تور جزایر قناری ، شگفت انگیز ترین سفری که خواهید رفت

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مجموعه جزایر قناری مرکب از هفت جزیره زیبا در اقیانوس اطلس و هم مرز با مراکش است، اما جزو ۱۷ منطقه خودمختار اسپانیا است. پایتخت این مجموعه جزایر در شهر لاس پالماس است که مانند نگینی در دل اقیانوس اطلس می‌درخشد.

جالب است بدانید نام پرنده قناری از نام این جزایر گرفته شده است، چون این پرنده بومی این جزایر است. اکثر مردم این جزیره مسیحی کاتولیک هستند و یکی از با اعتقادترین مردم نسبت به مذهب خود هستند. هفت جزیره قناری عبارتند از جزایر تنریف ، گرن کاناریا، لانزاروته ،لاپالما، لا گومرا ،ال هیرو و فوئرته‌ونتورا که در تور جزایر قناری آنها را خواهید دید. جاذبه های گردشگری فراوانی در این مجموعه جزایر وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

در جزایر قناری چه جاذبه هایی منتظر ما هستند.

   پارک ملی تیده

این پارک که در جزیره تنریف(Tenerife) قرار دارد که یکی از زیباترین و بزرگ ترین پارک های ملی دنیاست که در فهرست میراث جهانی ثبت شده است. در سفر به جزایر قناری می توانید از این پارک طبیعی بازدید کنید که بی شک فرصت ثبت تصاویر فوق العاده ای را به شما خواهد داد.

tenerife

   پارک لورو

پارک لورو بیشتر یک باغ وحش بزرگ است. پارک لورو بسیار منحصر به فرد است. 350  گونه طوطی و گونه های دیگری از جمله شامپانزه، کروکودیل و انواع ببر در این پارک وجود دارند که بازدید از آنها خالی از لطف نیست.

tenerife

  ساحل لاس کانتراس

اگر می خواهید سفر ماه عسل را تبدیل به خاطره انگیز ترین سفر تمام عمرتان کنید. تور جزایر قناری و اقامت در ساحل لاس کانتراس بهترین گزینه برای این کار است. به جرات می توان گفت این ساحل رویایی ترین ساحل برای داشتن آرامشی عمیق در خلال سفر شما است.

tenerife

  خانه هنرمند مشهور سزار مانریک

سراز مانریک یک هنرمند هنجار شکن اسپانیایی است که برای خلق آثار خود چیزی را خلق نمی کند بلکه المان های مستعد هنری را از طبیعت وام می گیرد و آن ها را تبدیل به اثری جدید و زیبا می کند . آثار و خانه این هنرمند بزرگ را می توانید در سفر به جزایر قناری مشاهده کنید که در آثارش با طبیعت در صلح کامل است.

   دریانوردی در سواحل پاپاگایو (Papagayo)

شما در یکی از زیباترین ساحل های دنیا می توانید بر روی قایق ساحل جزیره را ببینید که بی شک تجربه ای بی نظیر خواهد بود. با پوشش گیاهی نادر و جنگل های انبوه این ساحل یکی از برترین و پرطرفدار ترین ساحل های جهان است.

     ده ها مکان برای ورزش های آبی و به خصوص غواصی

سواحل جزایر قناری برای غواصی و دیگر ورزش های آبی بسیار مناسب است. سواحل گرم و آبهای شفاف و تمیز این جزایر باعث می شود. این جزایر بسیار پرطرفدار و در فصل تابستان مملو از گردشگر است که نشان دهنده اهمیت این جزایر است.

اگر شما در جستجوی ساحلی بدیع برای تورهای نوروزی هستید، جزایر قناری را از دست ندید. برای اینکه تعداد بسیار معدودی جزایر در دنیا وجود دارند که مانند جزایر قناری شکل و شمایلی زیبا داشته باشند. این جزایر سواحلی زیبایی را در خود جای داده است که بسیار منحصر به فرد هستند سفر به این جزایر می توانند بسیار خاطره انگیر و لذت بخش باشد.

tenerife

در تورهای اسپانیا که شامل سفر به جزایر قناری هم می شود توصیه می کنیم به فرصت غواصی در غارهای این جزایر را از دست ندهید که مطمئنا برای علاقه مندان به این نوع فعالیت بسیار هیجان انگیز است. سالانه میلیون ها نفر به این جزیره سفر می کنند تا در گرمای سواحل قناری معجزه سفر را تجربه کنند.

مجله گردشگری ماژلان
مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر
بستن منو