تور جزایر قناری نوروز 97

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : 27 اسفند تا 6 فروردین ماه           مدت اقامت : 9 روز

 • تور جزایر قناری نوروز 1397

  5 شب تنریف و 3 شب بارسلون

  تنریف

  جزیره ی تنریف از بزرگ‌ ترین جزیره های هفت جزیره‌ای است که مجموعه ی جزایر قناری را تشکیل می‌ دهند. قناری یا کاناری از ریشه‌ی لاتین می باشد و نام پرنده‌ی قناری از نام این جزیره‌ ها گرفته شده است چرا که این پرنده بومی این منطقه است. جزایر قناری در اقیانوس اطلس و در مقابل کرانه‌ های آفریقا قرار دارند. 

  پایتخت این جزیره سانتا کروس د تنریفه بوده و همچنین این شهرستان پایتخت جزایر قناری است. یکی دیگر از شهرستان‌ های مهم این جزیره سان کریستبال د لا لاگونا می باشد، که از سال ۱۹۹۹ میلادی در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

  تنریف شباهت بسیار زیاد و عجیبی به ماه دارد طوری که حتی آزمایش های انجام شده هم در پارک ملی تید، این جزیره شباهت ها را تائید می کند. جزیره تنریف برای انجام برخی آزمایش ها بسیار محبوب و ایده ال می باشد. عرض جغرافیایی این منطقه به گونه ای است که خورشید در افق پایین تر قرار می گیرد و به همین دلیل سایه های طولانی تری را ایجاد می کند و دره های عمیق در سایه های دائمی قرار می گیرند.

  همچنین آب های یخ زده و دهانه ها از نظر علمی در این منطقه بسیار اهمیت دارند. جزایر تنریف علاوه بر سواحل زیبا و جنگل‌ های با‌شکوه، برای مکان‌ های دیدنی و حتی تاریخی خود نیز بسیار شهرت دارند.

   

  بارسلون

  بارسلون، دومین شهر بزرگ اسپانیا، پایتخت بخش خود مختار کاتالونیا، در کنار دریای مدیترانه جای دارد. این شهر با مختصات ناب‌ اش از مقاصد گردشگری سرزنده و پرشور وهیجان اسپانیا به شمار می‌ رود. هسته‌‌ی بخش کهن بارسلون در محله‌ی بَری گوتیک واقع شده که از سده‌ های میانه برجا مانده است و هنوز چون نگینی در دل این شهر می‌ درخشد.

  بیشتر ساختمان‌ های بارسلون به سده‌ های میانه می‌ رسند. با اینهمه، بنا های کهن‌ تری هم در این شهر به چشم می‌ خورند که به دوران اقامت رومیان مربوط می‌ شوند. گسترش سبک نوی معماری کاتالان در این شهر، به سال‌ های 1885 تا 1950 میلادی باز می‌ گردد.

  (این سبک در بقیه‌ی اروپا به نام هنر نو یا آرت نوُوا شناخته ‌می‌ شود). در جای جای بارسلون، یادگار های ارزنده‌ ای از این معماری با شکوه به چشم می‌ خورد که بسیاری از آن‌ ها در زمره‌ی میراث جهانی یونسکو درآمده‌ اند. به‌ طور ویژه باید به بنا هایی هنر معمار بزرگ آنتونی گائودی (1852 تا 1926) اشاره کنیم که به‌ راستی ستایش‌‌ بر انگیزند. 

  مشهور ترین آثر گائودی مجموعه‌ آپارتمانی است به نام کازا میا. وی طرح نمای مواج بسیار ممتاز این اثر را از صخره‌ های کوهستان مقدس کاتالونیا الهام گرفت. اهالی بارسلون این بنای با شکوه را در زمان ساخت‌ اش یعنی سال 1905 تا سال 1907 میلادی زشت و بد منظر می‌ دانستند و به همین خاطر به آن نام مستعار لاپدرِرا داده بودند، که به معنای توده‌‌‌ی برهم انباشته است. 

  بزرگ‌ ترین دستاورد گائودی را می‌ توان کلیسای لا ساگرادا فامیلیا (خانواده‌ مقدس) دانست که از سال 1884 میلادی به مهم‌ ترین دغدغه و هدف وی تبدیل شد. او برای طرح و بنای این کلیسا، با وسواس تمام چهل سال وقت گذاشت. این بنا چهار برج دارد که با سرامیک‌ های رنگی آراسته شده‌‌ اند و چهار ایوان سنگی که به‌ نظر می‌ رسد از موم داغ ساخته شده باشند.

  از دیگر آثار گائودی می‌توان به خانه‌ی کازا باتیو و سرای پائولا و پارک گوئل اشاره کرد. افزون بر این‌ ها شاهکار های دیگر معماری بارسلون، اثر معمارانی مانند لوییز دومانچه‌‌ای مونتانر هم در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌ اند که از آن میان می‌ توان به قصر موسیقی کاتالان و بیمارستان سنت پآو اشاره کرد. 

  بارسلون موزه‌ های دیدنی بسیار گوناگونی هم دارد. موزه‌ی ملی هنر کاتالوینا مجموعه‌ی ارزشمندی از هنر رومانسک را در خود جای داده است. درحالیکه در موزه‌ های دیگر شهر مانند موزه‌ی آنتونی تاپیس، پیکاسو و موزه‌ خوان میرو مجموعه‌ های بی‌ همتایی از شاهکار های این هنرمندان نام‌ آشنای جهانی نگهداری می‌ شود.

  از دیگر موزه‌ های ستایش‌ برانگیز بارسلون می‌ توان از موزه‌ های تاریخ و باستان‌ شناسی مانند موزه‌ی تاریخ شهر، موزه‌ی تاریخ کاتالونیا، موزه‌ی باستان‌ شناسی کاتالونیا و موزه‌ی دریانوردی بارسلون نام برد. 

  از دیدنی های این شهر می توان به قصر(پالائو) و پارکِ گوئل؛ عمارت با شکوهی که توسط گائودی به‌ عنوان قطب صنعتی شهر و جهت سرگرم کردن مهمانان ممتاز گوئل طراحی شده؛ و پارکی که آن هم توسط گائودی و با الهام از باغ‌ های انگلیسی طراحی شد.

  از اینجا می‌ توان چشم‌ انداز‌ های فوق‌ العاده‌ای از بارسلون و خلیج‌ اش را تماشا کرد. سالن کنسرت پالائو دِ لا موریکا کاتالانیا که بین سال‌ های 1905 تا 1908 میلادی به سبک مدرن کاتالان بنا شد و امروزه از میراث جهانی یونسکو است. همچنین موزه ی پیکاسو که دیدن آن خالی از لطف نیست. 

  کلیسای لا ساگرادا فامیلیا؛ معمار گائودی پرآوازه به مدت چهل سال روی این کلیسای شگفت‌ انگیز کاتولیک رومی کار کرد. از آنجا که این بنای درخشان نا تمام باقی ماند به شوخی می‌ گفت: مشتریانم عجله‌ای ندارند. خیابان معروف لاس رمبلاس به هنگام غروب، با اجرا های رنگارنگ خیابانی زنده می‌ شود. 

   

 • هواپیمایی لوفتهانزا

  در این تور رفت شما از شهر تهران به فرانکفورت، مادرید و سپس شهر تنریف می باشد. پس از آن از تنریف به بارسلون پرواز خواهید داشت. مسیر برگشت از شهر بارسلون به فرانکفورت و از فرانکفورت به تهران می باشد.

  برنامه پروازی به صورت زیر است:

   

  LH0601  18MAR  IKAFRA  02:30  05:25

  LH1112  18MAR  FRAMAD  10:05  12:35

  LH1125  26MAR  BCNFRA  10:35  12:40

  LH0600  26MAR  FRAIKA  14:00  21:20

   

   

   

   

   

 • سفر شما از فردگاه امام خمینی تهران آغاز خواهد شد با هواپیمایی لوفتهانزا ابتدا یک توقف کوتاه در فرانکفورت، بعد به مادرید و سپس به تنریف خواهید داشت. شما در تنریف به مدت 5 شب اقامت خواهید داشت.

  سپس تنریف را به مقصد بارسلون با پرواز داخلی ترک خواهید کرد. مدت زمان اقامت شما در بارسلون 3 شب می باشد. همچنین گشت شهری شما در این شهر آغاز می شود.

  مسیر برگشت شما از بارسلون به صورت هوایی به سمت فرانکفورت به مدت تقریبی 2 ساعت و 10 دقیقه می باشد و از فرانکفورت به فرودگاه امام خمینی تهران تقریبا 4 ساعت و 50 دقیقه است.

  تور جزایر قناری با ورود به تهران به پایان خود نزدیک می شود.

   

   

   

   

 • این پکیج شامل بلیط رفت و برگشن با هواپیمایی لوفتهانزا، کلیه ترانسفر های فرودگاهی، اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره با صبحانه، هزینه ویزای شنگن، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و گشت های شهری همراه تور لیدر فارسی زبان طبق برنامه تور.

  گشت ها: روز دوم گشت شهری بارسلون.

  قیمت ها به صورت زیر می باشد:

   

  درجه هتل

  هر نفر در اتاق دو تخته

  هر نفر در اتاق یک تخته

  کودک 4-11 سال با تخت

  کودک 2-4 سال بدون تخت

  کودک زیر 2 سال

   5* 4*

  1950 یورو

  37,500,000 ریال

  2930 یورو

  37,500,000 ریال

  1690 یورو

  34,500,000 ریال

  1250 یورو

  34,500,000 ریال

  500 یورو

   

   برای  کسب  اطلاعات  بیشتر و یا رزرو تور میتوانید  با  شماره 02122816500  آژانس مسافرتی صونا پرواز تماس بگیرید

 • گشت های این پکیج شامل روز دوم گشت شهری در بارسلون.

 • -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4.

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد.

  - گذرنامه هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند.

  - گذرنامه های که در آن ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید.

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا و استرالیا) در صفحه A4.

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن.

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه.

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر.

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی.

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار (که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص.

  - برای صاحبان شرکت های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی.

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی (که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم (2 مهر).

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است.

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت.

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی.

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند.

  - ترجمه پرینت حساب بانکی 3 ماه گذشته (که به فارسی تهیه شده) با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 15 الی 20 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند حداکثر 10 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی.

  - پس از صدور ویزا ارائه ده میلیون تومان ضمانت جهت بازگشت از سفر الزامی است. در مورد مسافرانی که توسط سفارت حساسیت بیشتری نسبت به آن ها وجود دارد این مبلغ به تشخیص دریافت کننده ویزا می تواند بیشتر شود. (تا 25 میلیون تومان) ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود.

   

   

 • 1- در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 350 یورو از هزینه های پرداختی کسر و مابقی مستردد می گردد.
   
  2- مسافران می بایست جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل سفارت حضور به هم رسانند.
   
  3- ضمانت لازم براساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و قرارداد الزامی است.
   
  4- کنترل اعتبار پاسپورت با حداقل 7 ماه از زمان سفر بر عهده آژانس همکار می باشد.
   
  5- در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقبا به مسافران محترم اعلان خواهد شد.
   
  6- با توجه به نوسانات نرخ ارز در صورت افزایش قیمت پرواز مابه التفاوت از مسافر دریافت خواهد شد.
   
  7- اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان برگشت نزد شرکت ثبت نام کننده باقی می ماند.
   
  8- هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.
   
  9- پرداخت 50% هزینه سفر هنگام ثبت نام الزامی است.
   
  آخرین مهلت ثبت نام 20 بهمن ماه 1396 می باشد.

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط