تور اتریش هلند نوروز 97

مبدا : تهران           كلاس : اکونومی           تاريخ : 27 اسفند ماه           مدت اقامت : 9 روزه

 • تور اتریش هلند نوروز 97

  4 شب وین و 4 شب آمستردام

  وین

  یک تور خوب دور اروپا که نه. اصلاً بهترینش هم که باشد، تا وقتی جایی برای پایتخت اتریش وین، در برنامه‌‌ هایش نگذاشته باشد، بی‌ تردید چیزی کم دارد!
   
  شهری که هنوز مردمانش شب هنگام، دست‌ افشان و پای‌ کوبان از خانه و کاشانه به سوی آوای دلربای والتسی از شاهکار های معروف اشترآوس روانه می‌ شوند.
   
  این شهر زیبا در کنار دانوب آبی آرمیده است. سازمان یونسکو در سال 2001 میلادی به هدف ارج نهادن به ارزش تاریخی هسته‌ی کهن‌ این شهر، آن را به فهرست میراث جهانی افزود.
   
   وین درطول سده‌ های میانه، نخست در قلب امپراتوری مقدس روم و سپس در کانون امپراتوری بزرگ و قدرتمند اتریشی– مجاری هاپسبورگ قرار گرفت.
   
  تور اتریش وین تور هلند آمستردام
   
  یادگار های به جای مانده از گذشته‌ی پر نقش و با شکوه این شهر در هر گوشه و کنار به چشم می‌ خورد؛ از کاخ سلطتنی هاپسبورگ گرفته تا طاق مقبره‌ های شاهان آن امپراتوری‌ و شمار بالای کاخ باغ‌ های با شکوه این دوره مانند؛ کاخ بِلوِدیر (کلاه فرنگی) و باغ شون بورن که محل قدیمی‌ ترین باغ‌ وحش اروپاست.
   
  به‌ راستی که گوشه گوشه‌ی‌ این شهر مکان‌ های دیدنی بسیاری خواهیم دید که یکی از دیگری معروف‌ ترند؛ مانند مدرسه‌ی سوارکاری اسپانیایی، کلیسای سنت استفن و بلوار رینگ؛ بلواری که با بنا‌ های برجسته‌‌ همگانی‌ اش گویی شهر را آذین بسته است.
   
  اما آثار دیدنی وین بیش از این‌ هاست. از آن میان باید به تفرجگاه پراتر اشاره کرد. افزون بر آن، می‌ توان از 250 جاذبه گردشگری دیگر شهر یاد کرد که شاید مهم‌ ترین‌ شان، چرخ‌‌ و فلک عظیمی ‌باشد که در فیلم معروف اورسن وِلز به نام مردِ سوم به تصویر کشیده شده. 
   
  وین، با شمار بالای باغ‌ ها و بوستان‌ هایش یکی از سرسبز ترین شهر های اروپا به شمار می‌ آید. این شهر در زمینه‌ی فرهنگ نیز حرف‌ های بسیاری برای گفتن دارد. چرا که مرکز بهترین تئاتر ها، اُپرا ها، موزه‌ ها و تالار های اجرای موسیقی کلاسیک است، که نه تنها آثار مشهور موسیقی‌ دانانی چون اشتراوس، بتهون، و موتسارت را در آن‌ ها اجرا می‌ کنند، که آثار آهنگسازان پیش از آن‌ ها را نیز شامل می‌ گردد.
   
  تور اتریش تور هلند وین آمستردام
   
  گفتنی است که آدولف هیتلر سال‌ های 1907 تا 1913 میلادی را در این شهر گذرانده است. او در تلاشی نافرجام سعی کرد تا به آکادمی هنر وین پای بگذارد که نشد! در هر حال امروز در این شهر، از او جز به بدی و تلخی یاد نمی‌ شود.
   
  گردشگران در این شهر نه تنها از معماری معاصر و پدیده‌ های فرهنگی و هنری بسیاری که در آن جریان دارد بهره می‌ برند که آنانی که اهل خورد و خوراک و لذت از طعم‌ های متفاوت‌ اند، می‌ توانند از غذا های خوشمزه، کافه‌ های سرزنده و شب‌ های وین که شهرتی جهانی دارند، بهره‌ مند شوند.
   
  دیدار از جزیره دانوب از مواردی است که به هیچ‌ وجه نباید از قلم انداخت. کافه پاتوق‌ ها، رستوران‌ ها، کلوپ‌ های شبانه، ورزشگاه‌ ها، مسابقات ورزشی و سرانجام ساحل شنی دانوب هر بیننده‌ ای را سر ذوق می‌ آورد. 
   
  تور هلند تور اتریش وین آمستردام

  از دیگر دیدنی های جذاب این شهر می توان به گنجینه قدیمی هوف برگ؛ محل نگهداری جواهرات سلطنتی سلسله‌ی هاپسبورگ اشاره کرد. همچنین سرای هوندرت واسِر؛ خانه‌ی آپارتمان شکل مدرن و شگفت‌ آوری با سقف شیشه‌ ای و درختکاری زیبای نمای بیرونی که از پشت پنجره‌ ها پیداست. 

  محله موزه‌ها: برخی از اصطبل‌ های شاهانه که به موزه‌ های گوناگون تبدیل شده؛ مثل موزه هنر های معاصر. دروازه‌ی ساعت انکرِ آرت نووا که دو ساختمان را در هوهِر مارکت یعنی کهن‌ ترین میدان وین، با پلی به هم وصل می‌ کند. کاخ‌های روکوکو-بلوِدر با مجموعه‌ ای از تزئینات اتریشی و باغ‌ های شگفت‌ آور دامنه‌ی آلپ (بهترین زمان دیدار فصل بهار است).

  چشم‌ انداز زیبای پانورامایی از بالای برج دانوب با 352 متر ارتفاع، همراه با کافه-رستوران چرخان. زیگموند فروید زمانی که به دستآورد های معروفش رسید، در این شهر زندگی می‌ کرده است. 

  آمستردام

  شهر آمستردام در سده‌ی سیزده و از یک دهکده‌ی کوچک ماهیگیری به‌ وجود آمد. بنا بر روایت افسانه‌ ها دو ماهیگیر فریسی (اهل فریسلند؛ از ولایت‌ های هلند) نخستین بار در سفری با قایق، به ساحل رودخانه‌ آمستل رسیدند و همراه سگ‌ ها یشان پا بر زمین‌ اش، گذاشتند.

  همان زمینی که بعد ها آمستردام نام گرفت. واژه‌ی دم و دمینگ که به معنای سَد یا آب-بند بستن است، به نام رود آمستل افزوده شد و این دهکده آمستردام نام گرفت. آن دهکده اکنون پایتخت کشور پیشرفته‌ی هلند است. شهر آمستردام در دنیا به آزادی، آزاد منشی و فرهنگ و تاریخی پربار شهرت دارد.

  تور هلند تور اتریش آمستردام وین

  این شهر با کیلومتر ها کانال و آبراه زیبا و دل‌ انگیز، مجموعه‌ های هنری بی‌ همتا، معماری خیره‌ کننده و موزه‌ های تماشایی به‌ راستی شهری است رویایی و درخشان. به جز کلیسای قرون وسطایی اوده کرک (کلیسای قدیمی)؛ کلیسایی کهن با چند خانه‌ی کوچک اطرافش و کلیسای نیوو کرک (کلیسای نو) و سرای هوتن هاوس (خانه چوبی)، تنها شمار اندکی از بنا های تاریخی از گزند روزگار در امان مانده‌ اند.

  هسته‌ ی تاریخی آمستردام، در عصر طلایی سده‌ی‌ هفدهم ساخته شد. آن زمان این شهر از ثروتمند ترین شهر های جهان به شمار می‌ رفت و با کشور های حوزه‌ی بالتیک، آمریکای شمالی، افریقا، برزیل و اندونزی ارتباط بازرگانی داشت. در سده‌ های‌ هفدهم و هجدهم هلندی‌ ها از بهترین بازرگانان جهان به شمار می‌ رفتند.

  مرکز مبادلات استوک مارکت آمستردام در زمینه‌ی فعالیت‌ های بازرگانی در جهان، حرف اول را می‌ زد. گویا نتیجه‌ی این دوران پرشکوه، با ثروت اندوخته از بازرگانی پر رونق‌ اش، ساخت‌ و ساز بنا هایی درخشان و برجسته‌ ای بود همچون؛ کاخ سلطنتی سبک کلاسیک در میدان دمپلین، کلیسای وستر، کلیسای زودر و خانه‌ های کنار کانال از جمله خانه دولفین و عمارتی به نام De Gecrooned Reap. 

  آمستردام موزه‌ هایی بسیار دیدنی در خود جای داده است که سه‌ تای آن‌ ها ارزش و آوازه‌ ای جهانی دارند؛ به ترتیب Rijksmuseum و Stedlijk Museum و موزه‌ی خانه‌ی رامبراند. در موزه‌ی ون گوگ نیز بزرگ‌ ترین مجموعه‌ آثار این هنرمند بزرگ از سراسر دنیا گرد آوری شده است.

  تور اتریش آمستردام تور هلند وین

  خانه‌ی آن فرانک دیگر مکان دیدنی آمستردام، مخفیگاه دختر یهودیی بوده است که در جنگ جهانی دوم، از ترس بازجویی نازی‌ ها در آن پنهان می‌ شود. دفترچه خاطرات روز آن‌ هایی که از او به جا ماند‌، سال‌ ها بعد شهرت بسیار زیادی پیدا کرد. 

  آنچه بیش از همه آمستردام را خاص و پرآوازه ساخته، کانال‌ های پر شمارش است. سه کانال اصلی از دریاچه‌ی ایی منشعب می‌ شوند. هر یک از این سه کانال، شکل و وضعیت دیوار ها و خندق‌ های دور شهر را در دوران مختلف نشان می‌ دهند.

  مرکزی‌ ترین کانال آمستردام کانال هِرن (لرد) است. در آن سوی این کانال، دو کانال دیگر به نام‌ های؛ کانال کایزر (قیصر) و کانال پرینسن (شاهزاده) واقع شده‌ اند. بهترین وسیله برای گشت‌ و گذار در طول خیابان‌ های دور کانال‌ ها، قایق یا دوچرخه است.

  کانال‌ های کوچک‌ تری که کانال‌ های اصلی را قطع می‌ کنند، شهر را به چندین بخش جزیره مانند تقسیم کرده‌ اند. این بخش‌ ها، توسط 1300 پل که برای گذر از آب ساخته شده‌ اند به هم راه پیدا می‌ کنند. از آنجا که چهره‌‌ی شهر آمستردام یادآور شهر ونیز در ایتالیاست، به آن ونیز شمال هم نام داده‌ اند. 

  شب‌ ها و شب‌ زنده‌ داری‌ های آمستردام هم آوازه‌ی بسیار دارد. کافه‌ ها و رستوران‌ های سرزنده و پر رفت‌ و آمد، باشگاه‌ های تفریحی، کافه‌ پاتوق‌ های سنتی، سینما ها و تئاتر ها، به شب‌ زنده‌ داران دل‌ و دماغ بیشتری می‌ دهد. این سرگرمی‌ ها بیشتر در سه محله‌ی شهر به نام‌ های لِدسوپلین، جوردان و رامبراندپلین گرد هم‌ آمده‌ اند.

  تور اتریش تور هلند وین آمستردام

  گردشگران دیگری هم هستند که سفر به آمستردام را بیشتر برای سر زدن به محله‌ی معروف به چراغ قرمز و مراکز بد نام آن، انتخاب می‌ کنند چرا که در این شهر روسپی‌ گری منع قانونی ندارد. از دیدنی های جذاب این شهر گشت روی کانال‌ ها با قایق‌ های ویژه و تماشای بهترین مناظر شهر در حال حرکت در آب می باشد. 

  کلیسای اووده؛ قدیمی‌ ترین کلیسای شهر، با بزرگ‌ ترین سقف گنبدی چوبین قرون وسطایی اروپا است. خانه‌ی آن فرانک؛ نزدیک به کانال پرینسن، مخفیگاهی که آن در آنجا سرگذشت خود و دیگر افراد پنهان در آن خانه را در دفترچه‌ی خاطراتش نوشت. خود دفترچه نیز در آنجا به نمایش گذاشته شده است. 

  موزه‌ی ون گوگ؛ این موزه بزرگ‌ ترین مجموعه‌ نقاشی‌ های ون گوگ، در سراسر دنیا را در خود جای داده است. همچنین جاذبه‌ های فرهنگی و تاریخی این شهر به‌ طور شگفت‌ انگیزی متنوع و متفاوت است. 

   
   

   

 • هواپیمایی اتریشی و لوفتهانزا

  در این تور رفت شما از شهر تهران به وین می باشد. پس از آن از وین به آمستردام پرواز خواهید داشت. مسیر برگشت از شهر آمستردام به فرانکفورت و از فرانکفورت به تهران می باشد.

  برنامه پروازی به صورت زیر است:

   

  OS874  IKAVIE  18MAR  17:25  19:35

  OS373  VIEAMS  22MAR  15:05  17:00

  LH989  AMSFRA  26MAR  11:10  12:15

  LH600  FRAIKA  26MAR  14:00  21:20

   

   

   

   

   

   

   

 • سفر شما از فرودگاه امام خمینی تهران آغاز خواهد شد با هواپیمایی اتریشی به مقصد وین خواهید رفت. پرواز شما در ساعت 17:25 دقیقه با شماره پرواز OS874 می باشد.

  تور اتریش هلند

  مدت زمان اقامت شما در وین 4 شب می باشد. پس از ترانسفر به هتل گشت تمام روز شهری شما آغاز می شود. سپس شما با پرواز داخلی به سمت آمستردام پرواز خواهید داشت. 

  تور اتریش هلند

  مدت زمان اقامت شما در آمستردام 4 شب می باشد و سپس گشت تمام روز شهری شما در این آغاز می شود. مسیر برگشت از فرودگاه آمستردام به فرانکفورت که حدودا 1 ساعت می باشد و از فرانکفورت به تهران که تقریبا 4 ساعت و 50 دقیقه است.

  تور اتریش هلند با ورود به تهران به پایان خود نزدیک می شود.

   

 • قیمت های تور به شرح زیر است:

   

  درجه هتل

  هر نفر در اتاق دو تخته

  هر نفر در اتاق یک تخته

  کودک 4-11 سال با تخت

  کودک 2-4 سال بدون تخت

  کودک زیر 2 سال

  4*

  2350 یورو

  37,500,000 ریال

  3250 یورو

  37,500,000 ریال

  2050 یورو

  34,500,000 ریال

  1650 یورو

  34,500,000 ریال

  500 یورو

   

   

  - هر نفر در اتاق دو تخته: محاسبه قیمت هر مسافر در یک اتاق دو تخته که توسط دو نفر مورد استفاده قرار گیرد.

  - هر نقر در اتاق یک تخته: محاسبه قیمت هر مسافر در یک اتاق که توسط یک نفر مورد استفاده قرار گیرد.

  - کودک 4-10 سال: بر اساس قوانین هتل های کشور مراکش کودک بین سن های 4 تا 10 سال الزاما باید در اتاق والدین از تخت سوم استفاده کند.

  - کودک 2-4 سال بدون تخت: بر اساس قوانین هتل های کشور مراکش کودکی بین سن های 2 تا 4 سال می تواند در اتاق والدین  بدون تخت بماند.

  - نوزاد: که معمولا به سن زیر 2 سال اطلاق می شود دارای قیمت بلیط پرواز و برخی هزینه های جزئی دیگر خواهد بود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو تور می توانید با شماره 02122816500  آژانس مسافرتی صونا پرواز

  و یا با آژانس مسافرتی و جهانگردی ستاره آبی شماره 22531849 تماس بگیرید

   

 • گشت های این پکیج شامل گشت تمام روز شهر وین و آمستردام می باشد. 

 • راهنمای دریافت ویزای توریستی اتریش

  کلیه مدارک می بایست به زبان آلمانی ترجمه شوند.

  1- فرم درخواست یا فرم اپلیکیشن که به صورت کامل و خوانا و به زبان آلمانی باید تکمیل شده باشد.

  2- 4 قطعه عکس رنگی که قدیمی تر از 6 ماه نباشد در اندازه 3.5 در 4.5 سانتی متر. برای اطلاع بیشتر از وضعیت عکس مورد نظر سفارت کلیک کنید.

  3- گذرنامه معتبر که حداقل 6 ماه از زمان سفر دارای اعتبار باشد. همچنین ضروری است گذرنامه دارای 4 صفحه آزاد باشد.

  4- کپی از صفحه اول گذرنامه به علاوه کپی از کلیه ویزاهای شنگن، انگلستان، آمریکا، استرالیا و کانادای قبلی.

  5-  مدارکی دال بر داشتن اشتغال به همراه گواهی درآمد ( در صورت موجود بودن اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی)

  6- بیمه نامه مسافرتی با پوشش حداقل 57.777 یورو و تقبل بازگشت برای کل مدت زمان اقامت.

  7- رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی سفرهای ورودی اتریشی و یا مستقیما توسط خود هتل تأیید شده باشد (تأییدیه آنلاین هتل قابل قبول نمی باشد)

  8. بلیط سفر یا رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز ( ارائه بلیط قطعی خریداری شده، الزامی نمی باشد)

  9- مدارکی دال بر داشتن منابع مالی کافی ( برای مثال صورت وضعیت حساب های بانکی، تأییدیه بانکی و غیره به طور خاص گردش شش ماهه مالی با گردش و مانده بالا. توجه شود که مبلغ هنگفت نباید به یک باره در حساب واریز شده باشد.

  10- در صورتی که متقاضی در خصوص مورد 8 مدارک کافی ارائه ننماید و سفر توسط آژانس مسافرتی ایرانی برنامه ریزی شود، ارائه دعوتنامه یا تعهد نامه الکترونیکی توسط آژانس مسافرتی اتریشی الزامی می باشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دعوتنامه الکترونیکی به این لینک مراجعه کنید.

  11- مسافرینی که به سن قانونی نرسیده و به تنهایی قصد سفر دارند: ارائه رضایت نامه محضری والدین یا ولی قانونی و یا حکم دادگاه به همراه ترجمه آن به زبان آلمانی الزامی می باشد.

  12- هزینه رسیدگی به درخواست ویزا 67 یورو، کودکان و جوانان 6 الی 24 سال: 53 یورو و کودکان زیر 6 سال رایگان است. لازم به ذکر است هزینه رسیدگی به درخواست ویزا می بایست به یورو پرداخت شود. همچنین وجه پرداخت شده در صورت رد درخواست، مسترد نمی شود. 

  سفارت این حق را برای خود محفوظ میداند که در موارد خاص ،علاوه بر مدارک فوق، مدارک دیگری را نیز از متقاضی مطالبه نموده و/یا متقاضی را برای انجام مصاحبه تکمیلی به سفارت دعوت نماید.

  خواهشمند است به غیر از مواردی که از شما مواکدا خواسته میشود، اسناد و دعوتنامه اصل و همچنین فکس و یا دیگر مدارک خود را برای سفارت ارسال ننمائید. کلیه مدارک فوق الذکر می بایست شخصا توسط متقاضی هنگام درخواست ویزا ارائه گردند.

  یادآور میشود که درخواست ها می بایست حداقل 41 روز پیش از تاریخ پیش بینی شده سفر ارائه شوند. صدور ویزا ،تضمین کننده اجازه ورود به قلمرو جمهوری اتریش نمی باشد.

  چنانچه هنگام گذر از مرز دلایلی مبنی بر عدم پذیرش (اخراج) بوجود آید، امکان ابطال ویزا و عدم اجازه ورود وجود خواهد داشت. صدور ویزا به منزله مجوزی برای انجام کار و کسب درآمد به غیر از در چارچوب سفر های تجاری نمی باشد.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست ویزای اتریش با شماره 02122816500 تماس بگیرید.

 • 1- در صورت عدم روادید از طرف سفارت مربوطه خسارت احتمالی از هزینه های پرداختی کسر و مابقی مستردد می گردد.

  2- مسافران می بایست جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل سفارت حضور به هم رسانند.

  3- ضمانت لازم بر اساس تشخیص آژانس ثبت نام کننده جهت بازگشت از سفر و قرارداد الزامی است. 

  4- کنترل اعتبار با حداقل 7 ماه از زمان سفر برعهده آژانس همکار می باشد.

  5- در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین مربوطه مراتب متعاقبا به مسافران محترم اعلان خواهد شد.

  6- با توجه به نوسانات نرخ ارز در صورت افزایش قیمت پرواز مابه التفاوت از مسافر دریافت خواهد شد.

  7- اصل مدارک و ضمانت نامه های مسافران تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند.

  8- هزینه ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.

  9- پرداخت 50%  از هزینه تور هنگام ثبت نام الزامی است.

  آخرین مهلت ثبت نام 20 بهمن ماه 1396 می باشد.

   

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط