بهترین مقاصد برای سفرهای عاشقانه در اسپانیا

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

در میان تورهای اروپا، بهترین مقاصد برای سفرهای عاشقانه زوج های جوان ، شهرهای اسپانیا است. گرچه شهرهای بزرگ اسپانیا پرطرفدار و پر از جاذبه هستند، اما در این مقاله قصد داریم به معرفی شهرهایی بپردازیم که برای سفرهای عاشقانه کمتر شناخته شده اند.

این مقاصد از شهرهای کوچک ، سواحل و شهرهای کمتر شناخته شده هستند که بازدید از آنها می تواند برای زوج های جوان و خانواده ها، به یاد ماندنی و خاطره انگیز باشد.با ما همراه باشید تا با این مقاصد بیشتر آشنا شویم.

آستوریاس(Asturias) در شمال اسپانیا یک منطقه ساحلی زیبا است.

به دور از مقاصد توریستی شناخته شده، یک خط ساحلی صخره ای در شرق آستوریاس اسپانیا یکی از برترین مقاصد مناسب برای سفرهای عاشقانه است. در آستوریاس جنگل های پوشیده از درخت ، سواحل زیبا، آرام و شهری که در زیر لایه هایی از تاریخ و زیبایی آرمیده است. آستوریاس را در آرامش مطلق خواهید یافت. این مقصد زیبا را برای داشتن یک سفر عاشقانه توصیه می کنیم که در آن می توان به آفتاب گرفتن در ساحل پرداخت یا به کشف جنگل و دریا رفت. محل اقامت در آستوریاس هم با اقامت در مقاصد دیگر فرق دارد. هتل هایی کوچک و فوق العاده آرام و زیبا که پنجره هایی به سوی خلیج زیبای بیسکی باز می شود، یکی رویایی ترین اقامتگاه های ممکن است که در آستوریاس پذیرای مسافران هستند. سفر به اسپانیا و اقامت در آستوریاس را به شما پیشنهاد می کنیم تا یک سفر عاشقانه شگفت انگیز را رقم بزنید.

Asturias

لنگر (Langre) در شمال اسپانیا ، یک مقصد عاشقانه تمام عیار است

ساحل لنگر در خلیج بسکی واقع در یکی از شمالی ترین مناطق اسپانیا یک منطقه روستایی بی نظیر و عالی برای یک سفر عاشقانه است. بی شک لنگر یکی از بهترین مناطق کانتبریا در شمال اسپانیا است که منطقه ای کمتر شناخته شده برای توریست ها می باشد. در لنگر مناطق آرام روستایی، سواحل آبی و بکر پوشیده از سن و ماسه و یک فرهنگ روستایی منحصر به فرد با کافه ها و رستوران های کوچک و زیبا منتظر گردشگران هستند. در سفر به اسپانیا این منطقه زیبا را از یاد نبرید.

Langre

ساحل غربی کانتبریا را در سفر به اسپانیا نباید از یاد برد

سواحل غرب کانتبریا، سیدنی اسپانیا نامیده می شود. با این تفاوت که این خط ساحلی 50 کیلومتری با شهرهای زیبا و تپه های سرسبز و صومعه های سنگی قرن ها در این شهر خودنمایی می کنند. این منطقه جزو مناطق حفاظت شده است و سواحل بی نظیر در اطراف این منطقه، یکی از بهترین مناطق دنیا را برای داشتن یک تعطیلات رویایی به وجود آورده است

در غرب اسپانیا جزیره ای زیبا در دریای مدیترانه آرمیده است .

جزیره فورمنترا(FORMENTERA) یکی از جزایر کمتر شناخته شده در دریای مدیترانه است که با سفر به اسپانیا می توانید از این جزیره بازدید کنید. سواحل آفتابی و آبهای زلال و آبی در کنار دیدن پرندگان در تالاب ها، شنا در سواحل کم عمق، آبی و آفتابی و قایق سواری در آبهای این منطقه، یک مقصد خوب برای خانواده ها و همچنین یک سفر عاشقانه را پدید می آورد.

ساحل ماربلا در جنوب اسپانیا یک ساحل گرم و آفتابی است

ماربلا(MARBELLA) مملو از تفریحات و سرگرمی های ساحل های آفتابی است که برای سفرهای عاشقانه و همین طور یک تور خانوادگی بهترین گزینه در میان تورهای اسپانیا به شمار می رود. ماربلا را برای امکانات رفاهی خوبی که در خود دارد و برای داشتن یک تعطیلات به یاد ماندنی در این ساحل زیبا انتخاب کنید. هتل ها در فاصله کمی از ساحل قرار دارند. فضای ماربلا هم بسیار صمیمی و دوست داشتنی است. باغ های نیمه گرمسیری با ساختمان های قدیمی و کوچک که به هیچ وجه در آن جا احساس غربت نخواهید کرد.

سفر به اسپانیا برای داشتن یک تعطیلات عاشقانه مملو از جزیره ها و سواحل آفتابی گزینه مناسبی است که بی شک سفر شما را به یاد ماندنی و خاطره انگیز خواهد ساخت. شما می توانید برای همراه شدن با تورهای اسپانیا  و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسافرت به اسپانیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مجله گردشگری ماژلان

مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر

بستن منو