جاذبه های دیدن سفر به تورنتو

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

شهر تورنتو، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کانادا، یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و هنری در آمریکای شمالی می‌باشد، که هر ساله میزبان تورهای تورنتو است. این شهر که مرکز استان اونتاریو محسوب میشود، در شمال غرب دریاچه انتاریو واقع شده‌است، یکی از چندفرهنگی‌ترین شهرهای جهان به‌شمار می‌آید. این امر به یکی از جاذبه های دیدنی سفر به تورنتو تبدیل شده است.

جاذبه های دیدن سفر به تورنتو

شهر تورنتو، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کانادا، یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و هنری در آمریکای شمالی می‌باشد، که هر ساله میزبان تورهای تورنتو است. این شهر که مرکز استان اونتاریو محسوب میشود، در شمال غرب دریاچه انتاریو واقع شده‌است، یکی از چندفرهنگی‌ترین شهرهای جهان به‌شمار می‌آید. این امر به یکی از جاذبه های دیدنی سفر به تورنتو تبدیل شده است.

سفر به  تورنتو دارای جاذبه های دیدنی فراوانی است. مناظر طبیعی و تماشایی، ساختمان‌های زیبا و شکوهمند، مراکز فرهنگی مقصد مناسبی برای مسافرین کانادا و تور تورنتو محسوب میشوند.

برج ملی کانادا (CN Tower)

اتمام تور تورنتو بدون بازدید از برج سی‌ان مانند ترک پاریس بدون بازدید از برج ایفل است. برج سی‌ان مهم‌ترین و نمادی‌ترین جاذبه دیدنی سفر به تورنتو می‌باشد. توری شامل بازدید از فراز برج سی‌ان در ارتفاع 342 متری از سطح خیابان های تورنتو، نمایی از شهر تورنتو را مهیا می‌نماید. کف شیشه‌ای مکان بازدید، نمایی دلهره‌آور از تماشای خیابان‌ها را مهیا می‌کند. برج دارای دو سکوی تماشای به نام‌های LookOut و SkyTerrace می‌باشد. تور بازدید از برج سی‌ان هر روزه ساعت نه صبح از مقابل مغازه سوغاتی Nicholby روبری خیابان غربی به قیمت 150 دلاری کانادایی (93/116 دلار آمریکایی) برگزار می‌شود.

ارتفاع برج ملی کانادا 553 متر می‌باشد.

CN Tower

موزه اوهام (Museum of Illusions)

اگر در سفر به تورنتو در موزه اوهام انتظار سالن آئینه کاری شده و تالارهای چندگانه را می‌کشید، باید بگویم قطعا شما شوکه خواهید شد. موزه اوهام تورنتو یک موزه بسیار معاصر امروزی است که در یک خانه بزرگ قدیمی نمایش واقع است. فضایی مینیمالیستی که در سال 2018 در با ذهنیتی اینستاگرامی افتتاح شد. موزه اوهام روبروی خیابان شرقی واقع است و قیمت بلیط آن از 50/23 دلار کانادایی (93/17 دلار آمریکایی) شروع می‌شود. فضای موزه بیشتر شبیه به گالری هنری می‌باشد تا اینکه جاذبه‌های کاروانالی را به نمایش بگذارد. هر قطعه به نمایش گذاشته، ترفند بصری و نشانگر زاویه دید سلفی را به نمایش می‌گذارد.

illusion

آکواریوم ریپلی کانادا (Ripley’s Aquarium of Canada wiki)

آکواریوم ریپلی کانادا، همراه با کوسه های ببری وحشی، مارماهی‌های لغزنده، عروس‌های دریایی و 450 گونه جذاب دریایی دیگر، بزرگترین آکواریوم سرپوشیده کانادا محسوب می‌شود. آکواریم ریپلی یکی از جاذبه های محبوب تور تورنتو و سفر به تورنتو تلقی می‌شود. در حالی که جمعیت زیادی در صف های طولانی در اطراف برج سی‌ان معطل هستند تا بلیط ورودی آکواریوم را دریافت کنند، می‌توانید با تهیه بلیطی به ارزش 80/49 دلار کانادایی (76/33 دلار آمریکایی) بوسیله گوشی‌های هوشمند که شامل غذا دادن به حیوانات نیز می‌شود، به راحتی و به دور از شلوغی از آکواریوم دیدن فرمایید.

Ripley's Aquarium of Canada in Toronto, Canada.

محله Distillery

منحله Distillery، محله‌ای تجاری و مسکونی در مرکز شهر تورنتو می‌باشد که دارای تعداد بیشماری کافه، رستوران، مراکز خرید و ساختمان‌های قدیمی از با سبک معماری ویکتوریایی می‌باشد. کوچه‌های سنگفرش شده این مطقه، یادآور سبک معماری کاملا حفظ شده صنعتی از دوره ویکتوریا می‌باشد.

این منطقه، محل یکی از بزرگترین مراکز تولید نوشیدنی امپراطوری بریتانیا بود. برای یافتن و بازدید از ساختمان تماشایی مزین به آجرهای قرمز رنگ، برای اولین بار، شاید با مشکل مواجه بشوید، بنابراین شرکت در یک تور یکروزه در سفر به تورنتو راه‌حلی منطقی بنظر می‌رسد. قیمت تور مدکور 73/23 دلار کانادایی (42/18 دلار آمریکایی) است که علاوه بر بازدید از ساختمان کارخانه نوشیدنی، شامل بازدید از رستوران‌های هندی، بوتیک‌ها، کافه‌ها گالری‌ها وسینما خواد بود. این منطقه یکی از جذاب‌ترین مراکز و میراث فرهنگی مناطق شش گانه تور تورنتو است. همچنین در سفر به تورنتو و محله Distillery می‌توانید از نوشیدنی‌ها و شکلات‌های محلی آن، مزه کنید.

عمارت کاسا لوما (Casa Loma)

به ندرت نامی توانسته است با عمارت کاسا لوما که به اسپانیایی به معنی “خانه تپه‌ای” است رقابت کند. نامی دقیق‌تر برای این عمارت “قلعه شکوهمند گوتیک در وسط تورنتو” بوده است، که نشان از شکوه و عظمت این شاهکار معماری قرن هجدهمی در شمال محله بوهم آنکس
 (Bohemain Annex Neighborhood) دارد. عمارت کاسا لوما، متعلق به سِر آنری پلات (Sir Henry Pellatt) که یکی از سلاطین برق را در دهه 1920 ورشکست، می‌باشد. اما این عمارت با بازدیدکنندگان خودش مهربانتر است، به گونه ای که بلیط ورودی عمارت 30 دلار کانادا (89/22 دلار آمریکایی) می‌باشد.

قدمت عمارت به تاریخ 1914 می‌رسد.

casa loma

سخن پایانی

شهر زیبای تورنتو، یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرهای آمریکایی شمالی، مرکز فرهنگی، اقتصادی و گردشگری کانادا محسوب می‌شود. تاریخ قدیمی شهر تورنتو نسبت به سایر شهرهای کانادایی، باعث شده است که شهر دارای ساختمان‌های قدیمی و محله‌های جذاب بسیاری باشد که مقصد مناسبی برای گشت و گذار تورهای تورنتو می‌باشد. جاذبه‌های دیدنی شهر تورنتو دارای تنوع و گوناگونی می‌باشد. همچین این شهر دارای مراکز خرید متنوع و شیکی می‌باشد.

مجله گردشگری ماژلان

مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر

بستن منو