسیاری در این آکواریم یافت می شود . این آکواریم بزرگ ترین بخش پارک اقیانوس شناسی والنسیا است.این آکواریم به ده قسمت تقسیم شده است که هر کدام به جانواران بخش های مختلف اقیانوس های دنیا اختصاص دارد.

    بازار مرکزی والنسیا: این بازار در محیطی سرپوشیده قرار دارد که به عرضه مواد غذایی می پردازد. در این بازار می توانید هر چه را که بخواهید تهیه کنید.

  گشت شهری مادرید:

   قصر سلطنتی مادرید: این قصر متعلق به خانواده سلطنتی شاه فلیپ ششم است که بیش از 2000 اتاق دارد وبسیار باشکوه و مجلل ساخته شده است. این قصر زیبا ، هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از تمامی نقاط دنیاست.

  پارک زیبای مادرید: در فضایی وسیع و زیبای این پارک از تور مادرید لذت خواهید برد. این پارک زیبا یکی از مکانهای توریستی شهر مادرید اسپانیا است .

  پلازا مایور: میدان پالازا ماریو در مادرید دارای ساختمان های متقارن و بسیار مجلل و زیبا است که در سالهای عمرش شاهد آتش سوزی ها و وقایع مهم تاریخی و اجتماعی بوده است .

   

   

   

 • -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4.

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد.

  - گذرنامه هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند.

  - گذرنامه های که در آن ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا و استرالیا) در صفحه A4.

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن.

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه.

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر.

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی.

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار (که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص.

  - برای صاحبان شرکت های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی.

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی (که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم (2 مهر).

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است.

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت.

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی.

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند.

  حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی.

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ بنا به تشخیص کارگزار قابل تغییر است .

   
 •  

  1-      هزینه نوزاد زیر 2 سال 190یورو می­باشد.

  2-      در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه هزینه خسارتهای احتمالی کسر و مابقی به مسافر استرداد می گردد.

  3-      هزینه نفر سوم بزرگسال در تخت سوم معادل هر نفر در اتاق دو تخته است.

  4-      مسافران باید جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل نماینده سفارت حضور به هم رسانند

  5-      ضمانت لازم بر اساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و و حسن انجام قرارداد الزامی است.

  6-      اعتبار پاسپورت با حداقل 7 ماه از زمان سفر الزامی است.

  7-      در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقباً به مسافران محترم اعلان خواهد شد.

  8-      با توجه به نوسانات نرخ ارز مبلغ ارزی به صورت ارز مربوطه دریافت خواهد شد.

  9-      اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند.

  10-  هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.

  11-  پرداخت 50 درصد از هزینه سفر هنگام ثبت نام الزامی است..

   

  در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با خانم امامی تماس حاصل فرمایید

  22816500

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط