تور11 روزه فرانسه-ایتالیا
 • پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  رم

  شکوه امپراتوری رم باستان و شهر گلادیاتورها ، اکنون به قلب صنعت گردشگری ایتالیا تبدیل شده است و یکی از نمادهای گردشگری در اروپاست . رم پر از جاذبه های توریستی ثبت شده است که هر کدام به تنهایی نماد های گردشگری در اروپا هستند. کلوسئوم ، کلیسای واتیکان و چشمه آرزوها از جمله معروف ترین آنها هستند . شما با سفر به رم می توانید یک کشور را در قلب یک شهر ببینید . رم پر از جاذبه و ویژگی های است که در هیچ کجای جهان نخواهید یافت . رم همچنین دارای بزرگ ترین پوشش جنگلی شهری است که آب و هوایی بسیار مطلوب را در فصل تابستان به این شهر هدیه می کند. در تور ایتالیا رم باشکوه را خواهید دید. شهری که مانند هیچ کدام از شهرهایی که تا به حال دیده اید نیست.

  ونیز

  شهر ونیز ایتالیا جزیره های کوچکی را شامل میشود که بر روی تالاب ساخته شده است و به وسیله کانال هایی با هم در ارتباط هستند. شاید همین ویژگی باعث زحمت اهالی ونیز بوده است اما همین امر اکنون باعث جذب توریست بسیاری شده است. ونیز از دیر باز مورد توجه بازرگانان و تجار سراسر ایتالیا بوده است و اکنون نیز به عنوان یکی از قطب های گردشگری در اروپا شناخته می شود. در تور ایتالیا ، به دیدن ونیز خواهید رفت تا با یکی از جالب ترین و هیجان انگیز ترین شهر های جهان آشنا شوید . از جاذبه های این شهر می توان به میدان سن مارکو اشاره کرد که محل دفن یکی از حواریون مسیح است البته ونیز یکی از برترین شهرهای دنیا در تعداد آثار باستانی است که میلیون ها نفر را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند . ونیز شهر فستیوال ها و جشن های مختلفی است که هر ساله در این شهر برگزار می شود . اما جالب ترین صنعت دستی این شهر صنعت کریستال سازی است که می توانید در سفر به ونیز از صنایع دستی کریستالی سوغات تهیه کنید . به علاوه این جاذبه ها می توانید در ونیز سفر بر قایق روی تالاب این شهر به قایق سواری مشغول شوید که بسیار هیجان انگیز است. ونیز شهری بر روی آب منتظر شماست تا این شهر را پیاده و بر روی قایق کشف کنید.

   

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط