نه دلیل ساده برای سفر به آلمان

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

آلمان کشور بسیار زیبا، با بناهای تاریخی شگفت انگیز و با طبیعتی نفسگیر، همواره یکی از مقاصد اصلی گردشگری در اروپا به شمار می آید. دلایل گوناگونی برای سفر به این کشور وجود دارد که قصد داریم نه دلیل ساده و مهم را در این مقاله بیاوریم که بی شک برای تمام کسانی که به دنبال تورهای اروپایی هستند، جذاب خواهد بود. نه دلیل زیر را بخوانید تا تور آلمان در برنامه سفرهای بعدی شما قرار گیرد.

1- سفر به آلمان یک سفر بدون دغدغه است
 

واقعا همین طور است. آلمان با داشتن شبکه حمل و نقل جامع و دقیق یکی از برترین خدمات حمل و نقل ریلی را در اختیار مسافرین قرار می دهد تا بدون دغدغه و به سادگی بتوانند به این کشو سفر کنند. آلمان با خطوط ریلی فوق العاده پیشرفته و گسترده خود این امکان را به گردشگران می دهد تا ارزان تر و بدون دغدغه در این کشور سفر کنند.

germany

2- زیر ساخت های گردشگری در آلمان بسیار هوشمندانه گسترش داده شده اند

آلمان برای گردشگران امکانات رفاهی خوبی در نظر گرفته است. زیرساخت های حمل و نقل ریلی نیز تا روستاهای کوچک کشیده شده اند و همین امر باعث شده است گردشگران فرصت بازدید از مکان های کمتر شناخته شده را در آلمان داشته باشند.

 
3- سفر به آلمان ارزانتر از سفر به کشورهای دیگر اروپایی است

تقریبا برای هر چیزی که به طور روزانه به آن نیاز دارید، از حمل و نقل عمومی درون شهری تا غذاها و نوشیدنی هایی که تهیه می کنید، در آلمان به صرفه تر از کشور های اروپایی خواهید بود. یک بطری آب 30 سنت و یک وعده غذایی در یک رستوران خوب آلمانی، فقط 10 یورو تمام می شود که در مقایسه با هزینه های کشورهای همسایه آلمان، واقعا به صرفه تر و ارزان است. به طور مثال در سوئیس هزینه ها 50 درصد و در هلند هزینه ها 10 درصد بیشتر از آلمان است.  

germany

4- ملزومات زیادی برای سفر به آلمان لازم نیست

کافی است ویزای شنگن خود را دریافت کنید و نگران هیچ چیز دیگری نباشید. سفر به آلمان راحت ترین سفر عمرتان خواهد بود. ملزومات زیادی برای انتخاب تور آلمان لازم نیست. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و چمدان های خود را ببندید.

5- چشم اندازهای نفس گیر در سفر به آلمان منتظر شما هستند

در انتخاب تورهای آلمان در میان  دیگر تورهای اروپایی تعلل نخواهید کرد، اگر بدانید آلمان یکی از برترین چشم اندازه های طبیعی دنیا را در خود جای داده است . از مولفه های طبیعی برای تبدیل شدن به یک کشور عالی برای گردشگری تا تورهای طبیعت گردی که بخش وسیعی از صنعت گردشگری این کشور را تشکیل می دهد دلیل مناسبی برای انتخاب تور آلمان است .

آلمان

6- آلمان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است

اگر در سفر به برخی کشورهای اروپایی نگران دزدیده شدن کیف پول یا رفتن به مکان های دور دست یا خلوت هستید، این نگرانی در آلمان وجود ندارد. امنیت در آلمان بسیار بالا است و گردشگران به راحتی و بدون نگرانی در مورد اتومبیل یا وسایل شخصی خود می توانند از این کشور بازدید کنند. مسئله امنیت کشور مقصد برای بسیاری از گردشگران مهم است و باید بگوییم طبق آمارهای جهانی آلمان یکی از بالاترین شاخص های امنیت در جهان را دارد.

7- آلمان یکی از بهترین مکان ها برای شروع سفر در حوزه شنگن است.

آلمان با دارا بودن 9 کشور هم مرز در همسایگی خود یکی از بهترین کشورها برای ورود به حوزه شنگن و گشت و گذار در آنهاست. شما می توانید با سفر به این کشور از کشورهای لهستان، جمهوری چک، اتریش، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک، هلند و دانمارک بازدید کنید و یک تورهای ترکیبی فوق العاده و متنوع را داشته باشید.

8- فرهنگ بالای برخورد درست با گردشگران در آلمان نهادینه شده است.

مردم آلمان رفتار خوبی با گردشگران دارند و سعی می کنند به گردشگران کمک کنند. این حس همکاری را می توانید در تمامی نقاط آلمان به ویژه دهکده های آلمان ببینید. اگر چه مردم آلمان شما را به خانه های خود دعوت نمی کنند اما نباید منکر کمک های آنها به توریست ها شد.

germany

9- فستیوال های آلمانی ، تورهای آلمان را هیجان انگیز می کند.

البته در آلمان نباید انتظار داشته باشید که این کشور مانند کشور اسپانیا پر از فستیوال ها و جشنواره های متنوع باشد، اما آلمانی ها با منطق و رویکرد خودشان با برگزاری جشن های مختلف سعی می کنند، تورهای آلمان را برای گردشگران یک سفر خاص، همراه با المان های هیجان انگیز متعددی تبدیل کنند.

مجله گردشگری ماژلان
مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر
بستن منو