تور های نوروز 98

مبدا :           كلاس :           تاريخ :           مدت اقامت :

 • تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک

  تور های نوروز 98 را با سفر به اروپا تجربه کنید.

  مقاصدی که در این تور نوروز اروپا خواهید دید :

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  برلین

  برلین شهری که آلمانی ها با آن شکوه خود را فریاد می زنند ، در معماری ، تاریخ و جاذبه های طبیعی مثال زدنی است. تور برلین یکی از بهترین سفر های شما خواهد بود اگر بدانید  24 در صد از سطح شهر را جنگها و دریاچه ای بزرگ پوشانده است و برای همین دلیل شما با آب و هوایی مطلوب در بهار رو به رو خواهید شد . برلین یک نماد است اما در دل خود نماد های بسیاری را جای داده است . دروازه براندنبورگ،  کلیسای جامع فرانسه ، کلیسای جامع برلین  و ستون پیروزی از جمله جاذبه های برلین هستند که شکوه و زیبایی معماری آلمان را به یاد می آورند. سفر به برلین برای همیشه در خاطر شما ثبت خواهد شد ، این شهر یکی از زیباترین شهرهای آلمان است که با دیدنش دوست دارید بارها و بارها به آنجا بازگردید .


  پراگ

  در تور پراگ با جاذبه های تاریخی آشنا می شوید که هر یک به تنهایی یک شاهکار هنری است . این شهر بزرگ ترین شهر جمهوری چک است که حدود 14 در صد از ساکنانش مهاجران دیگر کشور ها هستند. هنر و معماری شاخصه برجسته ای از ابعاد این شهر هستند که برای هر گردشگری جذاب است. همه خصوصیات این شهر ، چه جاذبه های تاریخی و چه جاذبه های طبیعی و زیبایی های این شهر ، پراگ را در ردیف ده شهر برتر گردشگری در اتحادیه اروپا نگاه داشته است . قلعه پراگ، پل تاریخی چارلز، باغ وحش پراگ و موزه کافکا از جمله جاذبه های پر طرفدار این شهر هستند .

    

   

  ​تور 10 روزه اسپانیا- جزایر قناری

  تورهای اسپانیا نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصد که در این تور نوروز اسپانیا خواهید دید :

  بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما از خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

   

  تنریف

  تنریف یکی از جزایر هفتگانه قناری است که در اقیانوس اطلس قرار دارد. این جزیره زیبا جزو میراث جهانی یونیسکو به شمار می رود  .این جزیره پر از جاذبه های منحصر به فرد است که در هر گوشه آن می توانید از تفریحات و سرگرمی لذت ببرید. کارناوال و جشن های متعددی در این جزیره برگزار می شود که بسیار تماشایی است . در کنار این جشن ها شما می توانید از غواصی در آبهای این شهر لذت ببرید که از گونه های جانوری سرشار است. گردشگران بسیاری برای دیدن نهنگ ها و دلفین ها به این جزیره زیبا می آیند و در کنار آن از شنا و قایق سواری در سواحل این جزیره لذت می برند. این جزیره را در تور اسپانیا خواهید دید. سفری که شما را با عجایب و جاذبه های بسیاری آشنا خواهد کرد .

   

  تور 10 روزه اسپانیا

  تور های اسپانیا نوروز 98 همراه با ماژلان 

  مقاصدی که در تور نوروز اسپانیا خواهید دید :

  بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما با خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیبا ترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

  مادرید

  مادرید بزرگترین شهر اسپانیا و مرکز این کشور است که از دیر باز مورد توجه گردشگران نقط مختلف دنیا بوده است. برگزاری فستیوال های هنری، فرهنگی و ورزشی در این شهر زیبا باعث شده است هر ساله میلیون ها نفر از مادرید دیدن کنند. در تور مادرید از جاذبه های بسیاری دیدن خواهید کرد که قصر سلطنتی مادرید و پارک بزرگ و زیبای مادرید از جمله آنها خواهند بود . همچنین در این شهر می توانید از بناهای تاریخی بسیاری دیدن کنید که در نوع خود بی نظیرند .

  والنسیا

  والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا و شهری فوق العاده زیبا با جاذبه های گردشگری متعدد مرکز منطقه خودمختار والنسیا است که آب و هوایی مدیترانه ای و دلچسب دارد. در تور اسپانیا حتما این شهر بزرگ و زیبا را خواهید دید و از بودن در جو دوستانه این شهر لذت خواهید برد .

   

  تور7 روزه فرانسه

  تورهای فرانسه نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز فرانسه خواهید دید:

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  تور11 روزه فرانسه-ایتالیا

  تور های فرانسه -ایتالیا نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز فرانسه- ایتالیا خواهید دید:

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  رم

  شکوه امپراتوری رم باستان و شهر گلادیاتورها ، اکنون به قلب صنعت گردشگری ایتالیا تبدیل شده است و یکی از نمادهای گردشگری در اروپاست . رم پر از جاذبه های توریستی ثبت شده است که هر کدام به تنهایی نماد های گردشگری در اروپا هستند. کلوسئوم ، کلیسای واتیکان و چشمه آرزوها از جمله معروف ترین آنها هستند . شما با سفر به رم می توانید یک کشور را در قلب یک شهر ببینید . رم پر از جاذبه و ویژگی های است که در هیچ کجای جهان نخواهید یافت . رم همچنین دارای بزرگ ترین پوشش جنگلی شهری است که آب و هوایی بسیار مطلوب را در فصل تابستان به این شهر هدیه می کند. در تور ایتالیا رم باشکوه را خواهید دید. شهری که مانند هیچ کدام از شهرهایی که تا به حال دیده اید نیست.

  ونیز

  شهر ونیز ایتالیا جزیره های کوچکی را شامل میشود که بر روی تالاب ساخته شده است و به وسیله کانال هایی با هم در ارتباط هستند. شاید همین ویژگی باعث زحمت اهالی ونیز بوده است اما همین امر اکنون باعث جذب توریست بسیاری شده است. ونیز از دیر باز مورد توجه بازرگانان و تجار سراسر ایتالیا بوده است و اکنون نیز به عنوان یکی از قطب های گردشگری در اروپا شناخته می شود. در تور ایتالیا ، به دیدن ونیز خواهید رفت تا با یکی از جالب ترین و هیجان انگیز ترین شهر های جهان آشنا شوید . از جاذبه های این شهر می توان به میدان سن مارکو اشاره کرد که محل دفن یکی از حواریون مسیح است البته ونیز یکی از برترین شهرهای دنیا در تعداد آثار باستانی است که میلیون ها نفر را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند . ونیز شهر فستیوال ها و جشن های مختلفی است که هر ساله در این شهر برگزار می شود . اما جالب ترین صنعت دستی این شهر صنعت کریستال سازی است که می توانید در سفر به ونیز از صنایع دستی کریستالی سوغات تهیه کنید . به علاوه این جاذبه ها می توانید در ونیز سفر بر قایق روی تالاب این شهر به قایق سواری مشغول شوید که بسیار هیجان انگیز است. ونیز شهری بر روی آب منتظر شماست تا این شهر را پیاده و بر روی قایق کشف کنید.

   
   
   

  تور 10 روزه ژاپن

  تورهای ژاپن نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز ژاپن خواهید دید :

   

  توکیو

  ابر شهر توکیو ، پایتخت ژاپن یکی از بزرگ ترین و تماشایی ترین پایتخت های جهان است. این شهر جزو لوکس ترین پایتخت های جهان است که هر ساله میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند. اگر چه توکیو شهر شلوغ و پر جمعیتی است و 35 میلیون نفر نیز در آن ساکن هستند اما با نظم فوق العاده ای اداره می شود. از مرکز شهر که فاصله بگیریم در حومه شهر توکیو ، پارک ها ، کاخ ها و فضاهایی را مشاهده خواهیم کرد که در زیبایی ، طرح و رنگ بی نظیر هستند از جمله جاذبه های منحصر به فرد توکیو می توان به کاخ امپراطوری توکیو، پارک ملی شینجوکو گوئن ، معابد باستانی وآسمان خراش ها و برجهای مرکز شهر توکیو که می توانید از فراز آنها تمامی توکیو را ببینید . در تور ژاپن به توکیو سفر خواهید کرد و با جاذبه های بیشمار آن از نزدیک آشنا خواهید شد.

   

  کیوتو

  کیوتو شهر سنت های ژاپن است، معابد طلایی،نمایش های سنتی ژاپن و طبیعت بسیار زیبا در ژاپن را می توانید در کیوتو ببینید . بازدید از فضای شهری و ایستگاه کیوتو نیز می توانید بسیار هیجان انگیز باشد. در تور ژاپن ، از فضای شهری کیوتو را غرق در رنگ، نور و زیبایی خواهید یافت . این شهر یک شهر رویایی برای مسافران ژاپن است. یک بهشت گردشگری در جزیره زیبای ژاپن شما را به کشف زیبایی هایش می خواند .

  اوزاکا

  می توان گفت اوزاکا ، زیباترین شهر ژاپن است. این شهر با دارا بودن آب و هوایی فوق العاده فرح بخش ، کاخ ها و معابد متعدد و طراحی شهری که مانند ونیز ایتالیا از زیبایی سرشار است ، بهشت را تداعی می کند. این شهر فوق العاده زیبا، رویایی و شگفت انگیز را در سفر به ژاپن از نزدیک خواهید دید تا خاطرات ابدی برای تعریف کردن داشته باشید

   

   

  تور 10 روزه فرانسه-بلژیک-هلند

  تور های فرانسه-بلژیک-هلند نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز فرانسه-بلژیک-هلند خواهید دید:

   
   

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا هستند. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

  بروکسل

  اولین چیزی که در تور بروکسل شما را مبهوت خود خواهد ساخت ، معماری است. پایتخت بلژیک در معماری مدرن و تاریخی خود بی نظیر است. این شهر یکی از زیباترین شهر های جهان است که مردمش می کوشند هر روز گردشگران بیشتری را به شهر خود دعوت کنند. از جمله جاذبه های تماشایی بروکسل که می توانید در تور بلژیک ببینید ، کلیسای جامع سنت میشل ، دریاچه زیبای این شهر و موزهای بروکسل هستند. بروکسل شما را به یاد شهر های عروسکی و کارتونی می اندازد. خانه ها در بروکسل با رنگ آمیزی شاد و فانتزی خود در بین گردشگران بسیار محبوب است.

   

  آمستردام

  آمستردام هلند به عنوان یک مقصد پرطرفدار در اروپا به شمار می رود. موزه ها و کلیساهای متعدد از جمله کلیسای جامع این شهر در کنار کاخ سلطنتی با شکوه که در این شهر قرار دارد جلوه ای بسیار زیبا به آمستردام بخشیده است . بندر آمستردام و باغ گیاه شناسی آمستردام بازدید کنندگان فراوانی را دارد. اما جالب ترین و هیجان انگیزترین جاذبه هایی که در تور هلند و تور آمستردام خواهید دید، آب راه ها و رودهای کوچکی هستند که در شهر جریان دارند. گردشگران و مسافران می توانند سوار بر قایق بر روی این آب راه ها زیبا، شهر آمستردام را از زاویه ای متفاوت ببینند. دوستداران هنر  هم می توانند از موزه ونگوگ بازدید کنند و با آثار بی نظیر این هنرمند بزرگ آشنا شوند. در سفر به هلند حتما دوربین خود را به همراه داشته باشید، این شهر تاریخی و زیبا را از نزدیک ببینید تا بتوانید زیباترین تصاویر را ثبت کنید.

   
 •  
  هتل های معرفی شده در این صفحه نمونه هتل ها و استانداردهایی است که در تورهای گذشته ماژلان از آنها استفاده شده و شما نیز این هتل ها را همراه با ماژلان تجربه خواهید کرد. طبیعی است که این هتل ها بسته به فصل سفر، مقاصد و زمان تور تغییر خواهد کرد و از هتل های مشابه و با سطح استاندارد بالا استفاده خواهد شد .
   
   
  هتل 4 ستاره نیو هتل له ونتر (Newhotel Le Voltaire)  در پاریس قرار دارد و در منطقه 11 این شهر قرار گرفته است. این هتل برای کسانی مناسب است که به آثار تاریخی پاریس علاقه مند هستند . این هتل فاصله چندانی با کلیسای نوتردام ندارد و  یک انتخاب عالی برای علاقه مندان به تاریخ، موزه ها و فرهنگ فرانسوی است.
   
   
   
  برخی از ویژگی های هتل له ونتر:
  - صبحانه با کیفیت خوب
  - دسترسی به وای فای
  - امکانات رفاهی برای مهمانان ناتوان
  - حمل و نقل آسان به فرودگاه
  - دارای اتاق هایی برای خانواده ها
  - وجود قهوه ساز یا چای ساز در تمامی اتاق ها
  - مناسب برای زوج های جوان
   
  هتل 4 ستاره اوتل برج ایفل (Auteuil Tour Eiffel) در منطقه 16 پاریس قرار دارد ، همان طور که از نام این هتل پیداست در کنار برج ایفل قرار دارد . این هتل برای علاقه مندان به سفرهای عاشقانه، ماه عسل ، علاقه مندان به خرید و رستوران های شیک پاریس انتخابی مناسب است.
   
   
  برخی از ویژگی های هتل اوتل برج ایفل :
  - صبحانه با کیفیت خوب
  - دسترسی به وای فای
  - امکانات رفاهی برای مهمانان ناتوان
  - حمل و نقل آسان به فرودگاه
  - سرویس دهی به اتاق ها
  - دارای سالن بدن سازی  
  - مناسب برای زوج های جوان
   
  هتل 4 ستاره تریومف با نام کامل (Westside Arc de Triomphe Hotel) در منطقه شیک 17 پاریس قرار گرفته است و به وسیله خط مستقیم به موزه لوور می رسد و برای علاقه مندان به خرید پوشاک مارک دار بسیار مناسب است.
   
   
   
  برخی از ویژگی های هتل تریومف :
  - صبحانه با کیفیت خوب
  - سرویس دهی برای تمامی اتاق ها
  - استخر شنا
  - دارای اتاق های مخصوص خانواده ها
  - دسترسی به وای فای
  - چای ساز و قهوه ساز برای تمامی اتاق ها
   
   
  هتل 4 ستاره بلونا (Best Western Plus Hotel Bologna) در منطقه وستر کشور ایتالیا و در نزدیکی شهر زیبای ونیز قرار دارد. این هتل برای خانواده ها و کسانی که می خواهند در محیطی آرام از جاذبه های گردشگری ایتالیا لذت ببرند بسیار مناسب است .
   
   
   
  برخی از ویژگی های هتل بلونیا:
  - صبحانه با کیفیت خوب
  - سرویس دهی برای تمامی اتاق ها
  - دارای رستوران
  - دارای پارکینگ اختصاصی
  - دارای امکانات رفاهی برای مهمانان ناتوان
  - دارای اتاق های مخصوص خانواده ها
  - چای ساز و قهوه ساز برای تمامی اتاق ها
   
  هتل قصر امپراطور(Empire Palace Hotel) درمرکز شهر زیبای رم قرار دارد و با خیابان زیبای Via Veneto فاصله چندانی ندارد. این هتل برای علاقه مندان به غذا و کشف جاذبه های رم با پای پیاده است .
   
   
  برخی از ویژگی های هتل قصر امپراطور:
  - دارای امکانات رفاهی برای مهمانان ناتوان
  - سرویس دهی به تمامی اتاق ها
  - دارای رستوران
  - دارای اتاق های مخصوص خانواده ها
  - چای ساز و قهوه ساز برای تمامی اتاق ها
  - صبحانه با کیفیت خوب
  - دارای پارکینگ اختصاصی
   
   
   
   
 • تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک

  کودک 2– 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  790 یورو+ هزینه پرواز

  1550یورو+  هزینه پرواز

  2900 یورو +  هزینه پرواز

  1890یورو +  هزینه پرواز

  4*

   

   

   

  تور 10 روزه اسپانیا- جزایر قناری

   

  کودک 2– 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  1100یورو+ هزینه پرواز

  1800یورو+ هزینه پرواز

  3250یورو+ هزینه پرواز

  2150 یورو +هزینه پرواز

  4*


   

   

   

   

  تور 10 روزه اسپانیا

  کودک 2– 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  890یورو+ هزینه پرواز

  1550یورو+ هزینه پرواز

  3150یورو+ هزینه پرواز

  1890 یورو +هزینه پرواز

  4*

   

   

   

   

  تور7 روزه فرانسه

  کودک 2– 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  490 یورو+ هزینه پرواز

  900یورو+  هزینه پرواز

  1850 یورو +  هزینه پرواز

  1250 یورو + هزینه پرواز

  4*

   

   

   

   

  تور11 روزه فرانسه-ایتالیا

  کودک 2– 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  950 یورو+ هزینه پرواز

  1690یورو+  هزینه پرواز

  3700 یورو +  هزینه پرواز

  2190یورو +  هزینه پرواز

  4*

   

   

   

   

  تور 10 روزه ژاپن

  کودک زیر 2سال

   

  کودک2-4 سال

  کودک4-12 سال

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  هتل

   

  790 دلار +پرواز

   

  1890دلار +پرواز

  2490دلار + پرواز

  4390 دلار +پرواز

  3290 دلار +پرواز

  5*

   

   

   

   

   

   

  تور 10 روزه فرانسه-بلژیک-هلند

  کودک 2– 4سال بدون تخت

  کودک 4 -12 سال با تخت

  هر نفر در اتاق یک  تخته

  هر نفر در اتاق دو  تخته

  درجه هتل

  850یورو+ هزینه پرواز

  1500یورو+ هزینه پرواز

  3100یورو+ هزینه پرواز

  1850 یورو +هزینه پرواز

  4*

   

 • تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک

  تور های نوروز 98 را با سفر به اروپا تجربه کنید.

  گشتهایی که در این تور نوروز اروپا خواهید داشت :

  گشت شهری پاریس شامل : 
  - خیابان شانزه لیزه: این خیابان لوکس ترین خیابان شهر است که اعیان پاریس در این خیابان زندگی می کنند ، شانزه لیزه به معنای دشت الیزه است که کاخ الیزه نیز در نزدکی این خیابان قرار دارد
   
  - نمای بیرونی کاخ الیزه: کاخ الیزه ، کاخ ریاست جمهوری فرانسه است و فوق العاده زیباست . این کاخ محل ملاقات مهم بین المللی در پاریس است.
   
  -  میدان کنکورد: این میدان در انتهای شرقی خیابان شانزه لیزه قرار دارد و شاهد حوادث بسیاری در تاریخ فرانسه بوده است .  این میدان محل تجمع ملی مردم پاریس بوده است.
   
  -  نمای بیرونی ساختمان اپر: یکی از نماد های شهر پاریس و یک بنای باشکوه در قلب پاریس ساختمان اپرای پاریس یا اپرای گارنیه است که بسیار مجلل و با شکوه ساخته شده است.
   
  - رودخانه زیبای سن: رود بلند سن از میان پاریس می گذرد و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری پاریس به شمار می رود . 
   
  -  موزوه لوور: موزه لوور اسرار بزرگی از تمدن های باستانی تمام دنیا را در قلب خود جا داده است . بنای بیرونی و شیشه ای این موزه یکی از نماد های گردشگری در فرانسه است.
   
   
  -  کلیسای نوتردام: کلیسای زیبای نوتردام یکی از بناهای معروف پاریس و فرانسه است که سالانه نزدیک به 13 میلیون نفر از آن بازدید می کنند که در کنار رود سن ساخته شده است.
   
  -  برج ایفل: یکی از معروف ترین بناهای ساخته شده به دست بشر برج ایفل است که بازدید از آن تور پاریس را کامل خواهد کرد.
   
   
   
   گشت شهری برلین شامل بازدید از:
  -  دروازه براندنبرگ: این دروازه در قرن 18 میلادی و به سبک نئو کلاسیک ساخته شده است و در قسمت غربی شهر قرار دارد .
   
  - نمای بیرونی پارلمان: ساختمان پارلمان برلین یا رایشتاگ یکی از ساختمان های مجلل برلین است که حوادث بسیاری را شاهد بوده است. این ساختمان به سبک اکوتک ساخته شده و بسیار تماشایی است.
   
  -  یادبود هولوکاست: شما در این یادبود با وقایع و جنایات جنگی در جنگ جهانی دوم آشنا خواهید شد 
   
  - شهر قدیمی برلین : بافت قدیمی و نمایی از اعصار مختلف حیات این شهر بسیار جذاب و تماشایی خواهد بود و تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد . 
   
  - ماریان پلاتز: 
   
   گشت شهری پراگ شامل:
   
  -  شهر قدیمی پراگ: جلوه ای از تاریخ پر فراز و نشیب پراگ در میان زیبایی الهام گرفته شده در طول اعصار مختلف جذاب و تماشایی است.
   
  -  ساعت نجومی: ساعت قرون وسطایی نجومی پراگ یکی از سه ساعت نجومی باستانی است که هنوز هم کار می کند که از دیدن آن شگفت زده خواهید شد.
   
  - پل چارلز: تندیس ها و مجسمه هایی که در طول پل چارلز قرار گرفته است هر کدام داستانی دارد و شما با بازدید از آن تور پراگ را کامل خواهید کرد. 
   

  ​تور 10 روزه اسپانیا- جزایر قناری

  تورهای اسپانیا نوروز 98 همراه با ماژلان

  گشتهایی که در این تور نوروز اسپانیا خواهید داشت :

   

  گشت شهری بارسلون شامل :

  خیابان رامبلا: بی شک یکی از خیابان هایی که در تور اسپانیا خواهید دید خیابان رامبلا در بارسلون است که در زیبایی و محبوبت نظیر ندارد. این خیابان پر از جاذبه های فوق العاده است که در شهر بارسلون منتظر حضور شما است.

  میدان کاتالونیا : این میدان بزرگ و زیبا همیشه مملو از گردشگران و مسافرانی است که در تور بارسلون به دیدن این میدان می آیند. این میدان تاریخی و ساختمان های تاریخی اطرافش به عنوان نمادی برای کاتالان ها به شمار می رود که در سفر به اسپانیا با آن آشنا خواهید شد. 

  میدان کریستوفر کلومبوس : در بازدید از خیابان رامبلا بارسلون به میدان کریستوفر کلومبوس می رسیم که شیر های سنگی و ستون بلند وسط میدان جزو مشخصه های آن است که برای گردشگران بسیار جذاب است. این میدان را در تور بارسلون خواهید دید و می توانید چند عکس یادگاری با شیرهای معروف این میدان بگیرید .

  ساحل زیبای بارسلون : بی شک سواحل زیبای بارسلون یکی از جاذبه هایی است که در تور بارسلون گنجانده می شود . شما می توانید ساعات خوشی را در سواحل زیبای این شهر به استراحت بپردازید . سواحل بارسلون در روز آفتابی و گرم است و در شب نیز روشن و زیباست .

  تپه المپیک: از این تپه نمای چشم نوازی از شهر بارسلون را می بینید که خاطره انگیز ترین لحظات را برای شما به ارمغان می آورد. در تور بارسلون بازدید از تپه المپیک را از دست ندهید .

   

  تور 10 روزه اسپانیا

  تور های اسپانیا نوروز 98 همراه با ماژلان 

  گشتهایی که در تور نوروز اسپانیا خواهید داشت :

   

  گشت شهری بارسلون شامل:

  خیابان رامبلا: بی شک یکی از خیابان هایی که در تور اسپانیا خواهید دید خیابان رامبلا در بارسلون است که در زیبایی و محبوبت نظیر ندارد. این خیابان پر از جاذبه های فوق العاده است که در شهر بارسلون منتظر حضور شما است.

  میدان کاتالونیا : این میدان بزرگ و زیبا همیشه مملو از گردشگران و مسافرانی است که در تور بارسلون به دیدن این میدان می آیند. این میدان تاریخی و ساختمان های تاریخی اطرافش به عنوان نمادی برای کاتالان ها به شمار می رود که در سفر به اسپانیا با آن آشنا خواهید شد. 

  میدان کریستوفر کلومبوس : در بازدید از خیابان رامبلا بارسلون به میدان کریستوفر کلومبوس می رسیم که شیر های سنگی و ستون بلند وسط میدان جزو مشخصه های آن است که برای گردشگران بسیار جذاب است. این میدان را در تور بارسلون خواهید دید و می توانید چند عکس یادگاری با شیرهای معروف این میدان بگیرید .

  ساحل زیبای بارسلون : بی شک سواحل زییبای بارسلون یکی از جاذبه هایی است که در تور بارسلون گنجانده می شود . شما می توانید ساعات خوشی را در سواحل زیبای این شهر به استراحت بپردازید . سواحل بارسلون در روز آفتابی و گرم است و در شب نیز روشن و زیباست .

  تپه المپیک: ازاین تپه نمای چشم نوازی از شهر بارسلون را می بینید که خاطره انگیز ترین لحظات را برای شما به ارمغان می آورد. در تور بارسلون بازدید از تپه المپیک را از دست ندهید .

  گشت شهری والنسیا شامل بازدید

   از پارک علم و هنر والنسیا: پارک علم و هنر وانسیا با نمای باشکوه و مدرن خود هر ساله تعداد زیادی از گردشگران که به اسپانیا سفر می کنند را به سمت خود جلب می کند.این پارک بزرگترین پارک آبی اقیانوس شناسی را دارا می باشد.  

  نمای بیرونی آکواریوم زیبای والنسیا: کوسه ها، دلفین ها و جانوران آبی بسیاری در این آکواریم یافت می شود . این آکواریم بزرگ ترین بخش پارک اقیانوس شناسی والنسیا است.این آکواریم به ده قسمت تقسیم شده است که هر کدام به جانواران بخش های مختلف اقیانوس های دنیا اختصاص دارد.

    بازار مرکزی والنسیا: این بازار در محیطی سرپوشیده قرار دارد که به عرضه مواد غذایی می پردازد. در این بازار می توانید هر چه را که بخواهید تهیه کنید.

  گشت شهری مادرید:

   قصر سلطنتی مادرید: این قصر متعلق به خانواده سلطنتی شاه فلیپ ششم است که بیش از 2000 اتاق دارد وبسیار باشکوه و مجلل ساخته شده است. این قصر زیبا ، هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از تمامی نقاط دنیاست.

  پارک زیبای مادرید: در فضایی وسیع و زیبای این پارک از تور مادرید لذت خواهید برد. این پارک زیبا یکی از مکانهای توریستی شهر مادرید اسپانیا است .

  پلازا مایور: میدان پالازا ماریو در مادرید دارای ساختمان های متقارن و بسیار مجلل و زیبا است که در سالهای عمرش شاهد آتش سوزی ها و وقایع مهم تاریخی و اجتماعی بوده است .

   

   

  تور7 روزه فرانسه

  تورهای فرانسه نوروز 98 همراه با ماژلان

  گشتهایی که در تور نوروز فرانسه خواهید داشت:

  - خیابان شانزه لیزه: این خیابان لوکس ترین خیابان شهر است که اعیان پاریس در این خیابان زندگی می کنند ، شانزه لیزه به معنای دشت الیزه است که کاخ الیزه نیز در نزدکی این خیابان قرار دارد
  - نمای بیرونی کاخ الیزه: کاخ الیزه ، کاخ ریاست جمهوری فرانسه است و فوق العاده زیباست . این کاخ محل ملاقات مهم بین المللی در پاریس است.
  -  میدان کنکورد: این میدان در انتهای شرقی خیابان شانزه لیزه قرار دارد و شاهد حوادث بسیاری در تاریخ فرانسه بوده است .  این میدان محل تجمع ملی مردم پاریس بوده است.
  -  نمای بیرونی ساختمان اپر: یکی از نماد های شهر پاریس و یک بنای باشکوه در قلب پاریس ساختمان اپرای پاریس یا اپرای گارنیه است که بسیار مجلل و با شکوه ساخته شده است.
  - رودخانه زیبای سن: رود بلند سن از میان پاریس می گذرد و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری پاریس به شمار می رود . 
   
  -  موزوه لوور: موزه لوور اسرار بزرگی از تمدن های باستانی تمام دنیا را در قلب خود جا داده است . بنای بیرونی و شیشه ای این موزه یکی از نماد های گردشگری در فرانسه است.
  -  کلیسای نوتردام: کلیسای زیبای نوتردام یکی از بناهای معروف پاریس و فرانسه است که سالانه نزدیک به 13 میلیون نفر از آن بازدید می کنند که در کنار رود سن ساخته شده است.
  -  برج ایفل: یکی از معروف ترین بناهای ساخته شده به دست بشر برج ایفل است که بازدید از آن تور پاریس را کامل خواهد کرد.
   

  تور11 روزه فرانسه-ایتالیا

  تور های فرانسه -ایتالیا نوروز 98 همراه با ماژلان

  گشتهایی که در تور نوروز فرانسه- ایتالیا خواهید داشت:

  گشت شهری پاریس شامل :
  خیابان شانزه لیزه: این خیابان لوکس ترین خیابان شهر است که اعیان پاریس در این خیابان زندگی می کنند ، شانزه لیزه به معنای دشت الیزه است که کاخ الیزه نیز در نزدکی این خیابان قرار دارد


  نمای بیرونی کاخ الیزه: کاخ الیزه ، کاخ ریاست جمهوری فرانسه است و فوق العاده زیباست . این کاخ محل ملاقات مهم بین المللی در پاریس است


  میدان کنکورد: این میدان در انتهای شرقی خیابان شانزه لیزه قرار دارد و شاهد حوادث بسیاری در تاریخ فرانسه بوده است .  این میدان محل تجمع ملی مردم پاریس بوده است

   

   نمای بیرونی ساختمان اپر: یکی از نماد های شهر پاریس و یک بنای باشکوه در قلب پاریس ساختمان اپرای پاریس یا اپرای گارنیه است که بسیار مجلل و با شکوه ساخته شده است.


   رودخانه زیبای سن: رود بلند سن از میان پاریس می گذرد و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری پاریس به شمار می رود .

   موزوه لوور: موزه لوور اسرار بزرگی از تمدن های باستانی تمام دنیا را در قلب خود جا داده است . بنای بیرونی و شیشه ای این موزه یکی از نماد های گردشگری در فرانسه است.

   


   کلیسای نوتردام: کلیسای زیبای نوتردام یکی از بناهای معروف پاریس و فرانسه است که سالانه نزدیک به 13 میلیون نفر از آن بازدید می کنند که در کنار رود سن ساخته شده است.


  برج ایفل: یکی از معروف ترین بناهای ساخته شده به دست بشر برج ایفل است که بازدید از آن تور پاریس را کامل خواهد کرد.


  گشت شهری رم شامل:


   نمای بیرونی کلوسئوم: بزرگترین بنای به جا مانده از دوران باشکوه امپراتوری رم هم اکنون نیز یکی از پر جاذبه ترین بناهای اروپاست که محل تجمع و سرگرمی های بسیاری در زمان خود بوده است.


   بازدید از کلیسای واتیکان: در رم شهر واتیکان و کلیسای مجلل و طلایی واتیکان را خواهید دید که بسیار تماشایی و با شکوه ساخته شده است


   میدان ناوونا: این میدان نیز مانند کلوسئوم به عنوان ورزشگاه و محل تجمع مردم رم استفاده می شده است. امروزه با تغییراتی که در قرن پانزدهم میلادی انجام گرفت به شکل کنونی تغییر پیدا کرد .فواره بزرگی در وسط میدان قرار دارد البته این میدان به مرور زمان و در اعصار مختلف تغییرات بسیاری داشته است.


   نمای بیرونی زندان سان آنجلو: قلعه سان آنجلو یکی از قدیمی ترین بناهای رم است که به دستور امپراتور های رومی ساخته شده و به عنوان معبد و مدفن خانواده های سلطنتی مورد استفاده قرار می گرفت اما بعد ها به عنوان زندان ، پناهگاه پاپ ها و پادگان نیروهای ناپلئون نیز مورد استفاده قرار گرفت.


   معبد پانتئون: بنای اولیه این معبد به دو هزار سال پیش میرسد که در طول این سالها بارها مرمت و بازسازی شده است. این معبد بسیار خوب محافظت شده و سالم مانده است
   چشمه آرزوها : با انداختن سکه ای در درون فواره این چشمه شما دوباره به رم بازخواهید گشت.


   پله های اسپانیایی: پله های اسپانیایی شهر رم الهام بخش هنرمندان ایتالیایی در تمامی دوران ها بوده است. این پله ها محل پرطرفداری برای گردشگران است که بتوانند در سفر به رم عکسهای زیبایی را بگیرند.


   

  گشت شهری ونیز شامل :
  میدان سان مارکو : این میدان به نام یکی از حواریون مسیح نام گذاری شده است که محل دفن آن در مقبره سان مارکو در میدان سان مارکو قرار دارد. این میدان بزرگ ترین میدان و میدان اصلی شهر است که یکی از جاذبه های معروف شهر ونیز است.


   

  باسیلیکا سان مارکو: کلیسای جامع سان مارکو معروف ترین بنای تاریخی ونیز است که بسیار زیبا و مجلل ساخته شده است . این کلیسا به سبک بیزانس ساخته شده و طرفداران بسیاری دارد .


   نمای بیرونی قصر دوک ها : دوک ها که به عنوان رئیس جمهور ونیز شناخته می شدند در این قصر زندگی می کردند .سبک ساخت و طراحی این بنا بسیار جذاب است و بی شک یکی از جاذبه های گردشگری که در تور ایتالیا از آن بازدید می کنید همین قصر زیبا و جالب است.


   پل ریالتو: پل ریالتو را می توان به عنوان قلب ونیز به شمار آورد . پلی که تنها در مدت زمان سه سال ساخته شده و طراحی خاصش این اجازه را به قایق ها می دهد که بدون مشکل از زیر پل رد شوند.


    کوچه های زیبای ونیز: کوچه های ونیز بسیار تماشایی و گیرا هستند.شما می توانید بدون سوار شدن به قایق های تفریحی در میان جو خاص ونیز گردش کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید.   

  تور 10 روزه ژاپن

  تورهای ژاپن نوروز 98 همراه با ماژلان

  گشتهایی که در تور نوروز ژاپن خواهید داشت :

  توکیو

  ابر شهر توکیو ، پایتخت ژاپن یکی از بزرگ ترین و تماشایی ترین پایتخت های جهان است. این شهر جزو لوکس ترین پایتخت های جهان است که هر ساله میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند. اگر چه توکیو شهر شلوغ و پر جمعیتی است و 35 میلیون نفر نیز در آن ساکن هستند اما با نظم فوق العاده ای اداره می شود. از مرکز شهر که فاصله بگیریم در حومه شهر توکیو ، پارک ها ، کاخ ها و فضاهایی را مشاهده خواهیم کرد که در زیبایی ، طرح و رنگ بی نظیر هستند از جمله جاذبه های منحصر به فرد توکیو می توان به کاخ امپراطوری توکیو، پارک ملی شینجوکو گوئن ، معابد باستانی وآسمان خراش ها و برجهای مرکز شهر توکیو که می توانید از فراز آنها تمامی توکیو را ببینید . در تور ژاپن به توکیو سفر خواهید کرد و با جاذبه های بیشمار آن از نزدیک آشنا خواهید شد.

   

  کیوتو

  کیوتو شهر سنت های ژاپن است، معابد طلایی،نمایش های سنتی ژاپن و طبیعت بسیار زیبا در ژاپن را می توانید در کیوتو ببینید . بازدید از فضای شهری و ایستگاه کیوتو نیز می توانید بسیار هیجان انگیز باشد. در تور ژاپن ، از فضای شهری کیوتو را غرق در رنگ، نور و زیبایی خواهید یافت . این شهر یک شهر رویایی برای مسافران ژاپن است. یک بهشت گردشگری در جزیره زیبای ژاپن شما را به کشف زیبایی هایش می خواند .

  اوزاکا

  می توان گفت اوزاکا ، زیباترین شهر ژاپن است. این شهر با دارا بودن آب و هوایی فوق العاده فرح بخش ، کاخ ها و معابد متعدد و طراحی شهری که مانند ونیز ایتالیا از زیبایی سرشار است ، بهشت را تداعی می کند. این شهر فوق العاده زیبا، رویایی و شگفت انگیز را در سفر به ژاپن از نزدیک خواهید دید تا خاطرات ابدی برای تعریف کردن داشته باشید

   

  تور 10 روزه فرانسه-بلژیک-هلند

  تور های فرانسه-بلژیک-هلند نوروز 98 همراه با ماژلان

  گشتهایی که در تور نوروز فرانسه-بلژیک-هلند خواهید داشت:

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا هستند. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

  بروکسل

  اولین چیزی که در تور بروکسل شما را مبهوت خود خواهد ساخت ، معماری است. پایتخت بلژیک در معماری مدرن و تاریخی خود بی نظیر است. این شهر یکی از زیباترین شهر های جهان است که مردمش می کوشند هر روز گردشگران بیشتری را به شهر خود دعوت کنند. از جمله جاذبه های تماشایی بروکسل که می توانید در تور بلژیک ببینید ، کلیسای جامع سنت میشل ، دریاچه زیبای این شهر و موزهای بروکسل هستند. بروکسل شما را به یاد شهر های عروسکی و کارتونی می اندازد. خانه ها در بروکسل با رنگ آمیزی شاد و فانتزی خود در بین گردشگران بسیار محبوب است.

   

  آمستردام

  آمستردام هلند به عنوان یک مقصد پرطرفدار در اروپا به شمار می رود. موزه ها و کلیساهای متعدد از جمله کلیسای جامع این شهر در کنار کاخ سلطنتی با شکوه که در این شهر قرار دارد جلوه ای بسیار زیبا به آمستردام بخشیده است . بندر آمستردام و باغ گیاه شناسی آمستردام بازدید کنندگان فراوانی را دارد. اما جالب ترین و هیجان انگیزترین جاذبه هایی که در تور هلند و تور آمستردام خواهید دید، آب راه ها و رودهای کوچکی هستند که در شهر جریان دارند. گردشگران و مسافران می توانند سوار بر قایق بر روی این آب راه ها زیبا، شهر آمستردام را از زاویه ای متفاوت ببینند. دوستداران هنر  هم می توانند از موزه ونگوگ بازدید کنند و با آثار بی نظیر این هنرمند بزرگ آشنا شوند. در سفر به هلند حتما دوربین خود را به همراه داشته باشید، این شهر تاریخی و زیبا را از نزدیک ببینید تا بتوانید زیباترین تصاویر را ثبت کنید.

   
 • تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک

   

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

  ​تور 10 روزه اسپانیا- جزایر قناری

   

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

  تور 10 روزه اسپانیا

   

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

  تور7 روزه فرانسه

   

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

  تور11 روزه فرانسه-ایتالیا

   

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

  تور 10 روزه ژاپن

   *توجه : در صورت لزوم، در طول بررسی پرونده امکان درخواست مدارک اضافه می باشد.

  مدارک مورد نیاز :

  1-گذرنامه متقاضی ویزا

  2- یک نسخه فرم تقاضای ویزا

  3- یک قطعه عکس سایز 4.5 در 4.5 با زمینه سفید

  4- کپی تمام صفحات شناسنامه متقاضی ویزا همراه با ترجمه انگلیسی رسمی با تایید وزارت دادگستری

  5- گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، حقوق و موافقت با مرخصی ( با ذکر تاریخ )

  6- ریز کارکرد 3 ماه آخر حساب بانکی ( به زبان انگلیسی – سایز A4 – حداکثر صادره در 5 روز اخیر )

  ( برای کلیه مدارک فارسی، ترجمه رسمی با تایید وزارت دادگستری صادره در 3 ماه اخیر، مورد نیاز است )

   

  تور 10 روزه فرانسه-بلژیک-هلند

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

   

  -اصل گذرنامه به همراه دو سری کپی از صفحه اول در صفحه A4

  - گذرنامه حداقل باید دارای 6 ماه اعتبار از زمان سفر باشد

  - گذرنامه­ هایی که مربوط به یکی از کشورهای اتحادیه شنگن باشد نیازی به دریافت ویزا ندارند

  - گذرنامه ­های که در آن­ها مهر دریافت ویزای شنگن از یکی از کشورهای شنگن داشته باشد (در اصطلاح مهر ریجکت) دارای اعتبار نبوده و با داشتن آن مهر نمی توان برای ویزا اقدام کرد.

  - در صورتی که پاسپورت قدیمی دارای مهر ریجکت از سفارت های یونان یا ایتالیا می باشد حتماً مسئول تحویل مدارک را با خبر کنید

  - یک سری کپی از ویزاهای قبلی (به ویژه ویزاهای شنگن، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا) در صفحه A4

  - 3 قطعه عکس 6*4 رنگی تمام رخ با زمینه روشن

  - شناسنامه به همراه دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه

  - مدرک شغلی معتبر به شرح زیر

  - برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه آخرین حکم کارگزینی+ فیش حقوقی

  - برای کارمندان بخش خصوصی  ترجمه نامه گواهی اشتغال به کار( که به فارسی تهیه شده) شامل اسم و فامیل، تاریخ شروع کار در آن شرکت، شماره بیمه و اعلان موافقت شرکت با مرخصی فرد در تور مربوطه در تاریخ مشخص

  - برای صاحبان شرکت­های خصوصی ترجمه  روزنامه رسمی شرکت همراه با دو سری کپی از اصل فارسی

  - برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها: کارت بین المللی دانشجویی یا  تجمه عضویت هیأت علمی و  ترجمه نامه گواهی تحصیلی  ( که به فارسی تهیه شده) از دانشگاه ممهور به مهر دانشگاه و وزارت علوم ( 2 مهر)

  - برای کسبه: ترجمه جواز کسب/ کارت بازرگانی یا نامه از اتحادیه به فارسی که تأیید می کند فرد مربوطه در آن صنف مشغول به کار بوده و دارای شماره عضویت است

  - برای وکلا: ترجمه پروانه وکالت

  - برای پزشکان: ترجمه جواز مطب به همراه دانشنامه پزشکی

  - برای مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی  ترجمه کارت نظام مهندسی کفایت می کند

  -حساب بانکی سه ماه گذشته به لاتین با مهر و دو امضای کد دار با حداقل مانده موجودی 50 الی 70 میلیون تومان. برای کسانی که قبلاً ویزای شنگن دریافت کرده اند  50 میلیون تومان مانده موجودی کافی است. دقت شود حساب کارکرد 3 ماهه زیاد باشد.

  - ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی از اصل فارسی

  - پس از صدور ویزا ارائه حداقل 500 میلیون ریال ضمانت جهت بازگشت به موقع از سفر الزامی است که این مبلغ به تشخیص کارگزار قابل تغییر است.
   
  ضمانت به صورت چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی و یا وکالت محضری بر روی سند ملکی خواهد بود. مبلغ ضمانت به صورت وکالت محضری 50 میلیون تومان خواهد بود
   

   

 • عکس
 • ویدئوها

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط