چه جاذبه هایی را در تورهای تابستان کانادا خواهیم دید

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

فصل تابستان فصل سفر و کشف مکان های اعجاب انگیزی است. در این بین سفر به سرزمین های اعجاب انگیزی همچون کانادا، رویایی بی نظیر است که با بازدید از شهرهای مدرن و طبیعتی بکر و شگفت انگیز همراه است. با ما همراه باشید تا سفر خود را به یکی از بزرگترین کشورهای جهان آغاز کنیم

مونترال شهری فرانسوی در کانادا

مونترال حال و هوایی فرانسوی و اروپایی دارد و بیش از هر شهر دیگر در کانادا به شهرهای اروپایی شباهت دارد. این شهر که در شرق کانادا قرار گرفته است دومین شهر فرانسوی زبان دنیا بعد از پاریس است که البته تعداد زیادی از ساکنان این شهر را مهاجرانی تشکیل می دهند که مونترال را به عنوان خانه خود برگزیده اند. در تورهای تابستان کانادا این شهر جزو اولین شهرهایی است که به آن سفر خواهید کرد. ساختمان های بلند، کلیساها، پارک ها ، موزه ها و هر آنچه که گردشگران از آن لذت می برند را در مونترال خواهید دید. اگر چه کلیسای نوتردام فرانسه سوخته است اما در مونترال نیز می توانید کلیسای اعجاب انگیز و بزرگی را به همین نام ببینید. مونترال شهر زیاد شلوغی نیست اما اگر می خواهید در خلال تورهای تابستان کانادا کمی از شلوغی های شهر فاصله بگیرید، فضای پارک های مونت رویال(Mount Royal) و پارک المپیک مونترال از جمله این مکان های آرام و زیبا هستند که به شما کمک خواهند کرد. تورهای تابستان را با ورود به اوتاوا شروع خواهید کرد و اولین شهر شما را مجذوب خود خواهد کرد.

Montreal-Canada-feature

نیاگارا عروس زیبای کانادا

آبشار نیاگارا از دیر باز مورد توجه گردشگران بسیاری بوده است و به همین دلیل شهری به همین نام را در ساحل خود به وجود آورده است. آبشار نیاگارا از یک مجموعه سه آبشاری تشکیل شده است که در مرز بین کانادا و آمریکا قرار گرفته است. در میان جاذبه هایی که در تورهای کانادا خواهید دید بی شک نیاگارا این عروس زیبای کانادایی برترین آنها است. در کنار بازدید از این آبشارها می توانید از پارک ملکه ویکتوریا نیز بازدید کنید که طبیعتی فوق العاده دارد. سفر به نیاگارا شما را با برترین جاذبه طبیعی آمریکای شمالی آشنا خواهد کرد.

1200px-3Falls_Niagara

بنف (Bannf)رویایی ترین مکان در کانادا

 بنف در ایالت آلبرتا کانادا یکی از محبوب ترین شهرهایی است که در تورتابستان کانادا خواهید دید. در میان پارک ملی بنف، شهری زیبا که مرکز تفریحاتی همچون کوهنوردی ، دوچرخه سواری و اسکی است، وجود دارد. این شهر تنها یک شهر توریستی نیست بلکه این شهر شهری است که همیشه در خاطر شما خواهد ماند. بنف در محاصره کوه های سر به فلک کشیده راکی، چشمه های آب گرم و جنگلهای وسیعی قرار دارد که این شهر را به یکی از پر جاذبه ترین شهرهای کانادا تبدیل کرده است. در بنف می توانید از قلعه راکی که هتلی بسیار مشهور است نیز دیدن کنید که این بازدید بسیار پر هیجان خواهد بود.

ونکوور را می توان زیبا ترین شهر آمریکای شمالی نامید

دومین شهر بندری آمریکای شمالی، بیشترین تنوع فرهنگی در کانادا را دارا است. یک شهر چند فرهنگی زیبا که جاذبه های گردشگری آن بسیار چشم گیر است. تلکابینی با وسیع ترین سیستم حمل و نقل که در آمریکای شمالی نظیر ندارد در این شهر قرار گرفته است. در میان جنگل و دریا شهر جادویی و مدرن ونکوور در تورهای تابستان منتظر شما است. این شهر آنقدر قدرتمند است که پس از آتش سوزی بزرگ سال 1886 دوباره از میان خاکستر برخواست تا به عنوان یکی از مشهور ترین شهرهای جهان با صلابت بر جای خود قرار گیرد. همه چیز در ونکوور بزرگ و با عظمت است. این را وقتی درک می کنید که پا به شهر ونکوور زیبا بگذارید. نمونه این بزرگی و عظمت، پارک استنی است. یک پارک شهری محسوب می شود که بزرگ تر از سنترال پارک نیویورک است. ونکوور معجونی از هزار جاذبه است که هر کدام در جایگاه خود استثنایی و منحصر به فرد هستند. می توانید در ونکوور دلفین ها را از ساحل تماشا کنید و با قایق به دل دریا بزنید.  به خاطر همین دلایل در تورهای تابستان ونکوور یکی از اعجاب انگیز ترین شهرهای دنیا را خواهید دید.

اگرچه زیبایی های ذکر شده فقط نمونه ای کوچک از صدها جاذبه از شهرهای مهم کانادا هستند. اما همین زیبایی هایی که به آنها اشاره کردیم، کافی است تا گردشگران را از کشورها و شهرهای دیگر به سمت خود بکشند. با ما همراه باشید تا با تور تابستان کانادا این زیبایی ها را از نزدیک ببینیم.

Aerial_Sunset_Vancouver_d3_copy_1bb86ed0-1edc-4cda-841d-0b033ca0bb72

مجله گردشگری ماژلان

مجموعه ای از دانستنی های گردشگری و راهنما های سفر

بستن منو