نکات کاربردی در مورد تورهای تابستان بارسلون

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بارسلون در فصل تابستان و با داشتن آب و هوای مدیترانه ای یک مقصد پر گردشگر در میان مقاصد اروپایی است. اگرچه بارسلون یک شهر ساحلی است و برای یک تابستان گرم ایده آل به نظر می رسد، اما بهترین زمان تورهای تابستانی بارسلون، اوایل تابستان یعنی اواخر ماه می تا اواخر ماه ژوئن است که هوای بسیار مطلوب است و گردشگر کمتری را در این شهر خواهیم دید.

در این زمان عالی می توانید در سواحل زیبای بارسلون به شنا بپردازید و اصلا هم نگران باد tramontana  نباشید که در پاییز و از سمت شمال می وزد. در فصل تابستان آب و هوای بارسلون با ثبات و آرام است و از این جهت هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت. در ماه اوت گردشگران بیشتری به سمت بارسلون سرازیر می شوند تا از هتل های ارزان قیمت ساحلی استفاده کنند. در این ماه هر جای شهر بارسلون را که نگاه می کنید، مملو از گردشگر و پر از شور و اشتیاق برای کشف این شهر زیبا است. برای این منظور و حتما قبل از اقدام برای تهیه تور تابستان 98 با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ دهند.

تعطیلات ایام سال در بارسلون و منطقه کاتالان چگونه است؟

در اسپانیا و به خصوص در قسمت کاتالونیا تعطیلات خاصی در طول سال وجود دارد که اغلب در این روزهای تعطیل، مردم اسپانیا و بارسلون به مراسم مذهبی و سنتی خود می پردازند. شرکت در این مراسم هم برای گردشگران به جاذبه ای خاص و به یاد ماندنی تبدیل شده است.

barcelon

تعطیلات تابستانی در بارسلون عبارتند از :

– اول ماه مه : که به عنوان روز ماه مه گرامی داشته شده و تعطیل است.( May Day)

 – دوشنبه های ماه مه و ماه ژوئن : روزهای دوشنبه(Whit Monday) تعطیل می باشد

– 11 سپتامبر: روز ملی کاتالونیا(National Day of Catalonia)است که برای شهر بارسلون بسیار روز مهمی محسوب می شود.

– 24 سپتامبر : روز جشن بانوی ما رحمت (Feast of Our Lady of Mercy)

مردم بارسلون  روزهای بین تعطیلات را هم به عنوان روز تعطیل در نظر می گیرند و فقط  خدماتی که به گردشگران مربوط می شود تعطیل نمی باشند. در این روزها رزرو هتل نیز با مشکلاتی همراه است. به همین جهت ضروری است قبل از سفر به اسپانیا و بازدید از شهر بارسلون، تقویم خود را چک کنید یا با کارشناسان تورهای اسپانیا تماس بگیرید.

برای تورهای تابستان بارسلون چمدان هایتان را سبک ببندید.

کرم ضد آفتاب و لباسهای راحتی و خنک چیزهایی هستند که باید در چمدان خود داشته باشید. در اسپانیا هیچ گاه در مورد لباس پوشیدن مورد قضاوت کسی قرار نخواهید گرفت و در پوشیدن لباس آزاد هستید. اما سعی کنید در مقابل آفتاب بارسلون که ممکن است از دیگر شهرهای اروپا شدیدتر باشد، خود را بپوشانید تا دچار آفتاب سوختگی نشوید. همواره یک بطری آب گرم همراه خود داشته باشید تا بتوانید در گشت شهری تورهای تابستان بارسلونا همواره از آن بنوشید.

barcelon

بسیاری از کسب و کارها در اوج گرمای تابستان تعطیل هستند.

اگرچه بسیاری از کسب و کار در اوج گرمای تابستان تعطیل هستند، اما نگران نباشید. همه جاذبه های گردشگری بارسلونا در اوج گرمای تابستان نیز به روی گردشگران باز هستند و شما می توانید از تمامی جاذبه های گردشگری به راحتی بازدید کنید.

بدن خود را خنک نگه دارید.

در طول گشت شهری در شهر بارسلون سعی کنید با نوشیدن آب یا خوردن بستنی بدن خود را خنک نگه دارید. برای این منظور امتحان کردن بستنی های خوشمزه در تورهای تابستان بارسلون می تواند یک تجربه لذت بخش باشد. ساحل دریای بارسلون خنک تر از مرکز شهر است. اگر مایل هستید که هوای خنک تری را تجربه کنید، سواحل بارسلونا گزینه خوبی برای رهایی از گرمای شهر است.

زبان منطقه کاتالونیا با زبان اسپانیایی متفاوت است

در بارسلون به عنوان یکی از شهرهای منطقه کاتالونیا، زبان کاتالون رواج دارد. این زبان کمی با زبان اسپانیایی متفاوت است. در منطقه کاتالونیا همه مردم میتوانند به زبان اسپانیایی صحبت کنند پس نگران مسئله تفاوت زبان ها نباشید. اما اگر یک زبان متفاوت را شنیدید که به در میان مردم محلی صحبت می شود تعجب نکنید.

در تورهای تابستان اسپانیا و به خصوص تورهای بارسلونا یکی از بهترین تورهای اروپایی خود را تجربه خواهید کرد. به همین منظور بهتر است قبل از هر اقدامی برای سفر از روزهای اقامت خود و چگونگی گذراندن تعطیلات تابستانی در اسپانیا اطلاع حاصل کرده و برنامه دقیقی تنظیم کنید تا از سفرتان نهایت لذت را ببرید. اگر می خواهید به اسپانیا سفر کنید، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا سفری آسان به این کشور زیبا و هیجان انگیز داشته باشید

مجله گردشگری ماژلان

مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر

بستن منو