تور های نوروز 98
 • تور11 روزه فرانسه-آلمان-چک

  تور های نوروز 98 را با سفر به اروپا تجربه کنید.

  مقاصدی که در این تور نوروز اروپا خواهید دید :

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  برلین

  برلین شهری که آلمانی ها با آن شکوه خود را فریاد می زنند ، در معماری ، تاریخ و جاذبه های طبیعی مثال زدنی است. تور برلین یکی از بهترین سفر های شما خواهد بود اگر بدانید  24 در صد از سطح شهر را جنگها و دریاچه ای بزرگ پوشانده است و برای همین دلیل شما با آب و هوایی مطلوب در بهار رو به رو خواهید شد . برلین یک نماد است اما در دل خود نماد های بسیاری را جای داده است . دروازه براندنبورگ،  کلیسای جامع فرانسه ، کلیسای جامع برلین  و ستون پیروزی از جمله جاذبه های برلین هستند که شکوه و زیبایی معماری آلمان را به یاد می آورند. سفر به برلین برای همیشه در خاطر شما ثبت خواهد شد ، این شهر یکی از زیباترین شهرهای آلمان است که با دیدنش دوست دارید بارها و بارها به آنجا بازگردید .


  پراگ

  در تور پراگ با جاذبه های تاریخی آشنا می شوید که هر یک به تنهایی یک شاهکار هنری است . این شهر بزرگ ترین شهر جمهوری چک است که حدود 14 در صد از ساکنانش مهاجران دیگر کشور ها هستند. هنر و معماری شاخصه برجسته ای از ابعاد این شهر هستند که برای هر گردشگری جذاب است. همه خصوصیات این شهر ، چه جاذبه های تاریخی و چه جاذبه های طبیعی و زیبایی های این شهر ، پراگ را در ردیف ده شهر برتر گردشگری در اتحادیه اروپا نگاه داشته است . قلعه پراگ، پل تاریخی چارلز، باغ وحش پراگ و موزه کافکا از جمله جاذبه های پر طرفدار این شهر هستند .

    

   

  ​تور 10 روزه اسپانیا- جزایر قناری

  تورهای اسپانیا نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصد که در این تور نوروز اسپانیا خواهید دید :

  بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما از خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

   

  تنریف

  تنریف یکی از جزایر هفتگانه قناری است که در اقیانوس اطلس قرار دارد. این جزیره زیبا جزو میراث جهانی یونیسکو به شمار می رود  .این جزیره پر از جاذبه های منحصر به فرد است که در هر گوشه آن می توانید از تفریحات و سرگرمی لذت ببرید. کارناوال و جشن های متعددی در این جزیره برگزار می شود که بسیار تماشایی است . در کنار این جشن ها شما می توانید از غواصی در آبهای این شهر لذت ببرید که از گونه های جانوری سرشار است. گردشگران بسیاری برای دیدن نهنگ ها و دلفین ها به این جزیره زیبا می آیند و در کنار آن از شنا و قایق سواری در سواحل این جزیره لذت می برند. این جزیره را در تور اسپانیا خواهید دید. سفری که شما را با عجایب و جاذبه های بسیاری آشنا خواهد کرد .

   

  تور 10 روزه اسپانیا

  تور های اسپانیا نوروز 98 همراه با ماژلان 

  مقاصدی که در تور نوروز اسپانیا خواهید دید :

  بارسلون

  شهر زیبای بارسلون دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. این شهر با تیم های ورزشی محبوب و مشهور ، ساختمان های بلند و تاریخ پر فراز و نشیب یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در اروپاست. در این شهر پر جاذبه می توانید از خیابان های مشهور ، استادیوم های ورزشی و ساختمان های تاریخی و مدرن دیدن کنید . در تور بارسلون شما با خیابان رامبلا دیدن خواهید کرد که یکی از زیبا ترین و هیجان انگیزترین خیابان های دنیاست. این شهر برای کاتالان ها اهمیت ویژه ای دارد و به همین خاطر  به بناهای شهری و جاذبه های گردشگری بارسلون توجه ای ویژه ای شده است. در سفر به بارسلون یکی از زیباترین شهرهای جهان را خواهید دید . از کلیساها و ساختمان های بسیاری دیدن خواهید کرد و با آثار هنرمندان بزرگ جهان آشنا خواهید شد .

  مادرید

  مادرید بزرگترین شهر اسپانیا و مرکز این کشور است که از دیر باز مورد توجه گردشگران نقط مختلف دنیا بوده است. برگزاری فستیوال های هنری، فرهنگی و ورزشی در این شهر زیبا باعث شده است هر ساله میلیون ها نفر از مادرید دیدن کنند. در تور مادرید از جاذبه های بسیاری دیدن خواهید کرد که قصر سلطنتی مادرید و پارک بزرگ و زیبای مادرید از جمله آنها خواهند بود . همچنین در این شهر می توانید از بناهای تاریخی بسیاری دیدن کنید که در نوع خود بی نظیرند .

  والنسیا

  والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا و شهری فوق العاده زیبا با جاذبه های گردشگری متعدد مرکز منطقه خودمختار والنسیا است که آب و هوایی مدیترانه ای و دلچسب دارد. در تور اسپانیا حتما این شهر بزرگ و زیبا را خواهید دید و از بودن در جو دوستانه این شهر لذت خواهید برد .

   

  تور7 روزه فرانسه

  تورهای فرانسه نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز فرانسه خواهید دید:

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  تور11 روزه فرانسه-ایتالیا

  تور های فرانسه -ایتالیا نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز فرانسه- ایتالیا خواهید دید:

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا است. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

   

  رم

  شکوه امپراتوری رم باستان و شهر گلادیاتورها ، اکنون به قلب صنعت گردشگری ایتالیا تبدیل شده است و یکی از نمادهای گردشگری در اروپاست . رم پر از جاذبه های توریستی ثبت شده است که هر کدام به تنهایی نماد های گردشگری در اروپا هستند. کلوسئوم ، کلیسای واتیکان و چشمه آرزوها از جمله معروف ترین آنها هستند . شما با سفر به رم می توانید یک کشور را در قلب یک شهر ببینید . رم پر از جاذبه و ویژگی های است که در هیچ کجای جهان نخواهید یافت . رم همچنین دارای بزرگ ترین پوشش جنگلی شهری است که آب و هوایی بسیار مطلوب را در فصل تابستان به این شهر هدیه می کند. در تور ایتالیا رم باشکوه را خواهید دید. شهری که مانند هیچ کدام از شهرهایی که تا به حال دیده اید نیست.

  ونیز

  شهر ونیز ایتالیا جزیره های کوچکی را شامل میشود که بر روی تالاب ساخته شده است و به وسیله کانال هایی با هم در ارتباط هستند. شاید همین ویژگی باعث زحمت اهالی ونیز بوده است اما همین امر اکنون باعث جذب توریست بسیاری شده است. ونیز از دیر باز مورد توجه بازرگانان و تجار سراسر ایتالیا بوده است و اکنون نیز به عنوان یکی از قطب های گردشگری در اروپا شناخته می شود. در تور ایتالیا ، به دیدن ونیز خواهید رفت تا با یکی از جالب ترین و هیجان انگیز ترین شهر های جهان آشنا شوید . از جاذبه های این شهر می توان به میدان سن مارکو اشاره کرد که محل دفن یکی از حواریون مسیح است البته ونیز یکی از برترین شهرهای دنیا در تعداد آثار باستانی است که میلیون ها نفر را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند . ونیز شهر فستیوال ها و جشن های مختلفی است که هر ساله در این شهر برگزار می شود . اما جالب ترین صنعت دستی این شهر صنعت کریستال سازی است که می توانید در سفر به ونیز از صنایع دستی کریستالی سوغات تهیه کنید . به علاوه این جاذبه ها می توانید در ونیز سفر بر قایق روی تالاب این شهر به قایق سواری مشغول شوید که بسیار هیجان انگیز است. ونیز شهری بر روی آب منتظر شماست تا این شهر را پیاده و بر روی قایق کشف کنید.

   
   
   

  تور 10 روزه ژاپن

  تورهای ژاپن نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز ژاپن خواهید دید :

   

  توکیو

  ابر شهر توکیو ، پایتخت ژاپن یکی از بزرگ ترین و تماشایی ترین پایتخت های جهان است. این شهر جزو لوکس ترین پایتخت های جهان است که هر ساله میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند. اگر چه توکیو شهر شلوغ و پر جمعیتی است و 35 میلیون نفر نیز در آن ساکن هستند اما با نظم فوق العاده ای اداره می شود. از مرکز شهر که فاصله بگیریم در حومه شهر توکیو ، پارک ها ، کاخ ها و فضاهایی را مشاهده خواهیم کرد که در زیبایی ، طرح و رنگ بی نظیر هستند از جمله جاذبه های منحصر به فرد توکیو می توان به کاخ امپراطوری توکیو، پارک ملی شینجوکو گوئن ، معابد باستانی وآسمان خراش ها و برجهای مرکز شهر توکیو که می توانید از فراز آنها تمامی توکیو را ببینید . در تور ژاپن به توکیو سفر خواهید کرد و با جاذبه های بیشمار آن از نزدیک آشنا خواهید شد.

   

  کیوتو

  کیوتو شهر سنت های ژاپن است، معابد طلایی،نمایش های سنتی ژاپن و طبیعت بسیار زیبا در ژاپن را می توانید در کیوتو ببینید . بازدید از فضای شهری و ایستگاه کیوتو نیز می توانید بسیار هیجان انگیز باشد. در تور ژاپن ، از فضای شهری کیوتو را غرق در رنگ، نور و زیبایی خواهید یافت . این شهر یک شهر رویایی برای مسافران ژاپن است. یک بهشت گردشگری در جزیره زیبای ژاپن شما را به کشف زیبایی هایش می خواند .

  اوزاکا

  می توان گفت اوزاکا ، زیباترین شهر ژاپن است. این شهر با دارا بودن آب و هوایی فوق العاده فرح بخش ، کاخ ها و معابد متعدد و طراحی شهری که مانند ونیز ایتالیا از زیبایی سرشار است ، بهشت را تداعی می کند. این شهر فوق العاده زیبا، رویایی و شگفت انگیز را در سفر به ژاپن از نزدیک خواهید دید تا خاطرات ابدی برای تعریف کردن داشته باشید

   

   

  تور 10 روزه فرانسه-بلژیک-هلند

  تور های فرانسه-بلژیک-هلند نوروز 98 همراه با ماژلان

  مقاصدی که در تور نوروز فرانسه-بلژیک-هلند خواهید دید:

   
   

  پاریس

  سفر به پاریس  یک سفر هیجان انگیز است . برج ایفل و جاذبه های بسیار دیگر را در تور پاریس خواهید دید. این شهر با جاذبه های فوق العاده خود منتظر شماست تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاورد. موزه ها، برجها و بناهای ملی و تاریخی در پاریس همگی نماد های گردشگری در فرانسه و اروپا هستند. در واقع مسافرت به فرانسه بدون دیدن این شهر زیبا معنایی ندارد. پاریس شهر هنر و آشپزی است که شما را ترغیب به تست کردن غذاهای خوشمزه فرانسوی خواهد کرد. البته در رستوران هایی که در طرح و نقش آراسته و مجلل در همه جای پاریس پراکنده اند. در  تور پاریس می توان با بازدید از موزه لوور به اعماق تاریخ سفر کرد که این ویژگی در هیچ کجای اروپا یافت نمی شود. بازدید از پاریس، شهر پرجاذبه و زیبا را از دست ندهید .

  بروکسل

  اولین چیزی که در تور بروکسل شما را مبهوت خود خواهد ساخت ، معماری است. پایتخت بلژیک در معماری مدرن و تاریخی خود بی نظیر است. این شهر یکی از زیباترین شهر های جهان است که مردمش می کوشند هر روز گردشگران بیشتری را به شهر خود دعوت کنند. از جمله جاذبه های تماشایی بروکسل که می توانید در تور بلژیک ببینید ، کلیسای جامع سنت میشل ، دریاچه زیبای این شهر و موزهای بروکسل هستند. بروکسل شما را به یاد شهر های عروسکی و کارتونی می اندازد. خانه ها در بروکسل با رنگ آمیزی شاد و فانتزی خود در بین گردشگران بسیار محبوب است.

   

  آمستردام

  آمستردام هلند به عنوان یک مقصد پرطرفدار در اروپا به شمار می رود. موزه ها و کلیساهای متعدد از جمله کلیسای جامع این شهر در کنار کاخ سلطنتی با شکوه که در این شهر قرار دارد جلوه ای بسیار زیبا به آمستردام بخشیده است . بندر آمستردام و باغ گیاه شناسی آمستردام بازدید کنندگان فراوانی را دارد. اما جالب ترین و هیجان انگیزترین جاذبه هایی که در تور هلند و تور آمستردام خواهید دید، آب راه ها و رودهای کوچکی هستند که در شهر جریان دارند. گردشگران و مسافران می توانند سوار بر قایق بر روی این آب راه ها زیبا، شهر آمستردام را از زاویه ای متفاوت ببینند. دوستداران هنر  هم می توانند از موزه ونگوگ بازدید کنند و با آثار بی نظیر این هنرمند بزرگ آشنا شوند. در سفر به هلند حتما دوربین خود را به همراه داشته باشید، این شهر تاریخی و زیبا را از نزدیک ببینید تا بتوانید زیباترین تصاویر را ثبت کنید.

   

مقایسه کنید

شما میتوانید تور ها را با هم مقایسه کنید
رزرو کنید
با پر کردن فرم سفر را رزرو کنید
رزرو کنیدمتن فوق را وارد کنید

نظر بدهید

نظر خود در مورد این تور را به اشتراک بگذارید
نظر بدهیدمتن فوق را وارد کنید

تور های مرتبط


مقالات مرتبط