مقاصد شناخته شده برای تورهای تابستان اروپا

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

در طول سال تعطیلات تابستان فرصت شرکت در تورهای اروپا  را در اختیار گردشگران می گذارد که می توانید با دغدغه های کمتر و با انتخاب های بیشتری اروپا را بگردید و از شهرهای آن به خصوص شهرهای شناخته شده آن لذت ببرید.

در میان این شهرها، مقاصد مهم و شناخته شده ای وجود دارند که در این مقاله قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم تا بتوانید انتخاب های بهتری برای تورهای تابستان اروپا داشته باشید. این شهرهای الهام بخش، نفس گیر و گیرا از برجسته ترین شهرهای اروپایی هستند که هر ساله میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کنند. با ما همراه باشید تا این شهرهای زیبا را بیشتر بشناسیم.

                                                                      

شهرهای طلایی اروپا مناسب برای تورهای تابستان
 

·         استانبول دروازه طلایی اروپا

اگر چه نیمی از شهر استانبول در قاره آسیا قرار گرفته است اما با نیمه دیگر اروپایی خود یک مقصد عالی برای تورهای تابستان است. این شهر با مولفه های غربی و شرقی خود که به درستی در هم آمیخته اند، معجونی اسرار آمیز و مهیج را برای گردشگران آماده کرده است. یکی از برترین مقاصد اروپا که گردشگران را به سمت خود می کشد استانبول زیبا است که هر روزه در حال پیشرفت و ترقی است. با بهره برداری از فرودگاه جدید استانبول این شهر به دومین شهر جهان از نظر ترافیک هوایی تبدیل شده است. استانبول بنا، ساختمان و مساجد تاریخی بسیار دارد و اگر می خواهید شهری اعجاب انگیز و مدرن را با تاریخ غنی ببینید، استانبول همان شهر است. شاید برخی از شهرهای اروپایی به یک جاذبه یا المان خاص معروف باشند اما استانبول یک شهر از هزاران جاذبه گردشگری است.

istanbul

·         پورتو شهر طلایی پرتغال

یکی از شهرهای طلایی اروپا که همیشه جایگاه ثابتی را در میان ابر شهرهای اروپا داشته است، پورتو پرتغال است. تورهای تابستان پرتغال شاید به اندازه تورهای تابستان اروپایی دیگر چشم گیر نباشد اما پورتو با دیگر شهرهای پرتغال فرق دارد. پورتو استثنایی است و یکی از قدیمی ترین شهر توریستی جهان است.  در پورتو تاریخ، معماری، فرهنگ، غذا، تجارت، برخورد خوب مردم  و کشف کردن شهر با پای پیاده، مجموعه ای از جاذبه های استثنایی را برای شما ارائه خواهد داد. پورتو دارای همه جذابیت شهری است، همراه با رودخانه خود (رودخانه دوئرو) که به رودخانه طلایی معروف است. قطار تراموا و سوار شدن بر کشتی های کروز بر روی رودخانه طلایی، یکی از بی نظیر ترین تجربه هایی است که می توانید در تورهای تابستان اروپا داشته باشید. علاوه بر تمامی این المان های جذاب، معماری جاذبه های تاریخی بسیار نفس گیر و شگفت انگیز است. در پورتو می توانید از بازارهای شلوغ، کافه ها و رستوران های زیبا و همین طور غذاهای خوشمزه لذت ببرید. تورهای تابستان پرتغال با حضور در شهر پرتو یک معجون خوشایند گردشگری است ، آن را از دست ندهید.

porto

·         بروکسل شهری که در تور تابستان بلژیک باید دید

اگر می خواهید یک تور تابستان اروپا را انتخاب کنید، بروکسل یکی از برترین انتخاب های شما است. شاید اغراق آمیز به نظر برسد اما بروکسل یکی از اعجاب انگیز ترین و زیباترین شهرها و مرکز اروپا است. مهم نیست که چقدر در بروکسل اقامت کنید، هر چند روز که در مرکز اروپا اقامت کنید جاذبه های متنوع و متعدد شما را غافلگیر خواهد کرد. بروکسل مقصد در دسترس و ارزان تر از باقی پایتخت های اروپایی است. یک شهر فوق العاده زیبا و دوست داشتنی که تقریبا تمام زبان های اروپایی در گوشه و کنار این شهر شنیده می شود. با همه پیشرفت ها و المان هایی که از آن به عنوان المان های دنیای مدرن یاد می شود، بروکسل حس بودن در فضای تاریخی و بکر را القا می کند. در بروکسل هم می توانید از جاذبه های گردشگری مانند، Grand Place ،Atomium  و ده ها جاذبه دیگر بازدید کنید. تورهای تابستان اروپا در بروکسل زیبا یکی از شگفت انگیز ترین سفرهای شما خواهد بود.

belquim

·         کپنهاگ دانمارک را در فصل تابستان ببینید

کپنهاگ همیشه جزو ده مقصد برتر اروپایی بوده است. اگر می خواهید دلیل این امر را بدانید باید نگاهی به تاریخ غنی و معماری این شهر انداخت که واژه زیبایی را به درستی معنا کرده اند. در تورهای تابستان دانمارک ، کپنهاگ را شهری آفتابی، با کانال های آبی بسیار زیبا و آسیابهای بادی فانتزی که بر روی کارت پستالهای اروپایی قرار می گیرد. کپنهاگ یکی از شهرهایی است که می توانید هر چه که از تور تابستان انتظار دارید در آن ببینید. کلیساهایی با قدمت بسیار، آبراه ها و کانالهای مملو از زیبایی، باغ گیاه شناسی و موزها و قلعه های تاریخی بسیار، کپنهاگ را به یک شهر فوق العاده برای گردشگران تبدیل کرده است.

چهار مقصد اروپایی معرفی شده در این مقاله از مقاصد پرطرفدار اروپایی هستند که در تورهای تابستان می توانید از آنها بازدید کنید. به همین منظور بهترین انتخاب برای تورهای اروپا، تورهای ترکیبی با چند مقصد است که در آنها شهرهای بزرگ اروپا را خواهید دید. نمونه این تورها برای کسانی که می خواهند به شهرهای متعددی در کشورهای مختلف اروپا سفر کنند در وبسایت ما قابل مشاهده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای تابستان اروپا با ما تماس بگیرید.

Denmark

مجله گردشگری ماژلان
مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر
بستن منو