مزیت های تورهای انفرادی(اختصاصی) کدامند

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

از انواع تورهایی که امروزه به عنوان یکی از انواع تورهای هیجان انگیز مورد توجه قرار گرفته است. تورهای انفرادی ( اختصاصی) می باشد که در آنها می توانید از مقاصد مورد نظر خود بازدید کنید، زمان حرکت و روزهایی تور را خودتان انتخاب کنید. با این توصیف تور انفرادی به توری گفته می شود که در آن تمام مولفه های تور با نظر شما انتخاب خواهد شد.

از مزیت های دیگر این تورها انتخاب محل اقامت و مدیریت هزینه است که در برخی موارد می تواند به ارزانتر بودن این نوع تورها منجر شود.

چرا تورهای انفرادی را انتخاب کنید


همیشه حس داشتن انتخاب های بیشتر برای ما لذت بخش بوده است. در مورد انتخاب تور هم همین طور است. فرض کنید می خواهید در تورهای اروپا از منطقه ای بازدید کنید که در هیچ کدام از تورهای اروپایی استاندارد آژانس ها وجود ندارد یا می خواهید در شهری گردش کنید که در برنامه تورها زمان اندکی را در آن خواهید گذراند، در این حال می توانید از خدمات ارائه شده برای تورهای انفرادی (اختصاصی) استفاده کنید. در واقع تورهای انفرادی این امکان را به شما می دهد تا از زمان و هزینه سفر خود به درستی استفاده کنید و از مقاصد مورد علاقه خود بازدید کنید.

خدماتی تورهای اختصاصی اروپا و تورهای بلند مدت اروپا


در تورهای اختصاصی خدمات استانداردی ارائه نمی شود. به این معنی که هر گردشگری می تواند به دلخواه خود خدمات تور اختصاصی را تعیین کند. این خدمات مانند نمونه خدماتی است که در تورهای بلند مدت اروپا گنجانده می شود. در این تورها خدماتی مانند اتومبیل در اختیار گردشگران، ارائه می شود که می توان با کمک این خدمت، در هتل های ارزانتر حومه شهرهای مقصد اقامت کرد که از هتل های مرکز شهر ارزان تر است. با اتومبیل در اختیار می توان در هر زمان و به هر جای شهر رفت و آمد کرد. زمان تورها نیز می تواند به دلخواه گردشگران تنظیم شود. به طور مثال در تورهای فرانسه، گردشگران می توانند روزهای اقامت در شهرهای پاریس یا نیس را انتخاب کنند و حتی در مناطق روستایی فرانسه اقامت کنند که کمتر به آنها توجه می شود. جاذبه های گردشگری در بین مقاصد بزرگ نیز بسیار چشم گیر هستند که در تورهای بلند مدت اروپا نیز به آنها توجه ویژه شده است. در تورهای اختصاصی اروپا می توانید مناطق بکر در برنامه تور خود قرار دهید که هم از شلوغی کمتری برخوردارند و هم  برخی از آنها به اندازه مقاصد بزرگ جاذبه گردشگری دارند. تورهای اختصاصی اروپا می توانند به تورهای بلند مدت اروپایی تبدیل شود در این حال متقاضیان تورها می توانند از کشورهای بیشتری بازدید کنند که در اخذ ویزاهای آتی به متقاضیان کمک خواهد کرد.

پیشنهاد گروه مسافرتی ماژلان برای تورهای انفرادی اروپا
تورهای سوئیس :

سوئیس به عنوان کشوری با جاذبه های گردشگری فراوان در شهرهای بزرگ و مناطق روستایی، یک مقصد مناسب برای تورهای انفرادی است. این کشور با داشتن کوهستان آلپ و جنگل های انبوه و سبز در کنار دریاچه های متعدد هر گردشگری را حیرت زده می کند. امکانات رفاهی و خدمات گردشگری با کیفیت بالا به گردشگران این امکان را می دهد تا از تنوع امکانات برای طراحی یک تور انفرادی بی نظیر، لذت ببرند. شما نیز می توانید با دوستان و خانواده خود یک سفر دست جمعی اختصاصی را در یکی از زیباترین کشورهای جهان تجربه کنید. تنوع فرهنگی در این کشور یکی از مزیت هایی است که در طراحی تورهای اختصاصی سوئیس به شما کمک خواهد کرد. می توانید در تورهای سوئیس از شهرهای جنوبی ایتالیایی زبان ، شهرهای غربی فرانسوی زبان  و از شهرهای شرقی آلمانی زبان سوئیس بازدید کنید که تجربه ای بسیار هیجان انگیز است.

switzerland

تورهای فرانسه :

تورهای فرانسه نیز می تواند با توجه به تنوع جاذبه های و مناطق مختلف این کشور هیجان انگیز باشد. فرانسه با غذاهای خوش طعم و رستوران های شیک یک تجربه بی نظیر برای شما خواهد ساخت. شهرهایی مانند پاریس و نیس از شهرهایی است که معمولا در تورهای فرانسه گنجانده می شود اما شهرهای کوچک تر و مناطق روستایی در فرانسه از جاذبه های سرشاری برخوردارند که کمتر به آنها توجه شده است. تورهای انفرادی فرانسه را از دست ندهید که خاطره دلپذیر خواهد بود.

تورهای بلند مدت اروپا و تورهای انفرادی از تورهای ویژه گروه مسافرتی ماژلان است که از متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب می کند. همراه شدن با این تورها سفر بی نظیری را برای شما و خانواده تان رقم خواهد زد.

paris

مجله گردشگری ماژلان

مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر

بستن منو